Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | VJK 53- turniir | aivar512 | AndreÜ | 2024-04-15T14:50:00+03:00 | 38min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK 5. MV kabes | aivar512 | AndreÜ | 2024-04-01T15:00:00+03:00 | 1h 29min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Open |
Russian draughts | vjk 46- turniir | aivar512 | AndreÜ | 2024-03-18T15:42:00+02:00 | 43min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK 37. turniir | aivar512 | AndreÜ | 2024-02-19T14:51:00+02:00 | 45min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 178 | Open |
Russian draughts | vjk 35. turniir | aivar512 | AndreÜ | 2024-02-12T14:50:00+02:00 | 54min | - | 14 | Open |
Russian draughts | VJK 33. etapp | aivar512 | AndreÜ | 2024-02-05T14:51:00+02:00 | 35min | - | 13 | Open |
Russian draughts | VJK 31. etapp | aivar512 | AndreÜ | 2024-01-29T14:50:00+02:00 | 49min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Open |
Russian draughts | 24. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-12-11T14:51:00+02:00 | 42min | - | 13 | Open |
Russian draughts | vjk 22. tr. turniir | aivar512 | Fred-Mattias | 2023-12-04T14:51:00+02:00 | 57min | - | 15 | Open |
Russian draughts | VJK 19. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-11-27T14:51:00+02:00 | 42min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Open |
Russian draughts | VJK tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-11-20T14:52:00+02:00 | 54min | - | 17 | Open |
Russian draughts | VJK 15. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-11-13T14:53:00+02:00 | 47min | - | 14 | Open |
Russian draughts | VJK 12. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-11-06T14:53:00+02:00 | 47min | - | 19 | Open |
Russian draughts | VJK 8. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-10-16T14:50:00+03:00 | 52min | - | 14 | Open |
Russian draughts | VJK 6. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-10-09T14:52:00+03:00 | 1h 1min | - | 13 | Open |
Russian draughts | VJK 5. tr.turniir | aivar512 | Fred-Mattias | 2023-10-02T15:45:00+03:00 | 35min | - | 12 | Open |
Russian draughts | VJK 53. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-05-29T15:05:00+03:00 | 46min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK 51. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-05-22T15:05:00+03:00 | 27min | - | 8 | Open |
Russian draughts | vjk 49. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-05-15T15:06:00+03:00 | 39min | - | 10 | Open |
Russian draughts | VJK 47. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-04-17T15:05:00+03:00 | 55min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK IV kabe MV | aivar512 | AndreÜ | 2023-04-03T15:05:00+03:00 | 1h 48min | - | 19 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 24min | - | 176 | Open |
Russian draughts | VJK 41. tr.turniir. | aivar512 | Olimar2 | 2023-03-20T15:05:00+02:00 | 45min | - | 7 | Open |
Russian draughts | VJK 39. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-03-13T15:05:00+02:00 | 46min | - | 11 | Open |
Russian draughts | vjk 37. tr.turniir | aivar512 | aivar512 | 2023-03-06T15:05:00+02:00 | 50min | - | 8 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | Open |
Russian draughts | VJK XXX tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-02-06T15:05:00+02:00 | 55min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK 28. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2023-01-30T15:05:00+02:00 | 57min | - | 8 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Open |
Russian draughts | VJK XXV tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-01-16T15:05:00+02:00 | 30min | - | 8 | Open |
Russian draughts | vjk 24. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2023-01-09T15:05:00+02:00 | 1h 5min | - | 10 | Open |
Russian draughts | VJK XX tr.turniir | aivar512 | aivar512 | 2022-12-05T15:05:00+02:00 | 1h 2min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Open |
Russian draughts | vjk 18. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2022-11-21T15:05:00+02:00 | 1h 8min | - | 12 | Open |
Russian draughts | VJK 16. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2022-11-14T15:05:00+02:00 | 49min | - | 10 | Open |
Russian draughts | VJK 14. tr.turniir | aivar512 | AndreÜ | 2022-11-07T15:05:00+02:00 | 1h 0min | - | 8 | Open |
Russian draughts | VJK 12. tr.turniir | aivar512 | Orujarv | 2022-10-31T15:05:00+02:00 | 1h 0min | - | 11 | Open |
Russian draughts | VJK X treeningturniir |
aivar512 | AndreÜ | 2022-10-17T15:08:00+03:00 | 51min | - | 9 | Open |
Russian draughts | vjk 8. tr.turniir | aivar512 | aivar512 | 2022-10-10T15:05:00+03:00 | 59min | - | 11 | Open |
Russian draughts | VJK 6 .tr. turniir | aivar512 | AndreÜ | 2022-10-03T15:05:00+03:00 | 49min | - | 6 | Open |
Russian draughts | VJK 3. treeningturniir |
aivar512 | AndreÜ | 2022-09-26T15:05:00+03:00 | 35min | - | 9 | Open |
Russian draughts | VJK 1. treening | aivar512 | AndreÜ | 2022-09-19T15:05:00+03:00 | 1h 1min | - | 6 | Open |
Russian draughts | vjk 40. tr.turniir | aivar512 | RometK | 2022-05-18T14:04:00+03:00 | 1h 0min | - | 9 | Open |
Russian draughts | vjk 38. tr.turniir | aivar512 | Olimar2 | 2022-05-11T14:04:00+03:00 | 45min | - | 9 | Open |
Russian draughts | vjk 36. tr.turniir | aivar512 | RometK | 2022-04-20T14:04:00+03:00 | 52min | - | 14 | Open |
Russian draughts | vjk 33. tr.turniir | aivar512 | RometK | 2022-04-13T14:04:00+03:00 | 35min | - | 14 | Open |