Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 22.03.20 20:00 - 22.03.20 21:43
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Priit Lokotar 28:2 19:1 5:2 23:2 3:1 2:2 6:2 12 47
2. Lilleke5 47:2 25:2 6:2 30:2 13:2 1:0 3:1 11 51
3. Pēteris Kripans 40:2 23:1 10:2 17:2 1:1 13:2 2:1 11 46
4. Merilii Jalg 35:2 36:1 23:0 11:2 37:2 24:2 9:2 11 40
5. arno uutma 10:1 12:2 1:0 39:2 26:2 14:2 13:2 11 39
6. Triinu Jalg 48:2 31:2 2:0 18:2 14:2 16:2 1:0 10 44
7. Ruut 11:1 37:2 36:1 24:0 21:2 20:2 18:2 10 36
8. Ed4 49:2 13:0 34:2 9:0 22:2 30:2 16:2 10 36
9. Herr 16:1 24:1 42:2 8:2 23:1 15:2 4:0 9 38
10. Kerli-K 5:1 29:2 3:0 21:1 28:1 38:2 23:2 9 32
11. Liis Marii Rool 7:1 16:1 27:1 4:0 41:2 36:2 24:2 9 30
12. Aleksandrs Tabunovs 24:1 5:0 40:2 20:1 36:1 37:2 25:2 9 30
13. Tarmo Tulva 26:2 8:2 15:2 14:2 2:0 3:0 5:0 8 44
14. karmen4 32:2 18:2 17:2 13:0 6:0 5:0 29:2 8 38
15. Keir-Christian Sugul 39:2 20:2 13:0 25:2 24:1 9:0 19:1 8 38
16. Tanel 9:1 11:1 33:2 36:2 30:2 6:0 8:0 8 37
17. antsuonu 22:2 42:2 14:0 3:0 31:2 18:0 32:2 8 34
18. Diāna Stecka 29:2 14:0 22:2 6:0 32:2 17:2 7:0 8 34
19. diana 46:2 1:1 30:0 37:0 39:2 28:2 15:1 8 31
20. Laimins 41:2 15:0 26:1 12:1 33:2 7:0 35:2 8 31
21. Aleksandrs Paškovs 30:0 45:2 37:1 10:1 7:0 40:2 33:2 8 27
22. Emilia Kello 17:0 44:2 18:0 45:2 8:0 46:2 30:2 8 26
23. bossy123 50:2 3:1 4:2 1:0 9:1 25:1 10:0 7 35
24. Aarne Pärn 12:1 9:1 28:2 7:2 15:1 4:0 11:0 7 34
25. LadyinRed 33:2 2:0 38:2 15:0 34:2 23:1 12:0 7 32
26. Rihards Raginskis-Repše 13:0 49:2 20:1 27:2 5:0 29:0 38:2 7 27
27. Kalle Lokk 45:2 30:0 11:1 26:0 38:0 39:2 36:2 7 25
28. Stefans Jakubaņecs 1:0 46:2 24:0 42:2 10:1 19:0 37:2 7 25
29. Kaljo Siimer 18:0 10:0 41:1 49:2 42:2 26:2 14:0 7 23
30. Karoliina Kurm 21:2 27:2 19:2 2:0 16:0 8:0 22:0 6 36
31. Grieta 34:2 6:0 39:1 32:1 17:0 33:0 45:2 6 25
32. Kirils Gavlass 14:0 41:1 35:2 31:1 18:0 43:2 17:0 6 24
33. Evelīna Orlovska 25:0 47:2 16:0 44:2 20:0 31:2 21:0 6 24
34. Elans Eglītis 31:0 43:2 8:0 40:2 25:0 35:0 46:2 6 22
35. Johannes Immutaja 4:0 39:0 32:0 47:2 45:2 34:2 20:0 6 18
36. joorup 43:2 4:1 7:1 16:0 12:1 11:0 27:0 5 28
37. Nona Nano 38:2 7:0 21:1 19:2 4:0 12:0 28:0 5 27
38. Natālija Paškova 37:0 48:2 25:0 41:1 27:2 10:0 26:0 5 22
39. Gustavo 15:0 35:2 31:1 5:0 19:0 27:0 47:2 5 19
40. orast 3:0 50:2 12:0 34:0 49:2 21:0 43:1 5 19
41. Toomas 20:0 32:1 29:1 38:1 11:0 42:1 44:1 5 18
42. Aivar Hommik 44:2 17:0 9:0 28:0 29:0 41:1 50:2 5 18
43. PetrakovsR 36:0 34:0 45:0 50:2 44:2 32:0 40:1 5 15
44. Kevin Kasik 42:0 22:0 46:2 33:0 43:0 48:2 41:1 5 15
45. Cukurdupsis 27:0 21:0 43:2 22:0 35:0 49:2 31:0 4 14
46. Georg Kello 19:0 28:0 44:0 48:2 47:2 22:0 34:0 4 14
47. Andzini 2:0 33:0 48:1 35:0 46:0 50:2 39:0 3 9
48. Gustavs 6:0 38:0 47:1 46:0 50:0 44:0 0:2 3 7
49. Kalle Treial 8:0 26:0 50:2 29:0 40:0 45:0 - 2 8
50. Dārta Novika 23:0 40:0 49:0 43:0 48:2 47:0 42:0 2 6