Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomoku | Nõmme G harjutustreening |
ants | AaronT6 | 2021-10-13T14:22:00+03:00 | 26min | - | 6 | Open |
Gomoku | ants | AaronT6 | 2021-09-22T14:20:00+03:00 | 33min | - | 9 | Open | |
Gomoku | TALLINNA KOOLINOORTE XXIX SPORDIMÄNGUDE INDIVIDUAALSED JA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED GOMOKUS |
HendrikOlde | rakett69 | 2021-05-21T13:00:00+03:00 | 2h 9min | - | 43 | Open |
Gomoku | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | SigridO | 2020-05-22T15:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 25 | Open |
Gomoku | Avang SK turniir | AvangSK | OliverSt | 2020-03-30T15:00:00+03:00 | 49min | - | 27 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2020-03-18T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 151 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2020-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 186 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | Open |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-05-10T13:20:00+03:00 | 22min | - | 12 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-03-13T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 160 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 141 | Open |
Gomoku | Tallinna Nõmme gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-01-29T14:10:00+02:00 | 29min | - | 8 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 149 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ALT | 2018-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 158 | Open |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2018-11-20T14:10:00+02:00 | 12min | - | 8 | Open |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2018-10-05T13:20:00+03:00 | 9min | - | 6 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Mairon16 | 2018-03-21T13:00:00+02:00 | 1h 30min | - | 149 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | silverhill | 2018-02-14T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 147 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2018-01-17T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 151 | Open |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2018-01-12T13:15:00+02:00 | 31min | - | 13 | Open |