Male (Suletud turniir) (2021-03-08T13:30:00+02:00 - 2021-03-08T16:22:59+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Dion Krivenko 80:2 60:2 35:2 4:2 7:2 3:2 2:1 13 63
2. Rondo Mikko 76:2 15:2 32:2 38:2 9:2 10:2 1:1 13 59
3. Rasmus Pallum 66:2 41:2 13:2 73:2 5:2 1:0 12:2 12 60
4. Mairon Moisto 78:2 110:2 17:2 1:0 23:2 14:2 11:2 12 59
5. Andrei Dudakov 19:2 58:2 72:2 10:2 3:0 36:2 9:2 12 57
6. Tormi Kull 37:2 42:2 27:2 7:0 74:2 18:2 16:2 12 56
7. Maria Ioanna Haapsal 97:2 53:2 44:2 6:2 1:0 8:1 27:2 11 61
8. Karl Mattias Kokk 61:2 77:2 10:0 110:2 47:2 7:1 26:2 11 51
9. Erik Johhanes Lehes 62:2 43:2 11:2 12:2 2:0 34:2 5:0 10 61
10. Lem-Leonhard Roots 85:2 34:2 8:2 5:0 59:2 2:0 42:2 10 59
11. Hugo Tammepõld 69:2 45:2 9:0 50:2 30:2 21:2 4:0 10 57
12. Jaan Oskar Narva 90:2 20:2 46:2 9:0 42:2 37:2 3:0 10 56
13. Maron Mangusson 49:2 22:2 3:0 33:0 65:2 41:2 48:2 10 54
14. Karl Uukkivi 26:0 139:2 22:2 102:2 40:2 4:0 43:2 10 52
15. Kaur Laidma 105:2 2:0 26:0 45:2 79:2 64:2 51:2 10 51
16. Kertu Karba 86:2 81:2 39:2 59:0 20:2 33:2 6:0 10 51
17. Marten Nadel 106:2 26:2 4:0 34:0 88:2 47:2 56:2 10 51
18. Tuudur Jakob Padari 33:0 101:2 45:2 35:2 75:2 6:0 34:2 10 50
19. Ruuben Jaagant 5:0 130:2 83:2 36:0 81:2 49:2 32:2 10 48
20. Anette Einmann 113:2 12:0 77:2 89:2 16:0 35:2 37:2 10 48
21. Alari Raudsepp 55:2 75:0 79:2 43:2 48:2 11:0 40:2 10 48
22. Sander Aasma 127:2 13:0 14:0 104:2 46:2 72:2 33:2 10 47
23. Gren Hõbemägi 140:2 72:0 111:2 39:2 4:0 73:2 36:2 10 44
24. Fredi Lillend 112:2 32:0 87:2 72:0 44:2 76:2 38:2 10 42
25. Vladimir Dukov - - 137:2 77:2 82:2 60:2 59:2 10 26
26. Romet Rebane 14:2 17:0 15:2 32:2 27:1 59:2 8:0 9 58
27. Martti Tarsalainen 100:2 74:2 6:0 29:2 26:1 28:2 7:0 9 56
28. Kalev Mattias Raussi 36:2 73:0 60:1 31:2 29:2 27:0 63:2 9 49
29. Juss Vilk 63:1 67:2 31:2 27:0 28:0 68:2 66:2 9 48
30. Margareeta Käär 130:2 46:0 121:2 44:2 11:0 58:1 70:2 9 44
31. Illimar Kirss 98:2 84:1 29:0 28:0 120:2 99:2 58:2 9 41
32. Markus Sooväli 65:2 24:2 2:0 26:0 50:2 54:2 19:0 8 58
33. Artur Andreson 18:2 39:0 53:2 13:2 73:2 16:0 22:0 8 56
34. Oliver Valk 68:2 10:0 67:2 17:2 38:2 9:0 18:0 8 55
35. Thor Andreas Perv 95:2 40:2 1:0 18:0 70:2 20:0 78:2 8 54
36. Karl Kompus 28:0 114:2 76:2 19:2 58:2 5:0 23:0 8 54
37. Kaur Källo 6:0 112:2 56:2 61:2 72:2 12:0 20:0 8 53
38. Hendrik Tambla 126:2 54:2 75:2 2:0 34:0 63:2 24:0 8 52
39. Gregor Lääne 51:2 33:2 16:0 23:0 52:2 40:0 84:2 8 52
40. Mihkel Möller 92:2 35:0 52:2 62:2 14:0 39:2 21:0 8 51
41. Svyatoslav Kirtjanov 52:2 3:0 74:0 69:2 67:2 13:0 83:2 8 50
42. Uku Tominga 131:2 6:0 82:2 122:2 12:0 83:2 10:0 8 48
43. Marko Rannaste 114:2 9:0 125:2 21:0 89:2 57:2 14:0 8 48
44. Ralf Maapalu 94:2 79:2 7:0 30:0 24:0 119:2 96:2 8 48
45. Sigrid Ojala 120:2 11:0 18:0 15:0 100:2 85:2 87:2 8 47
46. Aaron Tõnismaa 117:2 30:2 12:0 74:0 22:0 98:2 82:2 8 46
