Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | DionK | 2024-03-18T14:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 64 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | tormikull | 2024-02-12T14:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 62 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | DionK | 2023-03-20T14:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 44 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | tormikull | 2023-02-13T14:00:00+02:00 | 2h 36min | - | 46 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | mirko | 2023-01-16T14:00:00+02:00 | 2h 36min | - | 53 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | DionK | 2022-11-21T14:00:00+02:00 | 2h 34min | - | 57 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | emil12345 | 2022-03-21T14:00:00+02:00 | 2h 36min | - | 26 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | mirko | 2022-01-17T14:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 40 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | emil12345 | 2021-11-22T14:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 47 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-03-16T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 135 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2020-02-10T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 159 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-01-13T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 191 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Open |
Chess | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | UFOMEN | 2019-11-24T20:00:00+02:00 | 1h 39min | - | 29 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2019-11-23T19:00:00+02:00 | 1h 3min | - | 5 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2019-03-11T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 148 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Herts005 | 2019-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 152 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2019-01-16T22:01:00+02:00 | 1h 0min | - | 10 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Albert007 | 2019-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 178 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2018-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 181 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 40min | - | 127 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 122 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-02-10T22:01:00+02:00 | 34min | - | 6 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2018-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 144 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2017-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 147 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2017-04-03T13:30:00+03:00 | 2h 44min | - | 113 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | pomakako | 2017-03-23T22:01:00+02:00 | 58min | - | 9 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | greeta | 2017-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 136 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Margareth | 2017-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 149 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Ruben-Harald | 2016-04-04T13:00:00+03:00 | 2h 38min | - | 168 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Rondo | 2016-02-29T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 153 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2016-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 161 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2015-11-16T13:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 154 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Rihard | 2015-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 28min | - | 95 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Rihard | 2015-02-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 114 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | zissass | 2015-01-12T13:00:00+02:00 | 2h 36min | - | 120 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | sokrates | 2014-12-28T22:01:00+02:00 | 1h 5min | - | 10 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Natja | 2014-11-24T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 136 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | kriaum | 2014-01-20T13:00:00+02:00 | 2h 38min | - | 65 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | julijab | 2013-12-09T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 60 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass). |
Meikop | carmenh | 2013-05-06T14:00:00+03:00 | 2h 25min | - | 39 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp. Algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mark2002 | 2013-03-04T14:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 37 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | lisselm | 2013-01-14T14:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 44 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool |
Meikop | carmenh | 2012-11-05T14:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 40 | Open |