Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 24.03.20 20:00 - 24.03.20 21:48
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Urmo Ilves 27:2 22:2 2:1 10:2 9:2 5:2 8:2 13 51
2. Villem Lüüs 39:2 23:2 1:1 15:2 5:2 7:2 3:1 12 50
3. Merilii Jalg 33:2 7:0 35:2 22:2 11:2 9:2 2:1 11 43
4. karmen4 47:2 11:0 14:2 31:2 15:2 8:1 10:2 11 42
5. Triinu Jalg 51:2 50:2 11:2 6:2 2:0 1:0 12:2 10 46
6. Pēteris Kripans 52:2 32:2 13:2 5:0 8:0 19:2 16:2 10 42
7. Ed4 45:2 3:2 9:1 8:1 16:2 2:0 11:1 9 42
8. antsuonu 10:1 31:2 12:2 7:1 6:2 4:1 1:0 9 41
9. Kerli-K 14:2 41:2 7:1 20:2 1:0 3:0 17:2 9 41
10. Rihards Raginskis-Repše 8:1 18:2 49:2 1:0 26:2 27:2 4:0 9 39
11. Aleksandrs Tabunovs 24:2 4:2 5:0 19:2 3:0 31:2 7:1 9 39
12. Keir-Christian Sugul 30:2 49:1 8:0 45:2 40:2 18:2 5:0 9 38
13. rabapalm 38:2 17:2 6:0 16:0 45:2 14:1 27:2 9 36
14. Aarne Pärn 9:0 47:2 4:0 38:2 22:2 13:1 26:2 9 30
15. Stefans Jakubaņecs 36:2 19:2 20:2 2:0 4:0 26:1 18:1 8 39
16. Herr 18:1 29:2 32:1 13:2 7:0 23:2 6:0 8 36
17. LadyinRed 35:2 13:0 33:2 26:0 24:2 34:2 9:0 8 34
18. Tarmo Tulva 16:1 10:0 37:2 32:2 21:2 12:0 15:1 8 32
19. Priit Lokotar 46:2 15:0 25:2 11:0 33:2 6:0 28:2 8 32
20. Liis Marii Rool 44:2 21:2 15:0 9:0 27:0 40:2 32:2 8 32
21. Kaljo Siimer 26:2 20:0 40:1 42:2 18:0 32:1 33:2 8 31
22. Karoliina Kurm 43:2 1:0 24:2 3:0 14:0 46:2 34:2 8 30
23. Emilia Kello 37:2 2:0 26:0 30:2 46:2 16:0 35:2 8 30
24. Toomas 11:0 43:2 22:0 37:2 17:0 36:2 31:2 8 26
25. Diāna Stecka 32:0 52:2 19:0 34:0 39:2 45:2 40:2 8 24
26. mbtomats 21:0 44:2 23:2 17:2 10:0 15:1 14:0 7 32
27. Tanel 1:0 30:1 29:2 41:2 20:2 10:0 13:0 7 30
28. diana 49:0 40:1 30:0 44:2 42:2 29:2 19:0 7 24
29. Johannes Immutaja 40:1 16:0 27:0 43:2 41:2 28:0 44:2 7 23
30. Kirils Gavlass 12:0 27:1 28:2 23:0 32:0 49:2 43:2 7 22
31. Nona Nano 34:2 8:0 46:2 4:0 35:2 11:0 24:0 6 30
32. Ruut 25:2 6:0 16:1 18:0 30:2 21:1 20:0 6 27
33. Tõnu Muru 3:0 51:2 17:0 36:2 19:0 47:2 21:0 6 24
34. Cukurdupsis 31:0 46:0 51:2 25:2 49:2 17:0 22:0 6 24
35. Kalle Treial 17:0 36:2 3:0 39:2 31:0 48:2 23:0 6 24
36. Natālija Paškova 15:0 35:0 48:2 33:0 50:2 24:0 47:2 6 18
37. orast 23:0 39:2 18:0 24:0 47:0 52:2 48:2 6 18
38. Elans Eglītis 13:0 45:0 47:2 14:0 48:0 50:2 46:2 6 16
39. Georg Kello 2:0 37:0 52:2 35:0 25:0 51:2 45:2 6 16
40. Aleksandrs Paškovs 29:1 28:1 21:1 49:2 12:0 20:0 25:0 5 26
41. joorup 48:2 9:0 42:1 27:0 29:0 43:0 50:2 5 21
42. Aivar Hommik 50:0 48:2 41:1 21:0 28:0 44:0 49:2 5 19
43. Gustavo 22:0 24:0 44:1 29:0 51:2 41:2 30:0 5 15
44. Grieta 20:0 26:0 43:1 28:0 52:2 42:2 29:0 5 15
45. Dimamir 7:0 38:2 50:2 12:0 13:0 25:0 39:0 4 22
46. Evelīna Orlovska 19:0 34:2 31:0 50:2 23:0 22:0 38:0 4 20
47. PetrakovsR 4:0 14:0 38:0 51:2 37:2 33:0 36:0 4 14
48. Davids Keiss 41:0 42:0 36:0 52:2 38:2 35:0 37:0 4 14
49. Laimins 28:2 12:1 10:0 40:0 34:0 30:0 42:0 3 20
50. Tauri Uri 42:2 5:0 45:0 46:0 36:0 38:0 41:0 2 14
51. Gustavs 5:0 33:0 34:0 47:0 43:0 39:0 0:2 2 2
52. Piiluparta 6:0 25:0 39:0 48:0 44:0 37:0 - 0 0