menu_top
menu_bottom


Korraldaja Meikop
Mäng Male (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 10.02.20 13:30 - 10.02.20 16:14
Ajakontroll 10 min + 2 sek
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Lae alla turniiri mängude PGN
Koht Nimi Riik 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Median-Buchholz
1. Tormi Kull 81:2 89:2 18:2 17:2 30:2 9:1 3:2 13 59
2. Erik Johhanes Lehes 116:2 47:2 50:2 30:1 11:2 31:2 9:2 13 56
3. Tuudur Jakob Padari 64:2 22:2 57:2 66:2 16:2 4:2 1:0 12 61
4. Daniil Šnurov 118:2 67:2 5:2 15:2 13:2 3:0 17:2 12 61
5. Karl Mattias Kokk 92:2 55:2 4:0 10:2 43:2 41:2 24:2 12 57
6. Rasmus Pallum 153:2 48:2 20:2 40:0 42:2 25:2 21:2 12 54
7. Karl-Ustav Kõlar 98:2 14:0 88:2 18:2 69:2 16:2 13:2 12 53
8. Arlis Hunt 15:0 102:2 148:2 20:2 66:2 22:2 14:2 12 53
9. Markus Sooväli 133:2 51:2 41:2 19:2 40:2 1:1 2:0 11 60
10. Marina Levchenko 36:2 60:2 31:1 5:0 71:2 67:2 30:2 11 54
11. Laureta Tammepõld 135:2 90:2 32:1 72:2 2:0 68:2 31:2 11 51
12. Uku Tominga 46:0 65:2 133:2 67:1 35:2 34:2 40:2 11 49
13. Martti Tarsalainen 80:2 58:2 14:2 24:2 4:0 23:2 7:0 10 62
14. Elisabeth Tagobert 139:2 7:2 13:0 26:2 59:2 49:2 8:0 10 60
15. Mirko Lainevool 8:2 42:2 35:2 4:0 31:0 74:2 52:2 10 58
16. Romet Rebane 96:2 59:2 25:2 45:2 3:0 7:0 49:2 10 58
17. Hugo Pani 136:2 138:2 70:2 1:0 28:2 19:2 4:0 10 56
18. Karl-Eric Ott 119:2 52:2 1:0 7:0 95:2 53:2 47:2 10 55
19. Jaan Oskar Narva 61:2 78:2 37:2 9:0 56:2 17:0 44:2 10 54
20. Kristjan Link 65:2 76:2 6:0 8:0 137:2 79:2 51:2 10 54
21. Lem-Leonhard Roots 134:2 30:0 61:2 60:2 53:2 45:2 6:0 10 53
22. Hendrik Tambla 74:2 3:0 101:2 91:2 44:2 8:0 48:2 10 53
23. Randar Rätsep 115:2 69:2 30:0 51:2 55:2 13:0 54:2 10 50
24. Henrik Hõbemägi 104:2 103:2 68:2 13:0 73:2 40:2 5:0 10 50
25. Elisabeth Vahtras 117:2 106:2 16:0 95:2 52:2 6:0 66:2 10 49
26. Gren Hõbemägi 152:2 32:0 116:2 14:0 57:2 50:2 41:2 10 48
27. Hugo Tammepõld 38:0 88:0 130:2 152:2 61:2 90:2 43:2 10 42
28. Leen Naestema - 109:2 64:2 48:2 17:0 89:2 45:2 10 40
29. Devis Nool 84:2 70:0 115:0 144:2 91:2 69:2 46:2 10 40
30. Albert Puolakainen 99:2 21:2 23:2 2:1 1:0 32:2 10:0 9 66
31. Rondo Mikko 71:2 34:2 10:1 32:2 15:2 2:0 11:0 9 63
32. Kaur Källo 145:2 26:2 11:1 31:0 72:2 30:0 70:2 9 53
33. Rasmus Uljas 151:2 68:0 38:2 46:2 41:0 58:2 39:1 9 49
34. Marko Taro 120:2 31:0 62:2 68:1 78:2 12:0 76:2 9 49
35. Alari Raudsepp 157:2 94:2 15:0 71:1 12:0 86:2 75:2 9 48
36. Sten Erik Lillemäe 10:0 158:2 42:0 75:1 83:2 88:2 67:2 9 46
37. Triinu Pikkmets 146:2 38:2 19:0 73:0 135:2 66:1 68:2 9 44
