Male (Suletud turniir) (2021-01-18T13:30:00+02:00 - 2021-01-18T16:15:48+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Tormi Kull 104:2 58:2 8:2 5:2 10:2 3:2 2:1 13 66
2. Rasmus Pallum 86:2 15:2 134:2 4:2 11:1 7:2 1:1 12 63
3. Tuudur Jakob Padari 66:2 43:2 50:2 41:2 6:2 1:0 13:2 12 59
4. Karl Mattias Kokk 46:2 59:2 9:2 2:0 47:2 19:2 16:2 12 59
5. Dion Krivenko 88:2 38:2 49:2 1:0 48:2 20:2 10:2 12 58
6. Rondo Mikko 45:2 75:2 44:2 13:2 3:0 17:2 18:2 12 58
7. Lem-Leonhard Roots 60:2 91:2 35:2 30:2 16:2 2:0 15:2 12 58
8. Andrei Dudakov 108:2 36:2 1:0 78:2 42:2 31:2 12:2 12 56
9. Martti Tarsalainen 147:2 54:2 4:0 64:2 41:2 14:2 11:1 11 56
10. Karl Erik Olde 92:2 31:2 32:2 17:2 1:0 11:2 5:0 10 63
11. Maria Ioanna Haapsal 123:2 98:2 37:2 12:2 2:1 10:0 9:1 10 58
12. Fredi Lillend 141:2 25:2 74:2 11:0 33:2 24:2 8:0 10 58
13. Vladimir Dukov 127:2 85:2 42:2 6:0 22:2 39:2 3:0 10 57
14. Gren Hõbemägi 90:2 48:2 18:1 23:2 19:1 9:0 46:2 10 57
15. Sander Aasma 139:2 2:0 93:2 57:2 21:2 51:2 7:0 10 56
16. Erik Johhanes Lehes 77:2 101:2 52:2 34:2 7:0 46:2 4:0 10 56
17. Jaan Oskar Narva 70:2 65:2 21:2 10:0 55:2 6:0 51:2 10 56
18. Romet Rebane 76:2 47:2 14:1 19:1 52:2 44:2 6:0 10 56
19. Mairon Moisto 89:2 105:2 72:2 18:1 14:1 4:0 47:2 10 53
20. Hugo Tammepõld 131:2 33:2 34:0 58:2 73:2 5:0 69:2 10 53
21. Leen Naestema 119:2 69:2 17:0 79:2 15:0 68:2 43:2 10 51
22. Laureta Tammepõld 67:2 32:0 107:2 35:2 13:0 94:2 63:2 10 50
23. Annabel Joakit 82:2 53:1 80:2 14:0 116:2 63:2 26:1 10 50
24. Maron Mangusson 97:2 117:2 41:0 87:2 32:2 12:0 44:2 10 47
25. Christopher Gutmann 109:2 12:0 89:2 33:0 102:2 41:2 45:2 10 47
26. Kaur Mattias Kuuskme 30:0 158:2 149:1 90:2 74:2 53:2 23:1 10 43
27. Oliver Hajanen 134:0 122:2 88:2 43:0 92:2 86:2 42:2 10 39
28. Rannar Laup 72:0 76:0 137:2 121:2 127:2 85:2 49:2 10 37
29. Svyatoslav Kirtjanov - - 0:2 152:2 62:2 70:2 52:2 10 26
30. Kalev Mattias Raussi 26:2 55:2 53:2 7:0 46:0 36:1 73:2 9 55
31. Kaur Laidma 128:2 10:0 101:2 37:2 56:2 8:0 40:1 9 54
32. Helena Lulla 120:2 22:2 10:0 85:2 24:0 55:2 35:1 9 53
33. Kaur Vesberg 103:2 20:0 67:2 25:2 12:0 61:1 77:2 9 53
34. Kertu Karba 102:2 107:2 20:2 16:0 44:0 54:2 39:1 9 51
35. Illimar Kirss 143:2 129:2 7:0 22:0 64:2 99:2 32:1 9 49
36. Sebastian Suppi 87:2 8:0 98:0 101:2 50:2 30:1 80:2 9 48
37. Juss Vilk 81:2 93:2 11:0 31:0 89:2 73:1 75:2 9 46
38. Oliver Valk 161:2 5:0 82:2 56:0 118:1 116:2 72:2 9 44
39. Gregor Lääne - 131:2 127:2 77:2 45:2 13:0 34:1 9 42
40. Helena Kolbin 129:0 128:0 126:2 88:2 97:2 56:2 31:1 9 38
