menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 1 1 4 3 100 100 90 92 292
2. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool 8 4 1 2 86 90 100 95 285
3. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool 9 2 5 1 85 95 89 100 284
4. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 2 3 2 4 95 92 95 90 282
5. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 30 5 12 6 64 89 82 88 259
6. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 13 6 6 27 81 88 88 67 257
7. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 6 9 10 59 88 85 84 35 257
8. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 11 8 11 9 83 86 83 85 254
9. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 15 7 7 19 79 87 87 75 253
10. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 16 15 8 8 78 79 86 86 251
11. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 3 - 3 32 92 0 92 62 246
12. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 12 12 25 14 82 82 69 80 244
13. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool 4 25 14 - 90 69 80 0 239
14. Mirell Mercedes Vonder Tallinna Kesklinna Põhikool 17 40 9 18 77 54 85 76 238
15. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14 10 21 60 80 84 73 34 237
16. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 21 22 15 10 73 72 79 84 236
17. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 18 47 23 5 76 47 71 89 236
18. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool 5 29 16 - 89 65 78 0 232
19. Elizabeth Tamson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 25 24 22 7 69 70 72 87 229
20. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 26 28 20 11 68 66 74 83 225
21. Andrei Dudakov Maardu Gümnaasium 24 23 18 17 70 71 76 77 224
22. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 29 17 13 61 65 77 81 33 223
23. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20 20 45 34 74 74 49 60 208
24. Jaagup Schnur Tallinna Reaalkool 27 19 30 53 67 75 64 41 206
25. Iris Eliise Martin Viimsi kool 35 35 27 16 59 59 67 78 204
26. Renate Kastein Emmaste Põhikool 28 11 42 - 66 83 52 0 201
27. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 22 18 44 43 72 76 50 51 199
28. Sonia Arapenko Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 32 49 34 22 62 45 60 72 194
29. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 37 43 19 33 57 51 75 61 193
30. Nelle-Liis Rauam Alavere Põhikool - 21 46 24 0 73 48 70 191
31. Elizabeth Jürves Viimsi kool 34 34 26 40 60 60 68 54 188
32. Triinu Vaarmann Alavere Põhikool 43 33 53 25 51 61 41 69 181
33. Mihkel Normak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 70 75 17 15 24 19 77 79 180
34. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 45 27 41 37 49 67 53 57 177
35. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 16 66 69 71 78 28 25 177
36. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 48 31 31 51 46 63 63 43 172
37. Liise Varblane Vormsi Lasteaed-Põhikool 56 39 33 38 38 55 61 56 172
38. Elina Eenmäe Nõo Põhikool 41 30 39 - 53 64 55 0 172
39. Ida-Liisa Välli Gaia kool 39 36 63 36 55 58 31 58 171
40. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 19 69 24 78 75 25 70 16 170
41. Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Kool 94 55 37 21 0 39 57 73 169
42. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 14 76 26 0 80 18 68 166
43. Hendrik Voiter Viimsi kool 44 41 32 46 50 53 62 48 165
44. Emma Marie Ots Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 48 40 45 61 46 54 49 164
45. Anette Kalde Lõpe Kool - 56 51 13 0 38 43 81 162
46. Martin Pai Tallinna 32. Keskkool 51 38 48 35 43 56 46 59 161
47. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 40 50 61 31 54 44 33 63 161
48. Lennart Reintam Tallinna Reaalkool 58 37 29 - 36 57 65 0 158
49. William Kotka Tallinna Reaalkool 57 62 56 12 37 32 38 82 157
50. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium - 13 - 23 0 81 0 71 152
51. Ekke Rikka Tartu Veeriku Kool 74 32 50 50 20 62 44 44 150
52. Daniel Habarov Avatud Kool 42 26 - 68 52 68 0 26 146
53. Britta Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 45 43 54 0 49 51 40 140
54. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool 69 53 52 39 25 41 42 55 138
55. Lilli Pikkmets Lõpe Kool 64 52 72 30 30 42 22 64 136
56. Mirjam Järve Pelgulinna Gümnaasium 62 76 68 20 32 18 26 74 132
57. Silleriin Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 46 62 42 0 48 32 52 132
58. Jasper Kärner Tartu Veeriku Kool 63 70 49 41 31 24 45 53 129
59. Taavi Toompark Tallinna Reaalkool 38 60 57 70 56 34 37 24 127
60. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 36 78 47 82 58 16 47 12 121
61. Ilja Jekimenko Avatud Kool 55 44 69 75 39 50 25 19 114
62. Jakop Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 52 67 58 63 42 27 36 31 109
63. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 76 79 36 73 18 15 58 21 97
64. Jakob Oja Tallinna Reaalkool 60 51 - 74 34 43 0 20 97
65. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 31 64 - 94 63 30 0 0 93
66. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 82 - 78 29 12 0 16 65 93
67. Mairold Malleus Viimsi kool 53 42 - 95 41 52 0 0 93
68. Greete Loviis Kuznetsov Tartu Kesklinna Kool 72 68 92 52 22 26 2 42 90
69. Säde Lee Jürisson Saaremaa Ühisgümnaasium 75 99 54 64 19 0 40 30 89
70. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 92 73 28 0 2 21 66 89
71. Ragnar Aasa Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 94 38 62 0 0 56 32 88
72. Oliver Vink Tallinna Reaalkool 7 - - - 87 0 0 0 87
73. Oskar Veski Avatud Kool 123 61 90 47 0 33 4 47 84
74. Karel-Mikk Kuuskme Tallinna Reaalkool - 84 28 86 0 10 66 8 84
75. Mike Vidrik Rätsep Tallinna Reaalkool 10 - - - 84 0 0 0 84
76. Mirjam Kittus Tartu Veeriku Kool 54 - - 56 40 0 0 38 78
77. Lisette Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool 71 86 86 49 23 8 8 45 76
78. Sten Kask Surju Põhikool 81 77 94 48 13 17 0 46 76
79. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 66 - 59 81 28 0 35 13 76
80. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - 71 64 77 0 23 30 17 70
81. Serafin Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 137 118 65 55 0 0 29 39 68
82. Kristo Kordontšuk Avatud Kool 89 65 89 65 5 29 5 29 63
83. Jasper Hani Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 95 83 67 71 0 11 27 23 61
84. Oto Malki Tartu Kesklinna Kool 116 88 75 58 0 6 19 36 61
85. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool 67 - 60 - 27 0 34 0 61
86. Joonas Ata Saks Viimsi kool - - 35 113 0 0 59 0 59
87. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 85 114 82 57 9 0 12 37 58
88. Lucas Seepter Viimsi kool 73 57 135 97 21 37 0 0 58
89. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 80 98 70 76 14 0 24 18 56
90. Kaur Antson Nõo Põhikool 77 58 91 - 17 36 3 0 56
91. Pjotr Burtsev Avatud Kool - 96 55 80 0 0 39 14 53
92. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 83 66 81 84 11 28 13 10 52
93. Hugo Tarto Nõo Põhikool 78 59 116 - 16 35 0 0 51
94. Marcus Väinsalu Tallinna 32. Keskkool 131 123 118 44 0 0 0 50 50
95. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 59 80 106 112 35 14 0 0 49
96. Noora Nook Kuressaare Gümnaasium 68 - 71 - 26 0 23 0 49
97. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 47 93 - - 47 1 0 0 48
98. Jete Krupinš Kuressaare Gümnaasium 46 - - - 48 0 0 0 48
99. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 79 63 - 93 15 31 0 1 47
100. Eleanor Leedo Kuressaare Gümnaasium 49 - - - 45 0 0 0 45
101. Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium 50 101 96 - 44 0 0 0 44
102. Karolin Mets Kuressaare Gümnaasium 65 112 - 79 29 0 0 15 44
103. Tuule Eelma Tartu Kesklinna Kool 100 72 80 87 0 22 14 7 43
104. Raheli Vahkal Tallinna 32. Keskkool 117 107 74 72 0 0 20 22 42
105. Mia Alexandria Verte Tallinna 32. Keskkool 105 54 101 - 0 40 0 0 40
106. Liis Marii Kägu Tallinna Saksa Gümnaasium 61 - 107 - 33 0 0 0 33
107. Hannes Sõmer Emmaste Põhikool 86 74 112 - 8 20 0 0 28
108. Henry Kivi Tallinna 32. Keskkool 142 - - 66 0 0 0 28 28
109. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool - - - 67 0 0 0 27 27
110. Stig-Jasper Ilmjärv Viimsi kool - 73 - - 0 21 0 0 21
111. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 93 106 77 98 1 0 17 0 18
112. Sten Valm Lõpe Kool 91 81 - - 3 13 0 0 16
113. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 129 122 79 - 0 0 15 0 15
114. Robert Meinart Tartu Kesklinna Kool 110 97 85 89 0 0 9 5 14
115. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 97 - 84 92 0 0 10 2 12
116. Egelin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool - 82 - - 0 12 0 0 12
117. Karl Nikolai Meibaum Surju Põhikool - - 134 83 0 0 0 11 11
118. Maia Pikkmets Lõpe Kool - - 83 - 0 0 11 0 11
119. Oskar Hälvin Vormsi Lasteaed-Põhikool 84 95 - - 10 0 0 0 10
120. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 132 85 95 - 0 9 0 0 9
121. Romek Niilo Parksepa Keskkool - - - 85 0 0 0 9 9
122. Roland Käär Parksepa Keskkool 127 91 105 90 0 3 0 4 7
123. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool 106 87 99 - 0 7 0 0 7
124. Georgi Rotar Avatud Kool - 113 93 88 0 0 1 6 7
125. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 114 - 87 - 0 0 7 0 7
126. Mattias Mihkel Mikson Tallinna Kesklinna Põhikool 87 - - - 7 0 0 0 7
127. Helena Karu Parksepa Keskkool 119 - 88 102 0 0 6 0 6
128. Mergen Nemeev Avatud Kool 88 - - - 6 0 0 0 6
129. Tom Johann Volmerson Alavere Põhikool 107 89 113 - 0 5 0 0 5
130. Raul Fiorenza Avatud Kool 125 90 125 - 0 4 0 0 4
131. Mariin Mägi Tartu Kivilinna Kool 90 - - - 4 0 0 0 4
132. Edvard Laimets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 120 - 108 91 0 0 0 3 3
133. Emili Pirk Tartu Kesklinna Kool 92 - 104 109 2 0 0 0 2
134. Ott-Kristjan Kadakas Emmaste Põhikool 124 129 100 101 0 0 0 0 0
135. Matten Kilk Alavere Põhikool 111 120 123 106 0 0 0 0 0
136. Karl Johannes Kikas Emmaste Põhikool 143 132 133 118 0 0 0 0 0
137. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 99 117 97 - 0 0 0 0 0
138. Christan Lääne Avatud Kool 112 - 102 108 0 0 0 0 0
139. Tristan Reedik Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 118 108 - 104 0 0 0 0 0
140. Karla Pikkmets Lõpe Kool - 111 114 107 0 0 0 0 0
141. Alexander Družbin Avatud Kool 122 115 110 - 0 0 0 0 0
142. Andri Raidla Surju Põhikool - 134 124 105 0 0 0 0 0
143. Torsten Ülavere Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 145 119 111 - 0 0 0 0 0
144. Mark Savchuk Avatud Kool 136 124 120 - 0 0 0 0 0
145. Rudolf Lubjak Emmaste Põhikool 147 126 - 114 0 0 0 0 0
146. Christofer Robin Aulik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 133 137 127 - 0 0 0 0 0
147. Maria Kuusing Võru Kreutzwaldi Kool - 100 - 96 0 0 0 0 0
148. Kert Kristjan Kiss Tartu Veeriku Kool 98 105 - - 0 0 0 0 0
149. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 101 - - 103 0 0 0 0 0
150. Marii Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - 110 - 100 0 0 0 0 0
151. Daniil Pojev Avatud Kool 113 - 98 - 0 0 0 0 0
152. Laura Potter Parksepa Keskkool 115 - 103 - 0 0 0 0 0
153. Harri Pikkmets Lõpe Kool - 109 - 110 0 0 0 0 0
154. Merili Tasso Parksepa Keskkool 103 - 121 - 0 0 0 0 0
155. Kristiina Andreas Kuressaare Gümnaasium 126 102 - - 0 0 0 0 0
156. Rand Johann Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 117 111 0 0 0 0 0
157. Kristella Mäoma Tartu Kesklinna Kool 104 - 126 - 0 0 0 0 0
158. Roby Vesik Lõpe Kool 130 116 - - 0 0 0 0 0
159. Dominik Davõdenko Avatud Kool - 121 128 - 0 0 0 0 0
160. Madis Ivask Nõo Põhikool 140 - - 115 0 0 0 0 0
161. Kalev Gustav Reindla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 135 122 - 0 0 0 0 0
162. Kaur-Gustav Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium 135 133 - - 0 0 0 0 0
163. Mark Demjanov Avatud Kool 141 - 131 - 0 0 0 0 0
164. Natali Kulaga Parksepa Keskkool 144 - 130 - 0 0 0 0 0
165. Hannelora Asi Parksepa Keskkool 146 - 129 - 0 0 0 0 0
166. Keijo Mohnja Surju Põhikool 148 130 - - 0 0 0 0 0
167. Mairold Valk Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 99 0 0 0 0 0
168. Andri Sebastian Aruväli Tallinna Nõmme Gümnaasium 102 - - - 0 0 0 0 0
169. Sara Väljan Võru Kreutzwaldi Kool - 103 - - 0 0 0 0 0
170. Henri Luha Alavere Põhikool - 104 - - 0 0 0 0 0
171. Aleksandra Uue Kuressaare Gümnaasium 108 - - - 0 0 0 0 0
172. Uku Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 109 - - - 0 0 0 0 0
173. Evert Laisaar Viimsi kool - - 109 - 0 0 0 0 0
174. Kerdo Murde Parksepa Keskkool - - 115 - 0 0 0 0 0
175. Kersine Todurov Parksepa Keskkool - - - 116 0 0 0 0 0
176. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool - - - 117 0 0 0 0 0
177. Siimon Hermanson Avatud Kool - - 119 - 0 0 0 0 0
178. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 121 - - - 0 0 0 0 0
179. Stefan Padrak Avatud Kool - 125 - - 0 0 0 0 0
180. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool - 127 - - 0 0 0 0 0
181. Andro Maripuu Võru Kreutzwaldi Kool - 128 - - 0 0 0 0 0
182. Marten Aus Saaremaa Ühisgümnaasium 128 - - - 0 0 0 0 0
183. Axel Haava Tartu Veeriku Kool - 131 - - 0 0 0 0 0
184. Kevin Paar Emmaste Põhikool - - 132 - 0 0 0 0 0
185. Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium 134 - - - 0 0 0 0 0
186. Kristjan Lääne Püha Johannese kool - 136 - - 0 0 0 0 0
187. Rivo Selge Järva-Jaani Gümnaasium 138 - - - 0 0 0 0 0
188. Erki Pranno Emmaste Põhikool 139 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1647 14
2. Tallinna Reaalkool 1461 14
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1423 17
4. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1233 6
5. Viimsi kool 928 8
6. Lõpe Kool 799 10
7. Võru Kreutzwaldi Kool 740 6
8. Tartu Kesklinna Kool 720 9
9. Tallinna 32. Keskkool 705 9
10. Tallinna Kesklinna Põhikool 545 3
11. Tallinna Pääsküla Kool 540 10
12. Tallinna Saksa Gümnaasium 526 4
13. Nõo Põhikool 523 5
14. Avatud Kool 495 16
15. Tartu Kivilinna Kool 475 3
16. Tartu Veeriku Kool 449 6
17. Alavere Põhikool 418 5
18. Maardu Gümnaasium 294 1
19. Vormsi Lasteaed-Põhikool 232 3
20. Kuressaare Gümnaasium 230 8
21. Emmaste Põhikool 229 7
22. Gaia kool 202 1
23. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 186 1
24. Pelgulinna Gümnaasium 150 1
25. Surju Põhikool 96 5
26. Saaremaa Ühisgümnaasium 89 3
27. Viljandi Jakobsoni Kool 27 1
28. Parksepa Keskkool 22 9
29. Järva-Jaani Gümnaasium 0 1
30. Püha Johannese kool 0 1
31. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416