Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 18.03.20 20:00 - 18.03.20 21:40
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Neorio 37:2 16:2 3:1 7:2 4:2 6:2 2:2 13 51
2. Priit Lokotar 39:2 8:2 13:1 14:2 11:2 3:2 1:0 11 49
3. Lilleke5 35:2 25:2 1:1 38:2 12:2 2:0 9:2 11 47
4. Triinu Jalg 47:2 40:2 5:2 11:1 1:0 7:1 14:2 10 44
5. Ruut 27:2 6:2 4:0 16:2 9:1 8:1 15:2 10 41
6. Ed4 36:2 5:0 23:2 27:2 15:2 1:0 18:2 10 40
7. Stefans Jakubaņecs 20:2 17:1 22:2 1:0 28:2 4:1 11:2 10 40
8. Kaljo Siimer 48:2 2:0 15:1 34:2 38:2 5:1 13:2 10 37
9. diana 41:2 11:0 18:2 30:2 5:1 12:2 3:0 9 39
10. antsuonu 26:2 12:1 11:0 40:2 13:1 21:1 25:2 9 35
11. Pēteris Kripans 43:2 9:2 10:2 4:1 2:0 14:1 7:0 8 42
12. LadyinRed 24:2 10:1 28:2 13:2 3:0 9:0 19:1 8 39
13. Tanel 32:2 42:2 2:1 12:0 10:1 20:2 8:0 8 38
14. Alisa Orlova 21:1 19:2 17:2 2:0 39:2 11:1 4:0 8 37
15. Emilia Kello 30:2 38:1 8:1 20:2 6:0 27:2 5:0 8 37
16. Merilii Jalg 23:2 1:0 45:2 5:0 19:2 18:0 30:2 8 32
17. Floke 46:2 7:1 14:0 19:0 34:2 39:2 21:1 8 31
18. Aarne Pärn 40:0 47:2 9:0 35:2 30:2 16:2 6:0 8 30
19. karmen4 28:1 14:0 26:2 17:2 16:0 38:2 12:1 8 30
20. Johannes Immutaja 7:0 46:2 25:2 15:0 23:2 13:0 32:2 8 30
21. Kalle Lokk 14:1 28:0 34:1 24:2 33:2 10:1 17:1 8 29
22. joorup 44:2 29:1 7:0 28:0 40:1 31:2 33:2 8 29
23. Aivar Hommik 16:0 37:2 6:0 41:2 20:0 43:2 27:2 8 26
24. olevipoeg 12:0 26:1 31:1 21:0 35:2 42:2 38:2 8 23
25. Elans Eglītis 45:2 3:0 20:0 44:2 31:1 28:2 10:0 7 29
26. Rihards Raginskis-Repše 10:0 24:1 19:0 47:2 42:0 45:2 39:2 7 20
27. Diāna Stecka 5:0 36:2 42:2 6:0 32:2 15:0 23:0 6 28
28. Aleksandrs Tabunovs 19:1 21:2 12:0 22:2 7:0 25:0 31:1 6 28
29. Aleksandrs Paškovs 31:2 22:1 38:0 39:0 44:2 30:0 34:1 6 27
30. kalju leemet 15:0 33:2 43:2 9:0 18:0 29:2 16:0 6 26
31. Toomas 29:0 44:1 24:1 42:2 25:1 22:0 28:1 6 23
32. Natālija Paškova 13:0 34:0 46:2 45:2 27:0 41:2 20:0 6 22
33. Kirils Gavlass 38:0 30:0 36:2 43:2 21:0 40:2 22:0 6 22
34. Nona Nano 42:0 32:2 21:1 8:0 17:0 36:2 29:1 6 22
35. Andzini 3:0 45:0 47:2 18:0 24:0 46:2 42:2 6 16
36. ACROBAT 6:0 27:0 33:0 0:2 47:2 34:0 46:2 6 16
37. KevinsV 1:0 23:0 41:0 46:0 0:2 47:2 43:2 6 12
38. Keir-Christian Sugul 33:2 15:1 29:2 3:0 8:0 19:0 24:0 5 30
39. Grieta 2:0 48:2 40:1 29:2 14:0 17:0 26:0 5 25
40. Laimins 18:2 4:0 39:1 10:0 22:1 33:0 41:1 5 23
41. Georg Kello 9:0 43:0 37:2 23:0 45:2 32:0 40:1 5 17
42. Evelīna Orlovska 34:2 13:0 27:0 31:0 26:2 24:0 35:0 4 20
43. orast 11:0 41:2 30:0 33:0 46:2 23:0 37:0 4 18
44. Kevin Kasik 22:0 31:1 48:2 25:0 29:0 - - 3 10
45. 25:0 35:2 16:0 32:0 41:0 26:0 - 2 10
46. maska 17:0 20:0 32:0 37:2 43:0 35:0 36:0 2 8
47. Tauri Uri 4:0 18:0 35:0 26:0 36:0 37:0 0:2 2 2
48. Martins Budreika 8:0 39:0 44:0 - - - - 0 0