Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2022-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 168 | Open |
Russian draughts | Nõmme Huvikooli ja Pääsküla Kooli treeningturniir |
Susi | Kev123 | 2021-11-16T18:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 6 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi noorte treeningturniir |
Susi | martin29 | 2021-05-26T18:00:00+03:00 | 57min | - | 7 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi noorte treeningturniir |
Susi | martin29 | 2021-05-23T18:00:00+03:00 | 39min | - | 5 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi treeningturniir |
Susi | Kev123 | 2021-05-21T18:00:00+03:00 | 59min | - | 7 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi treeningturniir |
Susi | martin29 | 2021-05-19T18:00:00+03:00 | 45min | - | 6 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 10. turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-30T18:00:00+03:00 | 57min | - | 8 | Open |
Russian draughts | TALLINNA KOOLINOORTE XXIX SPORDIMÄNGUDE INDIVIDUAALSED JA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | hansrobert | 2021-04-29T13:00:00+03:00 | 2h 28min | - | 33 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 8. turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-26T18:00:00+03:00 | 1h 21min | - | 8 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 6. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-21T17:00:00+03:00 | 1h 8min | - | 8 | Open |
Russian draughts | Nõmme aprillivõistluse 5. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-19T18:00:00+03:00 | 1h 14min | - | 8 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | tanel92 | 2021-04-14T18:30:00+03:00 | 54min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 3. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-14T17:00:00+03:00 | 1h 15min | - | 11 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi aprillikuu 2. turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-12T18:00:00+03:00 | 1h 10min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi noorte munapüha turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-05T18:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi treeningturniir |
Susi | martin29 | 2021-04-03T14:00:00+03:00 | 1h 9min | - | 8 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi treeningturniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-02T18:00:00+03:00 | 1h 9min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi treeningturniir |
Susi | Kev123 | 2021-03-31T14:00:00+03:00 | 1h 2min | - | 8 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Ruut | 2021-03-29T18:30:00+03:00 | 41min | - | 7 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 10. turniir vene kabes |
Susi | rainiks | 2021-03-29T18:00:00+03:00 | 1h 20min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Susi | martin29 | 2021-03-26T18:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 10 | Open | |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 8. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-03-23T18:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 11 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 7. turniir vene kabes |
Susi | martin29 | 2021-03-22T18:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 12 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 6. turniir vene kabes |
Susi | martin29 | 2021-03-19T18:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 5. turniir |
Susi | rainiks | 2021-03-18T18:00:00+02:00 | 1h 31min | - | 15 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 4. turniir vene kabes |
Susi | Kev123 | 2021-03-16T18:00:00+02:00 | 1h 32min | - | 13 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 3. turniir vene kabes |
Susi | Kev123 | 2021-03-15T18:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 12 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi 2. noorteturniir vene kabes |
Susi | rainiks | 2021-03-12T18:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 13 | Open |
Russian draughts | Nõmme Kabeklubi noorte 1. turniir |
Susi | KassuK | 2021-03-11T18:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Open |
Russian draughts | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | hulkur | 2021-03-06T18:30:00+02:00 | 40min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Pääsküla Kooli 4. kabeturniir |
Susi | KassuK | 2021-03-05T18:00:00+02:00 | 1h 5min | - | 7 | Open |