Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 27.03.20 20:00 - 27.03.20 21:49
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Priit Lokotar 49:2 7:0 41:2 34:2 18:2 9:2 3:2 12 44
2. M T 32:0 42:2 28:2 16:2 15:2 14:2 5:2 12 42
3. Emilia Kello 28:2 40:2 30:2 29:2 5:1 6:2 1:0 11 51
4. Villem Lüüs 25:2 6:1 32:2 7:2 9:1 5:1 14:2 11 45
5. Urmo Ilves 19:2 31:2 14:2 15:2 3:1 4:1 2:0 10 49
6. Pēteris Kripans 50:2 4:1 22:2 10:2 29:2 3:0 9:1 10 45
7. Kaljo Siimer 34:2 1:2 10:1 4:0 26:2 8:1 18:2 10 41
8. Ruut 11:0 24:1 13:2 32:2 30:2 7:1 16:2 10 34
9. Merilii Jalg 35:2 26:1 27:2 30:2 4:1 1:0 6:1 9 42
10. Ed4 51:2 12:2 7:1 6:0 19:1 31:2 11:1 9 39
11. Rihards Raginskis-Repše 8:2 30:0 25:2 14:0 35:2 29:2 10:1 9 35
12. antsuonu 41:2 10:0 26:1 33:1 25:2 15:1 29:2 9 33
13. Kerli-K 30:0 33:1 8:0 39:2 28:2 41:2 26:2 9 26
14. karmen4 37:2 21:2 5:0 11:2 17:2 2:0 4:0 8 40
15. Triinu Jalg 39:2 17:2 16:2 5:0 2:0 12:1 19:1 8 39
16. Nona Nano 0:2 43:2 15:0 2:0 34:2 23:2 8:0 8 36
17. Miks2008 18:2 15:0 44:2 20:2 14:0 19:1 21:1 8 35
18. Liis Marii Rool 17:0 46:2 31:2 40:2 1:0 33:2 7:0 8 34
19. kalju leemet 5:0 37:2 38:2 26:1 10:1 17:1 15:1 8 32
20. Aleksandrs Paškovs 45:2 27:2 29:0 17:0 31:0 35:2 33:2 8 32
21. Alisa Orlova 33:2 14:0 23:1 24:1 32:1 42:2 17:1 8 31
22. Aarne Pärn 24:2 32:1 6:0 23:1 33:0 44:2 34:2 8 30
23. valda13 27:0 50:2 21:1 22:1 40:2 16:0 30:2 8 29
24. Aleksandrs Tabunovs 22:0 8:1 42:2 21:1 27:2 26:0 31:2 8 28
25. Herr 4:0 49:2 11:0 46:2 12:0 40:2 32:2 8 26
26. joorup 46:2 9:1 12:1 19:1 7:0 24:2 13:0 7 33
27. diana 23:2 20:0 9:0 28:1 24:0 43:2 42:2 7 24
28. Stefans Jakubaņecs 3:0 48:2 2:0 27:1 13:0 47:2 41:2 7 22
29. Keir-Christian Sugul 48:2 47:2 20:2 3:0 6:0 11:0 12:0 6 36
30. Karoliina Kurm 13:2 11:2 3:0 9:0 8:0 36:2 23:0 6 30
31. Aivar Hommik 36:2 5:0 18:0 38:2 20:2 10:0 24:0 6 28
32. Diāna Stecka 2:2 22:1 4:0 8:0 21:1 37:2 25:0 6 27
33. Kalle Lokk 21:0 13:1 43:2 12:1 22:2 18:0 20:0 6 26
34. Georg Kello 7:0 51:2 47:2 1:0 16:0 45:2 22:0 6 26
35. LadyinRed 9:0 36:2 40:0 37:2 11:0 20:0 45:2 6 22
36. Gustavo 31:0 35:0 49:2 41:1 43:2 30:0 40:1 6 21
37. Kirils Gavlass 14:0 19:0 51:2 35:0 49:2 32:0 46:2 6 18
38. orast 47:0 0:2 19:0 31:0 45:0 48:2 44:2 6 18
39. Natālija Paškova 15:0 41:0 48:0 13:0 50:2 0:2 47:2 6 12
40. TI5 44:2 3:0 35:2 18:0 23:0 25:0 36:1 5 25
41. Andzini 12:0 39:2 1:0 36:1 48:2 13:0 28:0 5 22
42. rabapalm 43:1 2:0 24:0 45:2 47:2 21:0 27:0 5 21
43. Elans Eglītis 42:1 16:0 33:0 44:2 36:0 27:0 49:2 5 17
44. Elizabete 40:0 45:2 17:0 43:0 46:2 22:0 38:0 4 18
45. ACROBAT 20:0 44:0 0:2 42:0 38:2 34:0 35:0 4 16
46. PetrakovsR 26:0 18:0 50:2 25:0 44:0 49:2 37:0 4 14
47. Cukurdupsis 38:2 29:0 34:0 48:1 42:0 28:0 39:0 3 18
48. Dārta Novika 29:0 28:0 39:2 47:1 41:0 38:0 - 3 11
49. Evelīna Orlovska 1:0 25:0 36:0 51:2 37:0 46:0 43:0 2 8
50. Davids Keiss 6:0 23:0 46:0 0:2 39:0 - - 2 4
51. Kalle Treial 10:0 34:0 37:0 49:0 - - - 0 0