Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 26.03.20 20:00 - 26.03.20 21:45
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Villem Lüüs 24:2 33:2 3:2 19:1 2:2 16:2 4:1 12 51
2. Priit Lokotar 35:2 17:2 7:2 10:2 1:0 3:2 9:2 12 50
3. joorup 39:2 12:2 1:0 33:2 19:2 2:0 11:2 10 42
4. Triinu Jalg 43:2 5:1 29:1 20:2 9:1 19:2 1:1 10 41
5. Kalle Lokk 40:2 4:1 10:1 29:2 15:1 6:1 16:2 10 40
6. Kerli-K 25:1 11:2 28:2 7:1 8:1 5:1 19:2 10 40
7. diana 30:2 26:2 2:0 6:1 25:2 15:1 13:1 9 39
8. Herr 20:2 15:2 19:0 21:2 6:1 9:0 23:2 9 39
9. Merilii Jalg 11:1 25:2 12:1 27:2 4:1 8:2 2:0 9 39
10. Nona Nano 0:2 36:2 5:1 2:0 16:0 25:2 15:2 9 37
11. Ed4 9:1 6:0 40:2 26:2 27:2 20:2 3:0 9 35
12. Ruut 16:2 3:0 9:1 25:0 30:2 34:2 24:2 9 31
13. Pēteris Kripans 28:0 32:2 15:0 18:2 29:2 22:2 7:1 9 31
14. Kaljo Siimer 29:1 21:0 25:0 40:2 36:2 33:2 27:2 9 27
15. Aarne Pärn 41:2 8:0 13:2 30:2 5:1 7:1 10:0 8 37
16. Emilia Kello 12:0 42:2 36:2 17:2 10:2 1:0 5:0 8 36
17. Lilleke5 34:2 2:0 23:2 16:0 22:0 30:2 28:2 8 30
18. Aleksandrs Tabunovs 19:0 23:0 43:2 13:0 38:2 29:2 33:2 8 22
19. Keir-Christian Sugul 18:2 38:2 8:2 1:1 3:0 4:0 6:0 7 40
20. Toomas 8:0 41:2 39:2 4:0 37:2 11:0 22:1 7 29
21. Diāna Stecka 22:1 14:2 27:1 8:0 23:0 37:2 26:1 7 29
22. antsuonu 21:1 29:0 37:2 28:1 17:2 13:0 20:1 7 28
23. LadyinRed 38:0 18:2 17:0 41:2 21:2 24:1 8:0 7 28
24. Rihards Raginskis-Repše 1:0 43:2 33:0 31:2 28:2 23:1 12:0 7 28
25. Karoliina Kurm 6:1 9:0 14:2 12:2 7:0 10:0 34:2 7 27
26. Aleksandrs Paškovs 37:2 7:0 34:1 11:0 35:1 32:2 21:1 7 27
27. karmen4 32:2 28:1 21:1 9:0 11:0 35:2 14:0 6 29
28. Stefans Jakubaņecs 13:2 27:1 6:0 22:1 24:0 31:2 17:0 6 28
29. mbtomats 14:1 22:2 4:1 5:0 13:0 18:0 35:2 6 26
30. Georg Kello 7:0 35:2 38:2 15:0 12:0 17:0 39:2 6 24
31. Evelīna Orlovska 33:0 34:0 32:2 24:0 39:2 28:0 37:2 6 18
32. PetrakovsR 27:0 13:0 31:0 42:2 41:2 26:0 38:2 6 16
33. Johannes Immutaja 31:2 1:0 24:2 3:0 34:1 14:0 18:0 5 27
34. Alisa Orlova 17:0 31:2 26:1 36:1 33:1 12:0 25:0 5 24
35. Miks2008 2:0 30:0 0:2 39:2 26:1 27:0 29:0 5 21
36. Aivar Hommik 42:2 10:0 16:0 34:1 14:0 38:0 40:2 5 20
37. orast 26:0 0:2 22:0 38:2 20:0 21:0 31:0 4 20
38. Davids Keiss 23:2 19:0 30:0 37:0 18:0 36:2 32:0 4 18
39. Natālija Paškova 3:0 40:2 20:0 35:0 31:0 42:2 30:0 4 16
40. Cukurdupsis 5:0 39:0 11:0 14:0 42:2 41:2 36:0 4 10
41. Elizabete 15:0 20:0 42:2 23:0 32:0 40:0 - 2 8
42. Tauri Uri 36:0 16:0 41:0 32:0 40:0 39:0 0:2 2 2
43. Kalle Treial 4:0 24:0 18:0 0:2 - - - 2 2