Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian draughts | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | SigridO | 2020-05-20T15:00:00+03:00 | 2h 37min | - | 30 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-03-12T13:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 199 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 25min | - | 217 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 24min | - | 176 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2019-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 258 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2020-11-24T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 228 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ArminAdemar | 2020-03-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 183 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 231 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Open |
Russian draughts | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2022-10-18T14:00:00+03:00 | 1h 44min | - | 32 | Open |
Russian draughts | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | KristinaM | 2020-04-08T15:00:00+03:00 | 1h 29min | - | 20 | Open |
Russian draughts | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AaronT6 | 2020-05-04T15:00:00+03:00 | 1h 27min | - | 19 | Open |
Russian draughts | AVANG SK KOOLIVAHEAEG |
AvangSK | LionPriit | 2020-04-23T15:00:00+03:00 | 1h 16min | - | 16 | Open |
Russian draughts | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-11-15T14:05:00+02:00 | 1h 3min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2019-05-03T13:20:00+03:00 | 1h 0min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | KaarelMe | 2019-10-11T14:05:00+03:00 | 54min | - | 9 | Open |
Russian draughts | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Turniir |
Meikop | SigridO | 2019-03-05T14:10:00+02:00 | 46min | - | 10 | Open |
Russian draughts | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi kabeturniir |
Meikop | SigridO | 2019-01-08T14:10:00+02:00 | 43min | - | 6 | Open |
Russian draughts | Nõmme G treening | ants | KaarelMe | 2022-05-25T14:15:00+03:00 | 33min | - | 4 | Open |
Russian draughts | Nõmme lahtine treening |
ants | ants | 2023-02-01T14:15:00+02:00 | 30min | - | 4 | Open |
Russian draughts | Nõmme G harjutusturniir |
ants | KaarelMe | 2021-10-06T14:14:00+03:00 | 20min | - | 3 | Open |