Male (Suletud turniir) (2020-05-09T11:00:00+03:00 - 2020-05-09T14:33:01+03:00)

Korraldaja
RainerRaud
Ajakontroll
15 min + 2 sek
Kirjeldus
Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2020 - 2008 ja hiljem sündinud (B-turniir)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Kertu Karba 5:2 10:2 22:2 6:0 7:2 17:2 3:2 12 48
2. Nadezhda Pritulina 44:2 29:2 19:2 7:0 20:2 10:2 6:2 12 48
3. Georg Blokhin 33:2 4:2 7:1 19:2 8:2 6:2 1:0 11 49
4. Ott Oskar Lehes 24:2 3:0 21:2 52:2 11:2 15:2 7:1 11 43
5. Arseni Poleštšuk 1:0 54:2 28:1 30:2 22:2 21:2 15:2 11 37
6. Robert Taaniel Ozols 26:2 49:2 16:2 1:2 15:2 3:0 2:0 10 50
7. Aaron Rajandu 58:2 17:2 3:1 2:2 1:0 9:2 4:1 10 44
8. Kirill Gorkov 59:2 12:2 34:2 15:0 3:0 23:2 16:2 10 42
9. Lennart Reintam 37:2 25:2 15:0 49:2 18:2 7:0 19:2 10 42
10. Erik Leito 60:2 1:0 14:2 35:2 16:2 2:0 18:2 10 40
11. Helena Kolbin 39:2 15:0 38:2 44:2 4:0 35:2 17:2 10 38
12. Leonardo Moroz 57:2 8:0 24:0 47:2 51:2 20:2 21:1 9 33
13. Olga Andreeva - 60:2 23:2 34:1 21:0 44:2 31:2 9 32
14. Karl Erik Kompus 25:0 59:2 10:0 39:2 52:2 34:1 28:2 9 30
15. Akira Kivi 31:2 11:2 9:2 8:2 6:0 4:0 5:0 8 44
16. Maksim Gridin 42:2 20:2 6:0 29:2 10:0 24:2 8:0 8 38
17. Jelizaveta Jeltsova 54:2 7:0 47:2 22:2 34:2 1:0 11:0 8 38
18. Oskar Sai 36:2 34:0 46:2 26:2 9:0 25:2 10:0 8 36
19. Andero Punning 55:2 23:2 2:0 3:0 28:2 26:2 9:0 8 36
20. Karl Kristjan Reinholm 52:2 16:0 30:2 24:2 2:0 12:0 35:2 8 34
21. Karoliina Karba 30:1 32:2 4:0 50:2 13:2 5:0 12:1 8 34
22. Meelis Markus Kaasik 35:2 28:2 1:0 17:0 5:0 45:2 36:2 8 32
23. Rasmus  Nikkel 43:2 19:0 13:0 38:2 50:2 8:0 37:2 8 30
24. Laur-Markus Sandberg 4:0 42:2 12:2 20:0 27:2 16:0 39:2 8 30
25. Eva Dadon 14:2 9:0 52:0 41:2 36:2 18:0 42:2 8 30
26. Markus Harald Meidra 6:0 48:2 27:2 18:0 37:2 19:0 43:2 8 30
27. Sofia Dukova 40:1 46:1 26:0 55:2 24:0 54:2 34:2 8 27
28. Sander Aasma 48:2 22:0 5:1 31:2 19:0 30:2 14:0 7 31
29. Artjom Jeltsov 47:2 2:0 55:2 16:0 44:1 31:0 45:2 7 29
30. Ruudi Reinumägi 21:1 45:2 20:0 5:0 32:2 28:0 46:2 7 27
31. Vladislav Tsõganov 15:0 56:1 32:2 28:0 57:2 29:2 13:0 7 26
32. Eva-Lotta Hertmann 45:1 21:0 31:0 33:2 30:0 53:2 44:2 7 21
33. Mari-Liis Jukk 3:0 47:0 57:1 32:0 59:2 56:2 49:2 7 17
34. Sten Liira 56:2 18:2 8:0 13:1 17:0 14:1 27:0 6 32
35. Liina Kask 22:0 51:2 53:2 10:0 49:2 11:0 20:0 6 28
36. Denis Kasjukevits 18:0 50:0 42:2 40:2 25:0 49:2 22:0 6 22
37. Lilli Pikkmets 9:0 38:0 43:2 46:2 26:0 52:2 23:0 6 22
38. Vladislav Trempel - 37:2 11:0 23:0 48:2 43:0 54:2 6 20
39. Erik Tamleht 11:0 41:0 58:2 14:0 40:2 50:2 24:0 6 20
40. Kaisa Morgenson 27:1 53:1 44:0 36:0 39:0 55:2 50:2 6 19
41. Ilja Mazajev - 39:2 49:0 25:0 42:0 58:2 51:2 6 18
42. Riko Jakobson 16:0 24:0 36:0 58:2 41:2 51:2 25:0 6 18
43. Ramon Mägi 23:0 52:0 37:0 0:2 55:2 38:2 26:0 6 18
44. Robert Binsol 2:0 58:2 40:2 11:0 29:1 13:0 32:0 5 25
45. Harri Pikkmets 32:1 30:0 50:0 48:2 53:2 22:0 29:0 5 21
46. Oskar Randmaa 53:1 27:1 18:0 37:0 56:1 57:2 30:0 5 20
47. Annimari Viilup 29:0 33:2 17:0 12:0 54:0 48:1 57:2 5 16
48. Roger Rosme 28:0 26:0 60:2 45:0 38:0 47:1 56:2 5 14
49. Mattias Treufeldt 50:2 6:0 41:2 9:0 35:0 36:0 33:0 4 24
50. Sander Aaavik 49:0 36:2 45:2 21:0 23:0 39:0 40:0 4 22
51. Anette Kalde - 35:0 56:2 53:2 12:0 42:0 41:0 4 18
52. Alex Andersoo 20:0 43:2 25:2 4:0 14:0 37:0 - 4 18
53. Oliver Saremat 46:1 40:1 35:0 51:0 45:0 32:0 58:2 4 15
54. Kevin Randmäe 17:0 5:0 59:1 56:1 47:2 27:0 38:0 4 15
55. Mirtel Muga 19:0 57:2 29:0 27:0 43:0 40:0 0:2 4 14
56. Jakob Eelsaar 34:0 31:1 51:0 54:1 46:1 33:0 48:0 3 13
57. Oskar Evert 12:0 55:0 33:1 59:2 31:0 46:0 47:0 3 13
58. Rasmus Golubkov 7:0 44:0 39:0 42:0 0:2 41:0 53:0 2 6
59. Erich Link 8:0 14:0 54:1 57:0 33:0 - - 1 3
60. Kirke Heleri Pallas 10:0 13:0 48:0 - - - - 0 0