Vint.ee Gomoku turniirisarja 2020 võitis Timo Ilu

Loetud 41 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-02-17T09:27:26+02:00
Tere,

Selle aasta turniirisarjade hooaja avasime Gomoku turniirisarjaga jaanuaris. Turniirid toimusid jaanuarikuu jooksul iga päev kell 20:00 ning arvesse läks 20 parima turniiri tulemused.

Kokku osales kuu jooksul gomokuturniiridel 108 kasutajat neist vähemalt kahekümnel turniiril 18 mängijat.

Turniirisarja võitis kindlalt Timo Ilu 285 punktiga, kes võitis pooled turniirid, kus osales.

Teise ja kolmanda koha peale käis tihe heitlus, kus pinget jätkus kuni viimase turniirini.
Ühepunktilise eduga (kokku 265 punkti) saavutas teise koha Rauno Lääne. Kolmanda koha sai Brenet Rahumägi 264 punktiga.

Õnnitleme võitjat, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni Taraguchi Renju turniirisarjal, mis toimub juba aprillis!