Korraldaja ants
Mäng Värvi­vahetusega gomoku
Aeg 2020-07-21T14:00:00+03:00 - 2020-07-22T15:40:59+03:00
Ajakontroll 10 min + 2 sek
Kirjeldus Gomoku July Cup (Big test for YWC)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. catrenju2020 - 7:2 22:2 16:2 5:2 3:2 4:2 2:2 9:2 16 93
2. Piggi 17:2 6:2 16:2 3:2 4:0 8:2 11:2 1:0 5:2 14 108
3. Daria Stulova 31:2 38:2 9:2 2:0 29:2 1:0 8:2 7:2 4:2 14 91
4. Kirill Stoyanov 20:2 24:2 5:2 29:2 2:2 11:0 1:0 9:2 3:0 12 99
5. Alexandr Pinsky 32:2 23:2 4:0 15:2 1:0 21:2 13:2 11:2 2:0 12 94
6. Egor Stoyanov 21:2 2:0 28:2 14:2 11:0 10:2 9:0 13:2 12:2 12 90
7. Georgiy Metreveli 28:0 1:0 34:2 30:2 16:2 12:2 15:2 3:0 14:2 12 88
8. Kseniia Matushkina 36:2 29:0 18:2 12:2 24:2 2:0 3:0 10:2 11:2 12 87
9. Mikhail Sidorov 35:2 11:2 3:0 10:1 19:2 29:2 6:2 4:0 1:0 11 95
10. Oliver Valk 12:0 20:2 25:2 9:1 28:2 6:0 29:2 8:0 15:2 11 83
11. Maksim Metreveli 15:2 9:0 37:2 13:2 6:2 4:2 2:0 5:0 8:0 10 97
12. Mariia Popova 10:2 14:2 29:0 8:0 22:2 7:0 17:2 21:2 6:0 10 89
13. Anna Fokicheva 26:0 27:2 23:2 11:0 20:2 14:2 5:0 6:0 22:2 10 84
14. Nikita Diachkov 33:2 12:0 21:2 6:0 18:2 13:0 30:2 24:2 7:0 10 82
15. Darya Yusupmurzina 11:0 39:2 26:2 5:0 23:2 24:2 7:0 19:2 10:0 10 79
16. Sergei Mikriukov 40:2 26:2 2:0 1:0 7:0 22:0 36:2 30:2 25:2 10 76
17. Pavel Noskov 2:0 32:2 19:0 18:0 35:2 37:2 12:0 29:2 21:2 10 72
18. gaoxing - 30:2 8:0 17:2 14:0 25:0 33:2 23:2 20:2 10 68
19. Nastja Buslakova - 33:2 17:2 38:2 9:0 20:0 28:2 15:0 24:2 10 61
20. Daria Buslakova 4:0 10:0 36:2 25:2 13:0 19:2 21:0 26:2 18:0 8 81
21. Andrei Prokopiev 6:0 36:2 14:0 26:2 37:2 5:0 20:2 12:0 17:0 8 78
22. Vladislav Vislovich 27:2 28:0 1:0 35:2 12:0 16:2 23:0 34:2 13:0 8 78
23. Daria Novikova 25:2 5:0 13:0 34:2 15:0 30:0 22:2 18:0 31:2 8 76
24. Ruslan Shabanov 37:2 4:0 38:2 28:2 8:0 15:0 25:2 14:0 19:0 8 74
25. Anastasia Simanovskaia 23:0 31:2 10:0 20:0 32:2 18:2 24:0 28:2 16:0 8 73
26. Konstantin Kazantsev 13:2 16:0 15:0 21:0 30:0 32:2 31:2 20:0 35:2 8 68
27. ha2020 22:0 13:0 31:2 37:0 36:0 34:0 0:2 35:2 28:2 8 48
28. Polina Yudina 7:2 22:2 6:0 24:0 10:0 36:2 19:0 25:0 27:0 6 81
29. Karl Johann Meikop 39:2 8:2 12:2 4:0 3:0 9:0 10:0 17:0 - 6 80
30. Fedor Danilin 38:0 18:0 32:2 7:0 26:2 23:2 14:0 16:0 33:0 6 72
31. George Puzanov 3:0 25:0 27:0 36:0 0:2 35:2 26:0 33:2 23:0 6 60
32. gy2020 5:0 17:0 30:0 33:2 25:0 26:0 35:0 0:2 34:2 6 60
33. Daria Churikova 14:0 19:0 35:0 32:0 34:2 0:2 18:0 31:0 30:2 6 58
34. Natalia Zvezdina - 0:2 7:0 23:0 33:0 27:2 37:2 22:0 32:0 6 52
35. Alisa Stulova 9:0 37:0 33:2 22:0 17:0 31:0 32:2 27:0 26:0 4 67
36. Nickolai Burtsev 8:0 21:0 20:0 31:2 27:2 28:0 16:0 - - 4 58
37. Raigo Rei 24:0 35:2 11:0 27:2 21:0 17:0 34:0 - - 4 54
38. Keir-Christian Sugul 30:2 3:0 24:0 19:0 - - - - - 2 38
39. Kristina Stulova 29:0 15:0 - - - - - - - 0 16
40. Maksim Startsev 16:0 - - - - - - - - 0 10
41. taifuun - - - - - - - - - 0 0
42. Erik Kuznetsov - - - - - - - - - 0 0