41. Alari Raudsepp 152:2 68:2 24:2 3:0 9:0 25:0 79:2 8 58
42. Kaur Källo 57:2 71:2 13:0 60:2 8:0 95:2 27:0 8 56
43. Arlo Leon Tuvikene 158:2 3:0 120:2 27:2 51:0 59:2 21:0 8 53
44. Kristjan Link 133:2 100:2 6:0 95:2 34:2 18:0 24:0 8 53
45. Robert Pihl 6:0 106:2 121:2 49:2 39:0 57:2 25:0 8 53
46. Laur Erik Laine 4:0 154:2 118:2 128:2 30:2 16:0 14:0 8 50
47. Marten Nadel 136:2 18:0 59:2 134:2 4:0 106:2 19:0 8 50
48. Mergen Nemeev 144:2 14:0 100:2 50:2 5:0 69:0 90:2 8 50
49. Margareeta Käär 99:2 51:2 5:0 45:0 96:2 87:2 28:0 8 50
50. Aleksandra Šipulin 62:2 73:2 3:0 48:0 36:0 102:2 97:2 8 50
51. Thor Andreas Perv 121:2 49:0 65:2 98:2 43:2 15:0 17:0 8 50
52. Elisabeth Vahtras 145:2 149:2 16:0 61:2 18:0 78:2 29:0 8 49
53. Martti Miks 124:2 23:1 30:0 149:2 75:2 26:0 61:1 8 49
54. Silver Leon Noorma 112:2 9:0 56:0 65:2 130:2 34:0 96:2 8 48
55. Marko Rannaste 125:2 30:0 97:2 62:2 17:0 32:0 94:2 8 48
56. Uku Tominga 96:2 72:0 54:2 38:2 31:0 40:0 99:2 8 48
57. Aaron Tõnismaa 42:0 132:2 84:2 15:0 71:2 45:0 106:2 8 47
58. Mihkel Möller 132:2 1:0 129:2 20:0 79:1 90:1 89:2 8 46
59. Devis Nool 140:2 4:0 47:0 117:2 81:2 43:0 100:2 8 46
60. Rasmus  Nikkel 7:0 99:2 94:2 42:0 61:0 105:2 95:2 8 46
61. Sten Paukku 142:2 74:0 110:2 52:0 60:2 33:1 53:1 8 46
62. Rasmus Uljas 50:0 81:2 123:2 55:0 29:0 127:2 91:2 8 44
63. Simmo Laanemäe 149:0 151:2 117:2 70:2 72:2 23:0 22:0 8 43
64. Hendrik Tambla 111:2 134:0 76:2 9:0 35:0 135:2 110:2 8 43
65. Markus Heiter 138:2 17:0 51:0 54:0 109:2 122:2 92:2 8 43
66. Ruuben Tootsen 3:0 160:2 87:0 83:2 95:0 108:2 103:2 8 43
67. Oskar Treffner 22:0 103:2 33:0 115:2 94:0 149:2 85:2 8 43
68. Aleksander Sergejenko 130:2 41:0 96:2 72:1 86:1 21:0 107:2 8 43
69. Johannes Männik 159:2 21:0 128:0 145:2 91:2 48:2 20:0 8 42
70. Oliver Jäär 17:0 161:2 146:2 63:0 132:2 29:0 86:2 8 42
71. Ilja Jekimenko 150:2 42:0 85:0 155:2 57:0 128:2 87:2 8 35
72. Aramis Kaljuste 28:2 56:2 19:0 68:1 63:0 93:2 38:0 7 53
73. Karl Erik Kompus 83:2 50:0 91:2 92:2 20:0 37:1 30:0 7 49
74. Torm Wilhelm Otsmann 84:2 61:2 12:0 75:1 26:0 80:0 119:2 7 49
75. Anette Einmann 122:2 6:0 133:2 74:1 53:0 82:2 37:0 7 48
76. Karl Uukkivi 18:0 28:2 64:0 118:0 113:2 81:1 123:2 7 46
77. Hanna Ly Sandra Soomre 16:0 142:2 156:2 39:0 93:1 119:2 33:0 7 43
78. Jarno Mononen 100:0 139:2 105:2 8:0 131:2 52:0 83:1 7 43
79. Carl Marcus Dalton - 111:2 102:2 21:0 58:1 118:2 41:0 7 43
80. Ekke Jakob Kerik 110:1 135:2 23:0 86:0 149:2 74:2 36:0 7 42
