Korraldaja EDC
Mäng FMJD Rahvus­vaheline kabe (Suletud turniir)
Aeg 2020-08-05T10:00:00+03:00 - 2020-08-05T16:58:14+03:00
Ajakontroll 12 min + 5 sek
Kirjeldus European Youth Online CUP 2020. GIRLS 19 RAPID.
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Aleksandra Rozhina 33:2 3:1 10:2 2:1 12:2 4:1 8:2 6:2 5:1 14 93
2. Alena Bolshakova 11:2 14:2 4:1 1:1 5:1 13:0 15:2 3:2 12:2 13 91
3. Anastasiya Arkhangelskaia 31:2 1:1 6:2 5:1 4:1 20:2 13:2 2:0 8:1 12 93
4. Ameliia Mestnikova 17:2 34:2 2:1 20:2 3:1 1:1 5:1 12:1 9:1 12 91
5. Elena Kychkina 29:2 26:2 12:1 3:1 2:1 8:1 4:1 13:2 1:1 12 90
6. Tunaara Fedorova 22:2 9:1 3:0 40:2 15:1 30:2 14:2 1:0 16:2 12 83
7. Natalya Ketova 30:1 36:2 20:0 17:1 26:1 19:1 28:2 15:2 14:2 12 72
8. Aygiza Muhametyanova 40:2 20:1 9:2 12:1 13:1 5:1 1:0 17:2 3:1 11 88
9. Daiaana Alekseeva 27:2 6:1 8:0 18:2 14:1 12:1 26:2 16:1 4:1 11 83
10. Olga Balukova 23:2 18:1 1:0 22:1 16:1 26:0 25:2 24:2 21:2 11 79
11. Viktoriia Prokopiuk 2:0 32:2 22:1 39:2 21:0 17:1 34:2 30:2 13:1 11 71
12. Daryna Mosiienko 39:2 21:2 5:1 8:1 1:0 9:1 24:2 4:1 2:0 10 91
13. Yana Yakubovich 24:1 16:2 18:2 14:1 8:1 2:2 3:0 5:0 11:1 10 89
14. Merilii Jalg 32:2 2:0 33:2 13:1 9:1 21:2 6:0 23:2 7:0 10 83
15. Viktoryia Nikalayeva 16:1 24:2 30:1 21:1 6:1 23:2 2:0 7:0 28:2 10 82
16. Nicole de Vries 15:1 13:0 23:1 35:2 10:1 22:2 20:2 9:1 6:0 10 81
17. Albina Bolshakova 4:0 31:2 34:1 7:1 30:1 11:1 19:2 8:0 27:2 10 78
18. Vira Popruha 28:2 10:1 13:0 9:0 23:0 35:2 37:2 33:2 20:1 10 70
19. Galina Filippova 21:0 39:0 38:2 33:1 31:2 7:1 17:0 29:2 26:2 10 65
20. Vera Gorbacheva 38:2 8:1 7:2 4:0 34:2 3:0 16:0 21:1 18:1 9 82
21. Sandaara Aprosimova 19:2 12:0 26:2 15:1 11:2 14:0 30:1 20:1 10:0 9 79
22. Aiyyna Protopopova 6:0 27:2 11:1 10:1 24:1 16:0 29:0 35:2 30:2 9 76
23. Tamar Visser 10:0 28:1 16:1 31:2 18:2 15:0 33:2 14:0 25:1 9 75
24. Triinu Jalg 13:1 15:0 36:2 30:1 22:1 28:2 12:0 10:0 33:2 9 71
25. Martyna Lipka - 35:1 37:0 38:2 39:2 27:1 10:0 32:2 23:1 9 56
26. Daiaana Kondrateva 0:2 5:0 21:0 29:2 7:1 10:2 9:0 27:1 19:0 8 81
27. Elizaveta Druzhuk 9:0 22:0 29:0 32:2 36:2 25:1 31:2 26:1 17:0 8 69
28. Ahlaia Shynkarenko 18:0 23:1 35:1 36:2 40:2 24:0 7:0 34:2 15:0 8 68
29. Sofiia Tkachenko 5:0 33:0 27:2 26:0 35:0 38:2 22:2 19:0 37:2 8 65
30. Karmen Kuusik 7:1 37:2 15:1 24:1 17:1 6:0 21:1 11:0 22:0 7 82
31. Emilia Kello 3:0 17:0 32:2 23:0 19:0 39:2 27:0 37:1 34:2 7 68
32. Daria Shulepova 14:0 11:0 31:0 27:0 38:1 36:2 39:2 25:0 40:2 7 60
33. Polina Kazlova 1:0 29:2 14:0 19:1 37:2 34:1 23:0 18:0 24:0 6 76
34. Yana Lazovik 35:2 4:0 17:1 37:2 20:0 33:1 11:0 28:0 31:0 6 69
35. Violetta Bolshakova 34:0 25:1 28:1 16:0 29:2 18:0 40:2 22:0 38:0 6 65
36. Alisa Vaisbrod 37:1 7:0 24:0 28:0 27:0 32:0 38:1 40:2 39:2 6 59
37. Elizaveta Yudina 36:1 30:0 25:2 34:0 33:0 40:2 18:0 31:1 29:0 6 59
38. Viktoriia Protsenko 20:0 40:0 19:0 25:0 32:1 29:0 36:1 39:1 35:2 5 59
39. Maaike de Bruin 12:0 19:2 40:1 11:0 25:0 31:0 32:0 38:1 36:0 4 65
40. Karyna Lobanova 8:0 38:2 39:1 6:0 28:0 37:0 35:0 36:0 32:0 3 61