Vint.ee ja Eesti Kabeliidu turniirisarja vene kabes võitis Andrus Tull

Loetud 42 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2019-12-02T16:52:03+02:00
Tere,

Oktoobris toimus esimest korda Eesti Kabeliidu ja portaali Vint.ee koostöös turniirisari vene kabes.

Turniirid toimusid oktoobri jooksul iga päev kell 20:00.

Juba alates esimesest turniirist oli selge, et tegemist saab olema ühe populaarseima turniirisarjaga meie keskkonnas: osalema tuli 50 inimest - kordades rohkem kui korraldajad olid lootnud.

Kokku kabetas kuu jooksul turniiridel suisa 132 kasutajat, neist 54 üle 10-l turniiril.

Turniirisarja võitis Andrus Tull 273 punktiga, teise koha saavutas Konstantin Selli 235 punktiga ning kolmandaks tuli Kaljo Siimer 231 punktiga.

Vastavalt vint.ee turniirisarjade reeglitele, koguneb auhinnafond koos turniiridel osalejate arvuga. Kabe turniirisarja auhinnafondiks kujunes lõpuks 1400 krediiti, mis tähendab, et täpselt nii mitu korda osaleti kuu jooksul kabe turniiridel!

Õnnitleme võitjat, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni juba järgmisel aastal rahvusvahelise kabe turniirisarjal!