81. Aleksander Rogovski 37:0 62:0 140:2 146:2 59:0 76:1 116:2 7 41
82. Oliver Luik 23:0 153:2 38:0 119:1 120:2 75:0 125:2 7 41
83. Karl-Markkus Metslind 73:0 155:2 92:0 66:0 156:2 129:2 78:1 7 34
84. Markus Rebane 74:0 130:2 57:0 91:0 148:1 150:2 118:2 7 34
85. Sigrid Ojala 106:2 13:0 71:2 32:0 129:2 28:0 67:0 6 51
86. Ruuben Jaagant 2:0 138:2 116:1 80:2 68:1 27:0 70:0 6 50
87. Liina Kask 36:0 104:2 66:2 24:0 98:2 49:0 71:0 6 49
88. Ekaterina Sari 5:0 114:2 27:0 40:0 151:1 124:1 138:2 6 46
89. Oskar Pukk 19:0 124:2 25:0 136:2 37:0 145:2 58:0 6 46
90. Kutt Kaarel Karner 14:0 136:1 150:2 26:0 111:2 58:1 48:0 6 46
91. Kristo Krivonogov 137:2 7:0 73:0 84:2 69:0 132:2 62:0 6 46
92. Kertu Akk 10:0 140:2 83:2 73:0 27:0 130:2 65:0 6 46
93. Carlos Püüding 0:2 37:0 15:0 113:2 77:1 72:0 111:1 6 45
94. Markus Metsoja - 125:2 60:0 122:2 67:2 22:0 55:0 6 44
95. Karl Johann Meikop - 109:2 108:2 44:0 66:2 42:0 60:0 6 44
96. Kaisa Ollikainen 56:0 113:2 68:0 105:2 49:0 98:2 54:0 6 44
97. Martin Paist 24:0 159:2 55:0 135:2 40:0 133:2 50:0 6 43
98. Jaak Andero Aasav 154:2 11:0 36:2 51:0 87:0 96:0 136:2 6 43
99. Friida Treffner 49:0 60:0 138:2 153:2 104:2 35:0 56:0 6 43
100. Kevin Randmäe 78:2 44:0 48:0 104:0 143:2 112:2 59:0 6 43
101. Kaspar Molok 151:2 16:0 31:0 36:0 112:0 148:2 132:2 6 42
102. Kaur Antson 34:0 144:2 79:0 133:2 25:0 50:0 145:2 6 42
103. Endel Pällin 33:0 67:0 111:1 124:1 115:2 117:2 66:0 6 42
104. Aleksander Grigorjev 1:0 87:0 148:2 100:2 99:0 110:0 130:2 6 41
105. Oskar Hälvin 126:2 19:0 78:0 96:0 137:2 60:0 142:2 6 40
106. Tauri Tihane 85:0 45:0 143:2 112:2 128:2 47:0 57:0 6 40
107. Ron Sebastian Puiestee 160:2 34:0 22:0 116:0 152:2 131:2 68:0 6 38
108. Petra Ayal 8:0 137:2 95:0 130:0 146:2 66:0 127:2 6 38
109. Susanna Kamarik 25:0 95:0 114:0 140:2 65:0 146:2 129:2 6 38
110. Laur Jaanus 80:1 116:1 61:0 127:0 153:2 104:2 64:0 6 38
111. Andres Kull 64:0 79:0 103:1 150:2 90:0 120:2 93:1 6 38
112. Oskar Link 54:0 127:0 141:2 106:0 101:2 100:0 131:2 6 34
113. Kutt Kaarel Külvet - 96:0 144:2 93:0 76:0 137:2 133:2 6 31
114. Ants Liivamägi 117:0 88:0 109:2 120:1 119:0 136:1 149:2 6 31
115. Erin Kampus - 133:0 142:2 67:0 103:0 154:2 135:2 6 28
116. Marten Pipenberg 135:1 110:1 86:1 107:2 23:0 38:0 81:0 5 44
117. Markus Preis 114:2 24:0 63:0 59:0 124:1 103:0 150:2 5 43
118. Vladislav Davõdov - 119:2 46:0 76:2 38:1 79:0 84:0 5 43
119. Juuta Juhkental-Rus 21:0 118:0 139:2 82:1 114:2 77:0 74:0 5 42
120. Robert  Põld 32:0 147:2 43:0 114:1 82:0 111:0 151:2 5 40
