Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-01-13T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 191 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2020-02-10T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 159 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-03-16T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 135 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Адкрыты |
Шахматы | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Адкрыты |