Korraldaja ants
Mäng Rendžu (Suletud turniir)
Aeg 2020-06-13T11:00:00+03:00 - 2020-06-13T13:45:00+03:00
Ajakontroll 7 min + 5 sek
Kirjeldus Renju June Cup (Rendžu juuni karikas) Group B (players under 2 kyu. Young players who have higher rank can join but out of competition)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Darya Yusupmurzina 21:2 8:2 12:2 4:2 11:2 19:1 10:2 2:1 6:2 16 90
2. Kirill Stoyanov 24:2 7:2 10:0 21:2 13:2 5:2 19:2 1:1 4:2 15 89
3. Vyacheslav Kuvaev 29:2 12:0 30:2 20:2 23:2 4:0 5:2 11:2 10:2 14 77
4. Mikhail Sidorov 22:2 6:2 19:2 1:0 10:0 3:2 14:2 16:2 2:0 12 96
5. Sergei Mikriukov 28:2 20:2 15:2 11:0 7:2 2:0 3:0 19:2 13:2 12 88
6. gaoxing 32:2 4:0 8:2 12:2 19:0 23:2 20:2 10:2 1:0 12 85
7. Anna Fokicheva 31:2 2:0 33:2 15:2 5:0 13:0 22:2 14:2 11:2 12 81
8. Melissa Nitov 34:2 1:0 6:0 27:2 22:2 20:0 24:2 18:2 16:2 12 80
9. Ekaterina Porokhina - - 0:2 22:0 31:2 30:2 23:2 20:2 19:2 12 45
10. Vladislav Vislovich 26:2 33:2 2:2 19:0 4:2 11:2 1:0 6:0 3:0 10 96
11. Vladislava Sonina 23:2 36:2 14:2 5:2 1:0 10:0 13:2 3:0 7:0 10 92
12. Daria Buslakova 35:2 3:2 1:0 6:0 15:0 18:2 16:0 29:2 22:2 10 87
13. Andrei Prokopiev 19:0 27:2 25:2 35:2 2:0 7:2 11:0 17:2 5:0 10 84
14. Egor Stoyanov 16:2 15:0 11:0 29:2 25:2 17:2 4:0 7:0 26:2 10 80
15. Anastasia Simanovskaia 37:2 14:2 5:0 7:0 12:2 16:0 18:0 25:2 27:2 10 80
16. Pavel Noskov 14:0 31:2 21:0 26:2 36:2 15:2 12:2 4:0 8:0 10 76
17. Nastja Buslakova 25:2 19:0 23:0 38:2 30:2 14:0 21:2 13:0 20:2 10 67
18. Sofia Litvak - 37:2 35:0 24:2 29:2 12:0 15:2 8:0 21:2 10 62
19. Alexandr Pinsky 13:2 17:2 4:0 10:2 6:2 1:1 2:0 5:0 9:0 9 99
20. Friida Treffner 38:2 5:0 32:2 3:0 21:2 8:2 6:0 9:0 17:0 8 86
21. Vasili Kochanov 1:0 26:2 16:2 2:0 20:0 25:2 17:0 30:2 18:0 8 85
22. Egor Fokichev 4:0 32:0 34:2 9:2 8:0 33:2 7:0 24:2 12:0 8 78
23. Daria Churikova 11:0 39:2 17:2 36:2 3:0 6:0 9:0 26:0 29:2 8 77
24. Konstantin Kazantsev 2:0 34:2 36:0 18:0 28:2 27:2 8:0 22:0 33:2 8 73
25. Mariia Popova 17:0 28:2 13:0 32:2 14:0 21:0 34:2 15:0 31:2 8 68
26. Alisa Stulova 10:0 21:0 31:2 16:0 34:2 36:2 29:0 23:2 14:0 8 65
27. Anastasia Kolchurina 36:0 13:0 37:2 8:0 32:2 24:0 35:2 28:2 15:0 8 63
28. Dmitri Kuzmin 5:0 25:0 29:0 37:2 24:0 35:2 33:2 27:0 30:2 8 60
29. Polina Yudina 3:0 35:1 28:2 14:0 18:0 32:2 26:2 12:0 23:0 7 74
30. Polina Belova - 38:2 3:0 33:2 17:0 9:0 36:2 21:0 28:0 6 64
31. ashim 7:0 16:0 26:0 34:0 9:0 0:2 37:2 32:2 25:0 6 64
32. Fedor Danilin 6:0 22:2 20:0 25:0 27:0 29:0 0:2 31:0 35:2 6 62
33. Artem Nogovitsin 0:2 10:0 7:0 30:0 35:2 22:0 28:0 36:2 24:0 6 61
34. Natalia Zvezdina 8:0 24:0 22:0 31:2 26:0 37:2 25:0 35:0 0:2 6 57
35. Maria Karavaeva 12:0 29:1 18:2 13:0 33:0 28:0 27:0 34:2 32:0 5 65
36. Danila Yusupmurzin 27:2 11:0 24:2 23:0 16:0 26:0 30:0 33:0 - 4 64
37. KoGrisha 15:0 18:0 27:0 28:0 0:2 34:0 31:0 - - 2 48
38. martenp 20:0 30:0 39:2 17:0 - - - - - 2 24
39. Vsevolod Troitsky - 23:0 38:0 - - - - - - 0 10