Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 04.05.20 20:00 - 04.05.20 22:00
Ajakontroll 5 min + 3 sek
Kirjeldus Kabe segasari 2020
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Urmo Ilves 39:2 29:2 26:2 2:1 5:2 6:2 12:2 13 51
2. Kaido Leesmann 28:2 27:2 25:2 1:1 19:2 12:2 5:2 13 49
3. Merilii Jalg 7:1 14:1 35:1 21:2 15:1 25:2 13:2 10 46
4. Triinu Jalg 34:2 6:0 38:2 23:2 13:1 14:1 19:2 10 45
5. Pēteris Kripans 31:2 30:1 10:2 6:2 1:0 19:2 2:0 9 57
6. Imre Anton 36:2 4:2 19:1 5:0 31:2 1:0 14:2 9 53
7. Tarmo Tulva 3:1 22:2 11:2 12:0 26:2 13:1 8:1 9 51
8. vorstikene 9:1 15:1 36:2 25:0 18:2 27:2 7:1 9 46
9. Karmen Kuusik 8:1 13:1 12:0 29:2 36:2 20:1 22:2 9 45
10. TI5 38:2 16:1 5:0 26:1 23:2 15:1 20:2 9 45
11. diana 41:2 26:1 7:0 35:2 27:0 31:2 25:2 9 38
12. Susi 30:0 24:2 9:2 7:2 25:2 2:0 1:0 8 57
13. Villem Lüüs 15:1 9:1 28:2 20:2 4:1 7:1 3:0 8 53
14. Priit Lokotar 22:1 3:1 17:2 15:1 30:2 4:1 6:0 8 52
15. Robert Antoi 13:1 8:1 37:2 14:1 3:1 10:1 16:1 8 52
16. Lilleke5 20:2 10:1 30:0 31:0 35:2 28:2 15:1 8 42
17. porgupohja 21:2 25:0 14:0 28:0 34:2 33:2 30:2 8 39
18. Evelīna Orlovska 19:0 36:0 41:2 39:2 8:0 37:2 27:2 8 32
19. kalju leemet 18:2 37:2 6:1 30:2 2:0 5:0 4:0 7 55
20. Rihards Raginskis-Repše 16:0 41:2 29:2 13:0 37:2 9:1 10:0 7 44
21. Emilia Kello 17:0 32:1 22:2 3:0 29:1 36:2 28:1 7 43
22. Alisa Orlova 14:1 7:0 21:0 38:2 39:2 26:2 9:0 7 43
23. Herr 26:0 40:2 32:2 4:0 10:0 29:1 36:2 7 41
24. Kalle Lokk 32:1 12:0 33:2 27:1 28:1 30:1 31:1 7 38
25. Ed4 33:2 17:2 2:0 8:2 12:0 3:0 11:0 6 57
26. Ruut 23:2 11:1 1:0 10:1 7:0 22:0 32:2 6 54
27. Keir-Christian Sugul 40:2 2:0 31:1 24:1 11:2 8:0 18:0 6 52
28. karmen4 2:0 33:2 13:0 17:2 24:1 16:0 21:1 6 51
29. Kaljo Siimer 35:2 1:0 20:0 9:0 21:1 23:1 38:2 6 48
30. Kris Taimre 12:2 5:1 16:2 19:0 14:0 24:1 17:0 6 48
31. ööpai 5:0 39:2 27:1 16:2 6:0 11:0 24:1 6 48
32. Nona Nano 24:1 21:1 23:0 37:0 40:2 35:2 26:0 6 36
33. Aivar Hommik 25:0 28:0 24:0 40:2 38:2 17:0 37:2 6 35
34. Greeta-Liisi Metsaveer 4:0 35:0 0:2 36:0 17:0 40:2 39:2 6 29
35. Karmen Vagula 29:0 34:2 3:1 11:0 16:0 32:0 40:2 5 45
36. Aleksandrs Tabunovs 6:0 18:2 8:0 34:2 9:0 21:0 23:0 4 49
37. Dārta Novika 0:2 19:0 15:0 32:2 20:0 18:0 33:0 4 42
38. Elisabeth Valdmann 10:0 0:2 4:0 22:0 33:0 39:2 29:0 4 40
39. Gevin Metsaveer 1:0 31:0 40:2 18:0 22:0 38:0 34:0 2 44
40. Diāna Stecka 27:0 23:0 39:0 33:0 32:0 34:0 35:0 0 36
41. Mihkel Normak 11:0 20:0 18:0 - - - - 0 24