Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 20.03.20 20:00 - 20.03.20 21:45
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Urmo Ilves 28:2 5:2 18:1 36:2 17:2 3:2 2:2 13 51
2. Pēteris Kripans 45:2 19:2 8:2 6:2 3:1 7:2 1:0 11 51
3. Priit Lokotar 32:2 4:2 36:2 29:2 2:1 1:0 10:2 11 49
4. Villem Lüüs 35:2 3:0 28:2 30:2 6:1 17:2 5:1 10 40
5. Triinu Jalg 21:2 1:0 15:1 39:2 23:2 8:2 4:1 10 38
6. Ed4 44:2 37:2 23:2 2:0 4:1 9:1 11:1 9 42
7. antsuonu 42:2 27:1 11:1 37:2 29:2 2:0 12:1 9 40
8. Keir-Christian Sugul 16:2 14:2 2:0 12:2 10:1 5:0 26:2 9 39
9. Karmen Vagula 48:2 12:2 29:0 24:1 27:2 6:1 17:1 9 39
10. Kaljo Siimer 13:0 31:2 38:2 11:2 8:1 18:2 3:0 9 37
11. Emilia Kello 38:2 17:1 7:1 10:0 15:2 20:2 6:1 9 36
12. diana 34:2 9:0 20:2 8:0 32:2 29:2 7:1 9 35
13. Rihards Raginskis-Repše 10:2 18:0 26:0 42:2 38:2 25:1 23:2 9 32
14. Liis Marii Rool 47:2 8:0 16:1 27:0 39:2 36:2 24:2 9 31
15. Diāna Stecka 36:0 22:2 5:1 16:2 11:0 27:2 25:2 9 31
16. Aleksandrs Tabunovs 8:0 47:2 14:1 15:0 33:2 37:2 29:2 9 29
17. karmen4 46:2 11:1 27:2 18:2 1:0 4:0 9:1 8 39
18. joorup 31:2 13:2 1:1 17:0 26:2 10:0 19:1 8 38
19. Tanel 30:2 2:0 39:1 26:0 21:2 28:2 18:1 8 30
20. Johannes Immutaja 23:0 43:2 12:0 46:2 37:2 11:0 31:2 8 28
21. Gustavo 5:0 28:0 45:2 41:2 19:0 32:2 30:2 8 24
22. Merilii Jalg 25:0 15:0 35:0 45:2 42:2 34:2 36:2 8 20
23. Aleksandrs Paškovs 20:2 24:2 6:0 25:1 5:0 31:2 13:0 7 34
24. Aivar Hommik 43:2 23:0 34:2 9:1 25:1 26:1 14:0 7 33
25. Tõnu Muru 22:2 36:0 41:2 23:1 24:1 13:1 15:0 7 33
26. Kalle Treial 27:0 42:2 13:2 19:2 18:0 24:1 8:0 7 32
27. LadyinRed 26:2 7:1 17:0 14:2 9:0 15:0 38:2 7 30
28. Aarne Pärn 1:0 21:2 4:0 35:2 36:1 19:0 39:2 7 25
29. Heino Tammeaid 41:2 33:2 9:2 3:0 7:0 12:0 16:0 6 36
30. Laimins 19:0 45:2 33:2 4:0 31:0 41:2 21:0 6 26
31. Kirils Gavlass 18:0 10:0 40:2 34:2 30:2 23:0 20:0 6 24
32. Evelīna Orlovska 3:0 35:2 37:0 43:2 12:0 21:0 41:2 6 22
33. Elans Eglītis 40:2 29:0 30:0 38:0 16:0 43:2 42:2 6 20
34. Andzini 12:0 48:2 24:0 31:0 46:2 22:0 44:2 6 20
35. Alisa Orlova 4:0 32:0 22:2 28:0 47:2 38:1 37:1 6 19
36. Kalle Lokk 15:2 25:2 3:0 1:0 28:1 14:0 22:0 5 29
37. Stefans Jakubaņecs 39:2 6:0 32:2 7:0 20:0 16:0 35:1 5 25
38. Nona Nano 11:0 46:2 10:0 33:2 13:0 35:1 27:0 5 22
39. Natālija Paškova 37:0 44:2 19:1 5:0 14:0 40:2 28:0 5 21
40. maska 33:0 41:0 31:0 44:1 45:2 39:0 46:2 5 12
41. Georg Kello 29:0 40:2 25:0 21:0 43:2 30:0 32:0 4 18
42. Cukurdupsis 7:0 26:0 44:2 13:0 22:0 47:2 33:0 4 14
43. PetrakovsR 24:0 20:0 47:2 32:0 41:0 33:0 48:2 4 12
44. Gustavs 6:0 39:0 42:0 40:1 48:1 46:2 34:0 4 11
45. ACROBAT 2:0 30:0 21:0 22:0 40:0 48:2 47:2 4 6
46. manutd21 17:0 38:0 48:2 20:0 34:0 44:0 40:0 2 10
47. orast 14:0 16:0 43:0 48:2 35:0 42:0 45:0 2 8
48. Piiluparta 9:0 34:0 46:0 47:0 44:1 45:0 43:0 1 3