Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 06.04.20 20:00 - 06.04.20 22:00
Ajakontroll 5 min + 3 sek
Kirjeldus Kabe segasari 2020
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Villem Lüüs 8:1 25:2 17:2 21:2 13:2 6:2 3:1 12 53
2. arno uutma 45:2 5:1 22:2 8:1 12:2 13:2 7:2 12 53
3. Triinu Jalg 29:2 22:2 21:1 5:1 15:2 14:2 1:1 11 52
4. Karmen Kuusik 6:0 32:2 47:2 10:2 8:1 9:2 13:2 11 51
5. Merilii Jalg 18:2 2:1 24:2 3:1 7:0 11:2 14:2 10 58
6. Imre Anton 4:2 9:2 14:0 38:2 16:2 1:0 15:2 10 56
7. Aleksandrs Tabunovs 36:2 13:0 44:2 26:2 5:2 8:2 2:0 10 52
8. Herr 1:1 34:2 41:2 2:1 4:1 7:0 18:2 9 59
9. Pēteris Kripans 32:2 6:0 39:2 11:1 21:2 4:0 26:2 9 50
10. Priit Lokotar 20:2 14:0 35:2 4:0 31:1 33:2 24:2 9 47
11. Ed4 49:2 38:1 16:1 9:1 24:2 5:0 23:2 9 46
12. TI5 48:2 23:0 40:2 33:2 2:0 16:1 21:2 9 45
13. Tarmo Tulva 40:2 7:2 23:2 14:2 1:0 2:0 4:0 8 60
14. Keir-Christian Sugul 46:2 10:2 6:2 13:0 18:2 3:0 5:0 8 56
15. Lilleke5 23:0 43:2 37:2 17:2 3:0 22:2 6:0 8 49
16. Robert Antoi 39:2 33:1 11:1 27:2 6:0 12:1 17:1 8 49
17. olevipoeg 26:2 30:2 1:0 15:0 28:2 23:1 16:1 8 49
18. karmen4 5:0 49:2 28:2 23:2 14:0 32:2 8:0 8 47
19. Evelīna Orlovska 34:1 39:0 46:2 41:1 25:0 36:2 32:2 8 35
20. Cukurdupsis 10:0 40:0 0:2 42:0 43:2 45:2 35:2 8 30
21. Kalle Lokk 37:2 28:2 3:1 1:0 9:0 41:2 12:0 7 54
22. Ruut 35:2 3:0 2:0 36:2 42:2 15:0 31:1 7 50
23. Rihards Raginskis-Repše 15:2 12:2 13:0 18:0 38:2 17:1 11:0 7 50
24. Karmen Vagula 44:2 41:1 5:0 34:2 11:0 27:2 10:0 7 46
25. kaido raidla 30:1 1:0 34:0 46:2 19:2 26:0 39:2 7 45
26. Johannes Immutaja 17:0 45:2 42:2 7:0 33:1 25:2 9:0 7 44
27. ööpai - 36:2 30:2 16:0 41:1 24:0 40:2 7 38
28. Emilia Kello 50:2 21:0 18:0 44:2 17:0 39:1 38:2 7 37
29. rabapalm 3:0 35:0 45:2 40:0 44:2 34:1 41:2 7 37
30. Susi 25:1 17:0 27:0 45:2 39:1 38:1 42:2 7 36
31. diana 38:0 42:0 48:2 37:2 10:1 40:1 22:1 7 36
32. Marta Link 9:0 4:0 43:2 47:2 40:2 18:0 19:0 6 45
33. Tanel 42:2 16:1 38:1 12:0 26:1 10:0 34:1 6 44
34. Aivar Hommik 19:1 8:0 25:2 24:0 35:1 29:1 33:1 6 44
35. Kris Taimre 22:0 29:2 10:0 39:1 34:1 42:2 20:0 6 42
36. tanel tiisler 7:0 27:0 49:2 22:0 37:2 19:0 43:2 6 42
37. Georg Kello 21:0 50:2 15:0 31:0 36:0 46:2 45:2 6 32
38. Alisa Orlova 31:2 11:1 33:1 6:0 23:0 30:1 28:0 5 47
39. Kaljo Siimer 16:0 19:2 9:0 35:1 30:1 28:1 25:0 5 46
40. Diāna Stecka 13:0 20:2 12:0 29:2 32:0 31:1 27:0 5 46
41. Toomas 43:2 24:1 8:0 19:1 27:1 21:0 29:0 5 45
42. Kirils Gavlass 33:0 31:2 26:0 20:2 22:0 35:0 30:0 4 42
43. Dārta Novika 41:0 15:0 32:0 49:2 20:0 44:2 36:0 4 37
44. PetrakovsR 24:0 46:2 7:0 28:0 29:0 43:0 0:2 4 37
45. Olivia Valk 2:0 26:0 29:0 30:0 49:2 20:0 37:0 2 47
46. Elizabete 14:0 44:0 19:0 25:0 0:2 37:0 - 2 33
47. piraaja - 48:2 4:0 32:0 - - - 2 19
48. Kaarditasku 12:0 47:0 31:0 0:2 - - - 2 18
49. Sandra Mustis 11:0 18:0 36:0 43:0 45:0 - - 0 29
50. Stefans Jakubaņecs 28:0 37:0 - - - - - 0 13