Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2024-02-13T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 35 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2024-01-16T14:00:00+02:00 | 2h 6min | - | 31 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2023-11-21T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 46 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2023-03-21T14:00:00+02:00 | 2h 1min | - | 32 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2023-02-14T14:00:00+02:00 | 2h 8min | - | 31 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2023-01-17T14:00:00+02:00 | 2h 9min | - | 38 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2022-11-22T14:00:00+02:00 | 2h 14min | - | 44 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2022-03-22T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 24 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2022-01-18T14:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 44 | Open |
Russian draughts | Ettevõtlik Kool (vanem vanuserühm) |
nutimart | vuljas | 2022-01-12T18:05:00+02:00 | 46min | - | 22 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2021-11-23T14:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 50 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2021-04-06T13:30:00+03:00 | 2h 20min | - | 123 | Open |
Russian draughts | VJK II online MV vene kabes |
aivar512 | kevinj8 | 2021-03-23T15:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-03-09T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 161 | Open |
Russian draughts | vjk treeningturniir distants |
aivar512 | kevinj8 | 2021-03-03T15:00:00+02:00 | 1h 12min | - | 7 | Open |
Russian draughts | vjk vaheaja treeningturniir |
aivar512 | kevinj8 | 2021-02-23T14:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 6 | Open |
Russian draughts | vjk 14. treeningturniir |
aivar512 | AndreÜ | 2021-01-26T14:12:00+02:00 | 39min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Open |
Russian draughts | VJK jõuluturniir | aivar512 | AndreÜ | 2020-12-22T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 14 | Open |
Russian draughts | VJK XIII treeningturniir |
aivar512 | Olimar2 | 2020-12-09T14:20:00+02:00 | 35min | - | 18 | Open |
Russian draughts | VJK X treening (distants) |
aivar512 | kevinj8 | 2020-12-01T13:30:00+02:00 | 1h 6min | - | 12 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Open |
Russian draughts | VJK 7. treeningturniir |
aivar512 | kevinj8 | 2020-11-11T14:08:00+02:00 | 41min | - | 16 | Open |
Russian draughts | VJK V treening | aivar512 | AndreÜ | 2020-11-04T14:26:00+02:00 | 48min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2020-10-27T14:00:00+02:00 | 2h 12min | - | 46 | Open |
Russian draughts | VJK X treeningturniir |
aivar512 | KKaasik | 2020-04-08T13:00:00+03:00 | 1h 13min | - | 7 | Open |
Russian draughts | VJK MV 2020 | aivar512 | kevinj8 | 2020-03-25T14:00:00+02:00 | 1h 39min | - | 14 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-03-17T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 148 | Open |
Russian draughts | VJK 8. turniir | aivar512 | antsuonu | 2020-03-11T14:14:00+02:00 | 38min | - | 18 | Open |
Russian draughts | VJK turniir nr. 8 | aivar512 | kevinj8 | 2020-03-04T14:14:00+02:00 | 33min | - | 13 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 187 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | Open |
Russian draughts | VJK nr.3 | aivar512 | RometSi | 2020-01-08T14:07:00+02:00 | 46min | - | 13 | Open |
Russian draughts | VJK turniir nr.1 | aivar512 | antsuonu | 2019-12-11T14:25:00+02:00 | 35min | - | 12 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 271 | Open |
Russian draughts | Vene kabe turniirisari. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | sein | 2019-10-18T20:00:00+03:00 | 1h 13min | - | 50 | Open |
Russian draughts | Vene kabe turniirisari. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | maiden | 2019-10-16T20:00:00+03:00 | 1h 10min | - | 51 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 175 | Open |
Russian draughts | aivar512 | KaupoKr | 2018-03-07T14:13:00+02:00 | 1h 6min | - | 10 | Open | |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 172 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 185 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 27min | - | 170 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 178 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 188 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-11-29T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 207 | Open |