Vene kabe (Suletud turniir) (2020-01-14T14:00:00+02:00 - 2020-01-14T16:14:19+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
5 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Rauno Valo 20:2 18:2 22:2 8:2 3:1 7:0 6:2 2:1 4:1 5:2 12:2 17 143
2. Hendrik Kuhi 37:2 5:2 3:0 11:2 36:2 26:2 7:2 1:1 16:2 4:0 13:2 17 135
3. Raiko Valo 33:2 17:2 2:2 7:2 1:1 8:2 4:2 27:2 5:0 12:1 6:0 16 143
4. Robert Valdmaa 41:1 28:2 13:2 26:0 35:2 22:2 3:0 20:2 1:1 2:2 7:2 16 128
5. Markus Hansson 38:2 2:0 35:0 31:2 11:2 36:2 19:2 7:2 3:2 1:0 10:1 15 130
6. Karl Henry Teär 44:2 22:0 37:2 19:1 32:2 20:2 1:0 8:2 7:0 24:2 3:2 15 124
7. Marc Joosep Tähiste 40:2 27:2 19:2 3:0 26:2 1:2 2:0 5:0 6:2 16:2 4:0 14 139
8. Ekke Valge 45:2 9:2 36:2 1:0 30:2 3:0 16:0 6:0 41:2 19:2 20:2 14 123
9. Raigo Lorius 42:2 8:0 16:0 14:2 12:0 11:0 39:2 46:2 32:2 27:2 21:2 14 113
10. Lauri Trumann 25:0 0:2 20:0 41:1 29:2 23:1 35:2 21:2 19:1 26:2 5:1 14 99
11. Tõnis Käär 17:0 39:2 18:2 2:0 5:0 9:2 36:2 28:1 14:0 29:2 16:2 13 124
12. Martin Sionberg 19:0 34:2 28:0 39:2 9:2 30:2 26:2 16:0 27:2 3:1 1:0 13 120
13. Marlen Enok 43:1 41:2 4:0 29:2 19:0 42:2 21:1 26:1 28:2 14:2 2:0 13 114
14. Miko Pärn 32:0 21:0 45:2 9:0 33:2 25:1 29:2 30:2 11:2 13:0 24:2 13 113
15. Otto Tuuling 35:0 43:1 29:0 40:2 17:0 33:2 38:2 23:0 42:2 28:2 25:2 13 99
16. Siim Raimla - 47:2 9:2 36:0 37:2 35:2 8:2 12:2 2:0 7:0 11:0 12 112
17. Tarvi Langus 11:2 3:0 46:0 37:0 15:2 43:2 28:0 31:1 18:1 39:2 26:2 12 109
18. Helemeel Assmann 31:2 1:0 11:0 43:1 21:0 38:0 34:2 47:2 17:1 41:2 27:2 12 107
19. Uku Pärtel Rand 12:2 35:2 7:0 6:1 13:2 27:1 5:0 24:1 10:1 8:0 23:1 11 130
20. Ilja Krjukov 1:0 31:2 10:2 42:2 27:1 6:0 41:2 4:0 24:0 23:2 8:0 11 126
21. Laas Hendrik Lumberg 23:0 14:2 30:0 25:1 18:2 46:2 13:1 10:0 22:1 31:2 9:0 11 119
22. Shrek Tankler 24:2 6:2 1:0 35:1 46:2 4:0 27:0 41:1 21:1 25:0 33:2 11 118
23. Henry Noah Mägi 21:2 36:0 24:0 38:2 28:1 10:1 30:1 15:2 26:1 20:0 19:1 11 110
24. Kennar Kahju 22:0 44:2 23:2 27:0 42:1 28:1 37:2 19:1 20:2 6:0 14:0 11 109
25. Kustav Prants 10:2 26:0 42:0 21:1 41:0 14:1 43:1 45:2 37:2 22:2 15:0 11 104
26. Ken Kuning 47:2 25:2 32:2 4:2 7:0 2:0 12:0 13:1 23:1 10:0 17:0 10 131
27. Indrek Tamm 29:2 7:0 43:2 24:2 20:1 19:1 22:2 3:0 12:0 9:0 18:0 10 123
28. Vootele Mets 0:2 4:0 12:2 30:0 23:1 24:1 17:2 11:1 13:0 15:0 31:1 10 112
29. Jaan Viirmann 27:0 38:1 15:2 13:0 10:0 44:2 14:0 43:2 36:2 11:0 32:1 10 111
30. Voldemar Kirss 46:2 32:0 21:2 28:2 8:0 12:0 23:1 14:0 31:0 42:1 41:2 10 108
31. Henry Kaljulaid 18:0 20:0 33:2 5:0 38:1 45:2 46:1 17:1 30:2 21:0 28:1 10 107
32. Torm Vatsfeld 14:2 30:2 26:0 46:1 6:0 41:0 42:1 36:2 9:0 35:1 29:1 10 106
33. Arti Raudvassar 3:0 37:0 31:0 0:2 14:0 15:0 40:2 44:2 46:2 38:2 22:0 10 97
34. Rain Verrev 36:0 12:0 47:1 44:2 43:1 37:0 18:0 39:0 0:2 45:2 42:2 10 81
35. Markus Jõgi 15:2 19:0 5:2 22:1 4:0 16:0 10:0 38:0 47:2 32:1 40:1 9 120
36. Kristjan Hansen 34:2 23:2 8:0 16:2 2:0 5:0 11:0 32:0 29:0 44:1 47:2 9 119
37. Raimond Hargats 2:0 33:2 6:0 17:2 16:0 34:2 24:0 42:1 25:0 40:1 38:1 9 116
38. Andres Kask 5:0 29:1 41:1 23:0 31:1 18:2 15:0 35:2 39:1 33:0 37:1 9 108
39. Tairi Anet Püü - 11:0 0:2 12:0 45:1 40:2 9:0 34:2 38:1 17:0 44:1 9 87
40. Martin Purre 7:0 46:0 44:1 15:0 47:2 39:0 33:0 0:2 43:2 37:1 35:1 9 84
41. Sergio-Silver Kreegimaa 4:1 13:0 38:1 10:1 25:2 32:2 20:0 22:1 8:0 18:0 30:0 8 122
42. Joonas Tiitson 9:0 45:2 25:2 20:0 24:1 13:0 32:1 37:1 15:0 30:1 34:0 8 112
43. Liis Klimov 13:1 15:1 27:0 18:1 34:1 17:0 25:1 29:0 40:0 47:2 45:0 7 107
44. Karolina Lillemets 6:0 24:0 40:1 34:0 0:2 29:0 47:0 33:0 45:2 36:1 39:1 7 90
45. Sigmar Seermann 8:0 42:0 14:0 47:2 39:1 31:0 0:2 25:0 44:0 34:0 43:2 7 89
46. Andres Sui 30:0 40:2 17:2 32:1 22:0 21:0 31:1 9:0 33:0 - - 6 88
47. Karlis Saarna 26:0 16:0 34:1 45:0 40:0 0:2 44:2 18:0 35:0 43:0 36:0 5 85