38. Oliver Jäär 27:2 37:0 33:0 148:1 147:2 115:2 71:2 9 43
39. Annabel Joakit 63:0 117:0 102:2 151:2 133:2 42:2 33:1 9 40
40. Richard Jastremski 122:2 43:2 49:2 6:2 9:0 24:0 12:0 8 60
41. Marko Rannaste 131:2 63:2 9:0 115:2 33:2 5:0 26:0 8 55
42. Markus Veerbaum 121:2 15:0 36:2 76:2 6:0 39:0 97:2 8 53
43. Lauri Raudsepp 75:2 40:0 80:2 137:2 5:0 62:2 27:0 8 52
44. Amiran Knjazevitš 109:2 46:0 63:2 57:2 22:0 55:2 19:0 8 52
45. Oliver Valk 125:2 54:2 56:2 16:0 90:2 21:0 28:0 8 52
46. Simmo Laanemäe 12:2 44:2 72:0 33:0 82:2 110:2 29:0 8 52
47. Trevor Mäemets 85:2 2:0 117:2 53:0 107:2 73:2 18:0 8 51
48. Juss Vilk 154:2 6:0 99:2 28:0 123:2 59:2 22:0 8 51
49. Thor Andreas Perv 83:2 73:2 40:0 103:2 50:2 14:0 16:0 8 50
50. Аrtjom Aleksejev 101:2 95:2 2:0 70:2 49:0 26:0 91:2 8 50
51. Marie Eike Rebane 144:2 9:0 100:2 23:0 98:2 93:2 20:0 8 49
52. Andreas Kompus 112:2 18:0 96:2 89:2 25:0 97:2 15:0 8 48
53. Maron Mangusson 106:0 146:2 58:2 47:2 21:0 18:0 96:2 8 48
54. Karl Kompus 77:2 45:0 81:2 69:0 60:2 56:2 23:0 8 48
55. Mihkel Möller 91:2 5:0 107:2 93:2 23:0 44:0 94:2 8 48
56. Mairon Moisto 62:2 93:2 45:0 108:2 19:0 54:0 99:2 8 46
57. Oliver Žukovitš 129:2 141:2 3:0 44:0 26:0 123:2 93:2 8 46
58. Antonio Ibrus 105:2 13:0 53:0 84:2 101:2 33:0 110:2 8 46
59. Arlo Leon Tuvikene 124:2 16:0 122:2 111:2 14:0 48:0 92:2 8 45
60. Rasmus Koikson 158:2 10:0 126:2 21:0 54:0 125:2 108:2 8 45
61. Robert Pihl 19:0 147:2 21:0 154:2 27:0 100:2 111:2 8 45
62. Elisabet Varblane 56:0 123:2 34:0 87:2 100:2 43:0 90:2 8 44
63. Aramis Kaljuste 39:2 41:0 44:0 105:2 97:0 107:2 102:2 8 43
64. Aleksander Grigorjev 3:0 121:2 28:0 117:0 144:2 135:2 113:2 8 42
65. Liina Kask 20:0 12:0 124:0 157:2 155:2 98:2 89:2 8 40
66. Anette Einmann 107:2 108:2 79:2 3:0 8:0 37:1 25:0 7 56
67. Ruuben Tootsen 82:2 4:0 140:2 12:1 94:2 10:0 36:0 7 56
68. Ken-Martin Mardim 143:2 33:2 24:0 34:1 88:2 11:0 37:0 7 54
69. Jaak Andero Aasav 127:2 23:0 152:2 54:2 7:0 29:0 77:1 7 52
70. Ralf Maapalu 100:2 29:2 17:0 50:0 77:1 119:2 32:0 7 50
71. Holger Rannu 31:0 120:2 97:2 35:1 10:0 111:2 38:0 7 50
72. Tristan Hans Kruuk 88:1 87:2 46:2 11:0 32:0 77:1 84:1 7 49
73. Kaisa Ollikainen 150:2 49:0 77:2 37:2 24:0 47:0 79:1 7 49
74. Tanel Otto 22:0 110:2 93:0 116:2 96:2 15:0 85:1 7 45
75. Daniel Dulub 43:0 122:0 153:2 36:1 106:2 78:2 35:0 7 44
76. Doris Aasa 142:2 20:0 87:2 42:0 115:1 133:2 34:0 7 43
77. Kevin Koppel 54:0 125:2 73:0 142:2 70:1 72:1 69:1 7 41
78. Sebastian Suppi 147:2 19:0 119:1 136:2 34:0 75:0 121:2 7 40
