Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | jesperk | 2022-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 122 | Open |
Gomoku | Kullo sarjaturniiri algajate gomokuvõistlus Gomoku beginners competition of Kullo serie tournament |
ants | Postrik | 2022-01-15T15:00:00+02:00 | 1h 1min | - | 7 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | dima10 | 2021-11-24T13:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 132 | Open |
Gomoku | ants | tzecv0422 | 2021-11-13T15:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 28 | Open | |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 112 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2021-03-10T13:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 160 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | Open |
Gomoku | Gomoku beginners tournament (ordinary gomoku without swap, 11 rounds 5min+2 sec) Tournament is for players with Estonian 15 kyu (some other countries 10 kyu) or without any rank. |
ants | MarinaO | 2020-11-21T14:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 21 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Open |
Gomoku | Saue 2A treening | ants | jesperk | 2020-01-13T12:35:00+02:00 | 18min | - | 19 | Open |
Gomoku | Saue 2A treening | ants | eopetaja | 2020-01-10T10:25:00+02:00 | 19min | - | 21 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | Open |
Gomoku | Saue 2a treening | ants | gertgustav | 2019-11-25T12:35:00+02:00 | 29min | - | 22 | Open |
Gomoku | Saue 2A valikturniir | ants | gertgustav | 2019-11-08T10:27:00+02:00 | 26min | - | 20 | Open |
Gomoku | Saue 2A valikturniir | ants | nita | 2019-11-04T09:22:00+02:00 | 31min | - | 21 | Open |
Gomoku | 2A treeningturniir | ants | jesperk | 2019-10-28T10:34:00+02:00 | 27min | - | 21 | Open |
Gomoku | Sauekate treening | ants | antsuonu | 2019-10-11T10:25:00+03:00 | 30min | - | 18 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-03-13T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 160 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 141 | Open |
Gomoku | Saue 1A lahtine treening |
ants | jesperk | 2019-02-05T10:30:00+02:00 | 37min | - | 18 | Open |
Gomoku | Saue 1A treening | ants | nita | 2019-01-29T10:29:00+02:00 | 22min | - | 11 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 149 | Open |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ALT | 2018-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 158 | Open |
Gomoku | Saue 1A olümpiaadi valikturniir |
ants | nita | 2018-11-20T10:35:00+02:00 | 30min | - | 22 | Open |
Gomoku | Saue 1A treening | ants | eopetaja | 2018-11-13T10:42:00+02:00 | 24min | - | 17 | Open |