Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Koondtulemused

Loetud 40 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-04-06T17:52:57+03:00
Tere,

Lõppenud on läbi aegade osavõtjaterohkeim mõttespordi olümpiaad - sellel aastal osales võistlusel 1195 õpilast 76-st koolist.
Enim osalejaid (49) oli Saue Gümnaasiumist.

Teeme kokkuvõtte koondtulemustest vanusegruppide kaupa.

Algkool
Kõikidel aladel osales 103 õpilast, mida on 21 õpilast rohkem kui eelmisel aastal.
Parimaks mõttesportlaseks algkooli astmes krooniti Henri Mugur Tallinna Reaalkoolist, kogudes 1020 punkti.
995 punktiga saavutas teise koha Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Koolist ning 907 punktiga tuli kolmandale kohale Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasiumist.

Koolide arvestuses teenis enim punkte (viie parima õpilase punktide summana) Tallinna Reaalkool, keda selles vanuseastmes esindas 20 õpilast.

Põhikool
Kõikidel aladel osales 108 õpilast.
Parimaks mõttesportlaseks krooniti Markus Ikla Tallinna Reaalkoolist, kes kogus nelja ala kokkuvõttes 1065 punkti.
Teise koha (1030 punktiga) saavutas sama kooli õpilane Karl-Ustav Kõlar ning kolmanda koha saavutas Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist, kogudes 948 punkti.
Parimaks kooliks selles vanuseastmes tuli Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium.

Gümnaasium
Kõikidel aladel osales 34 õpilast.
1101 punktiga kordas eelmise aasta võitu Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasiumist. Markus on olnud aktiivne vint.ee kasutaja juba 10 aastat - harjutamine teeb meistriks!
Teise koha saavutas 1047 punktiga Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkoolist ning kolmanda koha saavutas Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasiumist, kogudes 993 punkti.

Enim punkte koolide arvestuses teenis Saaremaa Ühisgümnaasium.

Täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

NB! Nimelised medalid ja karikad toimetatakse koolidesse niipea kui koolid on taas avatud!