Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karls | 2023-03-20T13:00:00+02:00 | 2h 38min | - | 160 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | IgorKharkhan | 2023-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 32min | - | 153 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MMK | 2023-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 191 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | IgorKharkhan | 2022-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 177 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 143 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 137 | Адкрыты |
Шахматы | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | KAKSIKROTT | 2022-01-28T13:00:00+02:00 | 38min | - | 6 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 151 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | Адкрыты |
Шахматы | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2021-10-18T19:00:00+03:00 | 1h 24min | - | 13 | Адкрыты |
Шахматы | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-09-01T13:00:00+03:00 | 55min | - | 9 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Адкрыты |
Шахматы | male 2.a | jalgpall99 | kaispar | 2021-03-19T11:10:00+02:00 | 17min | - | 5 | Адкрыты |
Шахматы | Tallinna Reaalkooli 2.a klassi tund |
MBr | MMK | 2021-03-17T10:15:00+02:00 | 58min | - | 25 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Адкрыты |
Шахматы | Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli I klassid |
MBr | joosoo | 2020-06-04T10:00:00+03:00 | 2h 32min | - | 84 | Адкрыты |