121. Janno Kask 51:0 141:2 45:0 28:0 135:0 153:2 124:1 5 39
122. Chris Ants Lumiste 75:0 27:0 159:2 94:0 157:2 65:0 126:1 5 38
123. Oskar Kundla 11:0 126:2 62:0 129:0 138:1 151:2 76:0 5 38
124. Juhan Ivask 53:0 89:0 151:1 103:1 117:1 88:1 121:1 5 36
125. Dora Maria Käär 55:0 94:0 130:0 141:1 144:2 139:2 82:0 5 33
126. Mariana Rudometov 105:0 123:0 40:0 147:2 136:1 138:1 122:1 5 33
127. Lisete Jõesaar 13:0 112:2 39:0 110:2 28:0 62:0 108:0 4 49
128. Kenert Kõve 31:0 40:2 69:2 46:0 106:0 71:0 - 4 48
129. Renate Kastein 40:2 35:0 58:0 123:2 85:0 83:0 109:0 4 45
130. Epp Kukk 68:0 84:0 125:2 108:2 54:0 92:0 104:0 4 41
131. Genrih Mitt 20:0 39:0 158:2 156:2 78:0 107:0 112:0 4 40
132. Siim Vatsfeld 58:0 57:0 147:2 157:2 70:0 91:0 101:0 4 40
133. Rauno Lääne 44:0 115:2 75:0 102:0 142:2 97:0 113:0 4 39
134. Sander Päiv 27:2 64:2 2:0 47:0 - - - 4 38
135. Eerik Rudometov 116:1 80:0 157:1 97:0 121:2 64:0 115:0 4 37
136. Kaarel Saar 47:0 90:1 152:1 89:0 126:1 114:1 98:0 4 37
137. Oskar Miko Reedi 91:0 108:0 28:0 158:2 105:0 113:0 153:2 4 36
138. Hugo Tarto 65:0 86:0 99:0 154:2 123:1 126:1 88:0 4 36
139. Christofer Robin Aulik 15:0 78:0 119:0 144:1 141:2 125:0 140:1 4 35
140. Madis Erik Mežulis 59:0 92:0 81:0 109:0 147:2 143:1 139:1 4 35
141. Diora Aleksandra Virak 12:0 121:0 112:0 125:1 139:0 155:2 144:1 4 34
142. Rebeka Plaan 61:0 77:0 115:0 160:2 133:0 152:2 105:0 4 33
143. Getrud Kõiveer 35:0 146:0 106:0 159:2 100:0 140:1 148:1 4 33
144. Chrislyn Liivat 48:0 102:0 113:0 139:1 125:0 158:2 141:1 4 33
145. Kaspar Teede 52:0 156:0 160:2 69:0 155:2 89:0 102:0 4 32
146. Paula Pällin - 143:2 70:0 81:0 108:0 109:0 0:2 4 31
147. Richard Pallon 9:0 120:0 132:0 126:0 140:0 0:2 152:2 4 31
148. Sven Erik Manglus - 150:1 104:0 151:1 84:1 101:0 143:1 4 29
149. Martin Pukk 63:2 52:0 26:1 53:0 80:0 67:0 114:0 3 49
150. Tomi Siilbek 71:0 148:1 90:0 111:0 158:2 84:0 117:0 3 36
151. Dewid Weiss 101:0 63:0 124:1 148:1 88:1 123:0 120:0 3 35
152. Janar Null 41:0 157:1 136:1 29:0 107:0 142:0 147:0 2 36
153. Vincent Mesias - 82:0 154:2 99:0 110:0 121:0 137:0 2 30
154. Mirjam Elisabet Tiidumaa 98:0 46:0 153:0 138:0 0:2 115:0 - 2 26
155. Arseni Podpaskov - 83:0 161:2 71:0 145:0 141:0 - 2 23
156. Kert Käsper - 145:2 77:0 131:0 83:0 - - 2 22
157. Joel Remmelg - 152:1 135:1 132:0 122:0 - - 2 15
158. Aveliin Post 43:0 26:0 131:0 137:0 150:0 144:0 - 0 33
159. Britta Truu 69:0 97:0 122:0 143:0 - - - 0 23
160. Jaan Rajando 107:0 66:0 145:0 142:0 - - - 0 22
161. Sten Valm 38:0 70:0 155:0 - - - - 0 19