79. Artemi Kukuškin 159:2 137:2 66:0 90:0 92:2 20:0 73:1 7 40
80. Tormi Koppel 13:0 105:2 43:0 100:0 127:1 147:2 130:2 7 40
81. Villem Jehe 1:0 145:2 54:0 135:0 104:1 146:2 126:2 7 39
82. Hannah Helene Metspalu 67:0 118:2 94:1 134:1 46:0 87:1 128:2 7 38
83. Susanna Kamarik 49:0 119:0 120:1 128:2 36:0 127:2 115:2 7 37
84. Kertu Akk 29:0 155:1 156:2 58:0 136:2 94:1 72:1 7 37
85. Rihard Siniorg 47:0 116:0 118:1 104:1 120:2 137:2 74:1 7 36
86. Julius Putrinš 89:0 134:1 155:2 88:0 122:2 35:0 118:2 7 35
87. Sander Urbla 0:2 72:0 76:0 62:0 141:2 82:1 119:2 7 34
88. Marten Männik 72:1 27:2 7:0 86:2 68:0 36:0 106:1 6 52
89. Markus Klais 86:2 1:0 151:2 52:0 117:2 28:0 65:0 6 51
90. Remmel Andero 126:2 11:0 98:2 79:2 45:0 27:0 62:0 6 50
91. Jaan Rajando 55:0 92:2 138:2 22:0 29:0 124:2 50:0 6 47
92. Erik Taaniel Kivisalu 5:0 91:0 112:2 127:2 79:0 103:2 59:0 6 45
93. Priit Lokotar 123:2 56:0 74:2 55:0 134:2 51:0 57:0 6 44
94. Johannes Männik 97:2 35:0 82:1 119:2 67:0 84:1 55:0 6 44
95. taavi varind 128:2 50:0 142:2 25:0 18:0 121:1 105:1 6 44
96. Simmo Hendrik Sisask 16:0 124:2 52:0 126:2 74:0 140:2 53:0 6 43
97. Karl Robin Rillo 94:0 130:2 71:0 99:2 63:2 52:0 42:0 6 43
98. Sander Merisalu 7:0 139:2 90:0 143:2 51:0 65:0 138:2 6 42
99. Rauno Roosna 30:0 112:2 48:0 97:0 150:2 117:2 56:0 6 42
100. Kaur Huko Käämbre 70:0 157:2 51:0 80:2 62:0 61:0 140:2 6 42
101. Martin Paist 50:0 128:2 22:0 138:2 58:0 102:0 142:2 6 41
102. Mari-Liis Jukk - 8:0 39:0 112:2 152:2 101:2 63:0 6 41
103. Lisete Jõesaar 140:2 24:0 113:2 49:0 111:0 92:0 136:2 6 40
104. Hannes Markus Unt 24:0 140:0 121:1 85:1 81:1 149:2 114:1 6 39
105. Tiia Tomson 58:0 80:0 129:2 63:0 151:2 118:1 95:1 6 39
106. Kaspar Teede 53:2 25:0 137:0 147:1 75:0 145:2 88:1 6 38
107. Kaur Laidma 66:0 149:2 55:0 145:2 47:0 63:0 143:2 6 38
108. Mikk-Marlon Kähr 149:2 66:0 154:2 56:0 110:0 143:2 60:0 6 36
109. Tagnar Dooner 44:0 28:0 135:0 139:1 114:1 150:2 134:2 6 36
110. Kasper Suur - 74:0 159:2 113:2 108:2 46:0 58:0 6 35
111. Grevo Luup - 131:2 141:2 59:0 103:2 71:0 61:0 6 34
112. Patrik Raudsepp 52:0 99:0 92:0 102:0 157:2 151:2 133:2 6 32
113. Rauno Lääne 137:0 159:2 103:0 110:0 142:2 134:2 64:0 6 32
114. Paula Pällin - 115:0 0:2 118:0 109:1 152:2 104:1 6 22
115. Ruuben Jaagant 23:0 114:2 29:2 41:0 76:1 38:0 83:0 5 51
116. Kaspar Kruus 2:0 85:2 26:0 74:0 145:1 130:1 120:1 5 47
117. Victoria Helena Peek 25:0 39:2 47:0 64:2 89:0 99:0 123:1 5 47
118. Robin Rattur 4:0 82:0 85:1 114:2 125:1 105:1 86:0 5 45
119. Ants-Alari Uljas 18:0 83:2 78:1 94:0 148:2 70:0 87:0 5 44
