Korraldaja ants
Mäng Rendžu (Suletud turniir)
Aeg 09.05.20 10:15 - 09.05.20 14:11
Ajakontroll 15 min + 5 sek
Kirjeldus Kawamura Cup Traditsiooniline turniir seekord vindis - https://www.vint.ee/yrituse-detailid/?event=765 . Oodatud nii algajad kui meistrid!
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Dmitry Epifanov 38:2 12:2 6:2 3:1 18:2 4:2 8:2 13 55
2. Alexey Mikhaylov 4:0 28:2 13:2 22:2 10:2 11:2 3:2 12 51
3. Tomoharu Nakayama 25:2 21:2 19:2 1:1 4:2 5:2 2:0 11 58
4. Georg-Romet Topkin 2:2 24:2 18:2 10:2 3:0 1:0 9:2 10 60
5. Ants Soosõrv 18:0 9:2 8:2 14:2 19:2 3:0 13:2 10 52
6. Jeong Bin 32:2 34:2 1:0 19:0 15:2 20:2 11:2 10 46
7. isoo 20:2 19:0 12:2 21:2 11:0 10:2 16:2 10 45
8. Fumiya Inoue 9:1 23:2 5:0 24:2 20:2 18:2 1:0 9 51
9. kazami 8:1 5:0 31:2 25:2 12:2 19:2 4:0 9 50
10. Karl Mattias Moor 30:2 22:2 15:2 4:0 2:0 7:0 21:2 8 52
11. kawamura 12:0 32:2 27:2 30:2 7:2 2:0 6:0 8 51
12. makino 11:2 1:0 7:0 38:2 9:0 30:2 20:2 8 51
13. Kuno Kolk 23:2 18:0 2:0 33:2 21:2 14:2 5:0 8 49
14. Alexandr Pinsky 15:0 35:2 24:2 5:0 17:2 13:0 23:2 8 46
15. Pestov Arseny 14:2 33:2 10:0 18:0 6:0 22:2 26:2 8 45
16. Peter Burtsev 19:0 20:0 32:2 27:2 22:2 26:2 7:0 8 41
17. Artem Gershman - 26:2 20:0 29:2 14:0 27:2 28:2 8 38
18. Villem Mesila 5:2 13:2 4:0 15:2 1:0 8:0 19:1 7 58
19. pie-co 16:2 7:2 3:0 6:2 5:0 9:0 18:1 7 58
20. Zhu Wei 7:0 16:2 17:2 34:2 8:0 6:0 12:0 6 53
21. icchicchi 29:2 3:0 25:2 7:0 13:0 33:2 10:0 6 49
22. Vladislav Vislovich 27:2 10:0 33:2 2:0 16:0 15:0 30:2 6 47
23. ctarenju2020 13:0 8:0 28:2 26:0 32:2 24:2 14:0 6 43
24. Nickolai Burtsev 35:2 4:0 14:0 8:0 25:2 23:0 33:2 6 43
25. Random Barinov 3:0 29:2 21:0 9:0 24:0 32:2 31:2 6 43
26. Melissa Nitov 33:0 17:0 35:2 23:2 34:2 16:0 15:0 6 38
27. NNN 22:0 36:2 11:0 16:0 38:2 17:0 34:2 6 38
28. Reivo Vinter - 2:0 23:0 35:2 39:2 34:2 17:0 6 36
29. Daniil Gorbachev 21:0 25:0 36:2 17:0 33:0 36:2 35:2 6 32
30. Dmitri Kuzmin 10:0 31:1 39:2 11:0 37:2 12:0 22:0 5 39
31. Ayano - 30:1 9:0 32:0 36:2 37:2 25:0 5 32
32. kaheihappy 6:0 11:0 16:0 31:2 23:0 25:0 0:2 4 43
33. Arseni Berdi 26:2 15:0 22:0 13:0 29:2 21:0 24:0 4 40
34. Mihkel Normak 0:2 6:0 38:2 20:0 26:0 28:0 27:0 4 36
35. Jasminibr 24:0 14:0 26:0 28:0 0:2 38:2 29:0 4 34
36. Churikova - 27:0 29:0 0:2 31:0 29:0 37:2 4 27
37. Osiris - 38:0 0:2 39:2 30:0 31:0 36:0 4 18
38. Kristofer Apsalon 1:0 37:2 34:0 12:0 27:0 35:0 - 2 39
39. Angeliki Aligizaki - 0:2 30:0 37:0 28:0 - - 2 15