120. Hanna Helena Kook 34:0 71:0 83:1 132:1 85:0 155:2 116:1 5 40
121. Adrian Vassiljev 42:0 64:0 104:1 153:2 124:1 95:1 78:0 5 40
122. Siim Vatsfeld 40:0 75:2 59:0 124:1 86:0 126:0 146:2 5 40
123. Tauri Tihane 93:0 62:0 139:2 141:2 48:0 57:0 117:1 5 39
124. Ronald Eirand 59:0 96:0 65:2 122:1 121:1 91:0 131:1 5 38
125. Erin Kampus 45:0 77:0 128:1 156:2 118:1 60:0 129:1 5 38
126. Erik Väljaäär 90:0 135:2 60:0 96:0 149:1 122:2 81:0 5 36
127. Reti Natalie Nael 69:0 152:0 131:2 92:0 80:1 83:0 149:2 5 35
128. Kristjan Konts 95:0 101:0 125:1 83:0 139:2 148:2 82:0 5 35
129. Carl-Marten Leis 57:0 148:0 105:0 146:1 153:2 136:1 125:1 5 29
130. Kevin Randmäe - 97:0 27:0 0:2 154:2 116:1 80:0 5 28
131. Mirjam Elisabet Tiidumaa 41:0 111:0 127:0 149:0 0:2 144:2 124:1 5 27
132. Rebeka Plaan 138:0 136:1 134:0 120:1 140:0 139:1 145:2 5 25
133. Konstantin Slepuhhin 9:0 144:2 12:0 140:2 39:0 76:0 112:0 4 48
134. Getrud Kõiveer 21:0 86:1 132:2 82:1 93:0 113:0 109:0 4 42
135. Karl Uukkivi 11:0 126:0 109:2 81:2 37:0 64:0 - 4 41
136. Daniel Nemvalts 17:0 132:1 150:2 78:0 84:0 129:1 103:0 4 40
137. Helena Kolbin 113:2 79:0 106:2 43:0 20:0 85:0 - 4 38
138. Chris Ants Lumiste 132:2 17:0 91:0 101:0 143:0 154:2 98:0 4 37
139. Mailis Reinsalu 14:0 98:0 123:0 109:1 128:0 132:1 155:2 4 37
140. Eerik Rudometov 103:0 104:2 67:0 133:0 132:2 96:0 100:0 4 36
141. Sebastian Saksniit 148:2 57:0 111:0 123:0 87:0 142:0 151:2 4 33
142. Silver Leidus 76:0 0:2 95:0 77:0 113:0 141:2 101:0 4 32
143. Mariana Rudometov 68:0 151:0 158:2 98:0 138:2 108:0 107:0 4 31
144. Richard Kruskaja 51:0 133:0 146:2 29:0 64:0 131:0 150:1 3 38
145. Iti Ulmand 32:0 81:0 149:2 107:0 116:1 106:0 132:0 3 38
146. Johannes Gabriel Adams 37:0 53:0 144:0 129:1 156:2 81:0 122:0 3 37
147. Silver Kütt 78:0 61:0 157:2 106:1 38:0 80:0 - 3 37
148. Kert Käsper 141:0 129:2 8:0 38:1 119:0 128:0 - 3 36
149. Roland Luht 108:0 107:0 145:0 131:2 126:1 104:0 127:0 3 33
150. Friida Treffner 73:0 156:1 136:0 155:1 99:0 109:0 144:1 3 28
151. Aveliin Post 33:0 143:2 89:0 39:0 105:0 112:0 141:0 2 40
152. Jörgen Järve 26:0 127:2 69:0 27:0 102:0 114:0 - 2 39
153. Mattias Toover 6:0 154:0 75:0 121:0 129:0 156:2 - 2 31
154. Hendrik Hermandi 48:0 153:2 108:0 61:0 130:0 138:0 - 2 31
155. Robin Martti Lääts - 84:1 86:0 150:1 65:0 120:0 139:0 2 31
156. Oskar Link - 150:1 84:0 125:0 146:0 153:0 - 1 18
157. Jakob Lillenberg 35:0 100:0 147:0 65:0 112:0 - - 0 29
158. Britta Truu 60:0 36:0 143:0 - - - - 0 17
159. Anett-Merili Moring 79:0 113:0 110:0 - - - - 0 13