47. Torm Wilhelm Otsmann - 65:2 86:2 88:2 8:0 17:0 74:2 8 46
48. Markus Heiter - 85:2 80:2 54:2 21:0 75:2 13:0 8 46
49. Germo Liidemaa 13:0 71:2 133:2 75:0 62:2 19:0 90:2 8 46
50. Aramis Kaljuste - 51:2 78:2 11:0 32:0 88:2 81:2 8 44
51. Hanna Ly Sandra Soomre 39:0 50:0 124:2 131:2 91:2 61:2 15:0 8 42
52. Victoria Helena Peek 41:0 137:2 40:0 78:2 39:0 113:2 75:2 8 40
53. Ilja Jekimenko 124:2 7:0 33:0 125:2 64:0 115:2 73:2 8 39
54. Laureta Tammepõld 104:2 38:0 116:2 48:0 122:2 32:0 72:2 8 39
55. Oskar Kundla 21:0 118:0 100:2 97:0 80:2 79:2 77:2 8 38
56. Rasmus Uljas 125:0 124:2 37:0 80:2 110:2 74:2 17:0 8 37
57. Oskar Treffner - 78:0 112:2 90:2 84:2 43:0 76:2 8 36
58. Devis Nool 103:2 5:0 64:2 91:2 36:0 30:1 31:0 7 51
59. Kristjan Link 99:2 111:1 84:2 16:2 10:0 26:0 25:0 7 50
60. Silver Leon Noorma 138:2 1:0 28:1 126:2 63:0 25:0 99:2 7 47
61. Robert Pihl 8:0 68:2 93:2 37:0 116:2 51:0 64:1 7 47
62. Nikolai Kharhan 9:0 92:2 135:2 40:0 49:0 89:2 67:1 7 45
63. Siim Vatsfeld 29:1 91:0 129:2 115:2 60:2 38:0 28:0 7 43
64. Karl Johann Meikop 111:0 138:2 58:0 86:2 53:2 15:0 61:1 7 42
65. Aleksander Sergejenko 32:0 47:0 105:2 93:2 13:0 103:1 101:2 7 42
66. Jasper Vähk 3:0 126:1 89:0 134:2 121:2 92:2 29:0 7 40
67. Britta Truu 0:2 29:0 34:0 118:2 41:0 110:2 62:1 7 40
68. Ats Kukk 34:0 61:0 71:2 123:1 111:2 29:0 103:2 7 40
69. Aleksander Grigorjev 11:0 133:0 107:2 41:0 128:1 123:2 97:2 7 35
70. Tauri Tihane - 115:1 99:2 111:2 35:0 97:2 30:0 7 35
71. Gerth Soesoo - 49:0 68:0 124:1 109:2 104:2 98:2 7 33
72. Helena Kolbin 119:2 23:2 5:0 24:2 37:0 22:0 54:0 6 58
73. Sebastian Suppi 88:2 28:2 102:2 3:0 33:0 23:0 53:0 6 53
74. Elisabeth Vahtras 101:2 27:0 41:2 46:2 6:0 56:0 47:0 6 53
75. Kutt Kaarel Külvet 82:2 21:2 38:0 49:2 18:0 48:0 52:0 6 52
76. Kristo Krivonogov 2:0 119:2 36:0 133:2 87:2 24:0 57:0 6 49
77. Karl Erik Kompus 93:2 8:0 20:0 25:0 117:2 114:2 55:0 6 49
78. Petra Ayal 4:0 57:2 50:0 52:0 118:2 122:2 35:0 6 48
79. Johannes Männik 108:2 44:0 21:0 96:2 15:0 55:0 117:2 6 47
80. Kertu Akk 1:0 106:2 48:0 56:0 55:0 128:2 115:2 6 46
81. Henri Sireli 107:2 16:0 110:0 117:2 19:0 91:2 50:0 6 43
82. Leen Naestema 75:0 107:2 42:0 119:2 25:0 93:2 46:0 6 43
83. Mairo Kozlov - 94:2 19:0 95:2 102:2 42:0 41:0 6 43
84. Oskar Link 87:2 31:1 59:0 98:1 57:0 116:2 39:0 6 43
85. Oliver Jäär 10:0 48:0 101:2 87:0 125:2 45:0 116:2 6 41
86. Ekke Jakob Kerik 16:0 127:2 47:0 64:0 95:2 90:0 121:2 6 41
87. Arlo Leon Tuvikene 84:0 103:2 24:0 85:2 76:0 102:2 45:0 6 41
88. Martin Paist 73:0 128:2 118:2 47:0 17:0 50:0 110:2 6 40
89. Martin Pukk - 113:2 66:2 20:0 43:0 62:0 119:2 6 40
90. Jarno Mononen 12:0 108:1 131:1 57:0 134:2 86:2 49:0 6 39
91. Andreas Kompus - 63:2 97:2 58:0 51:0 81:0 113:2 6 37
92. Epp Kukk 40:0 62:0 128:1 136:2 126:2 66:0 94:1 6 34
93. Derek Erm 77:0 132:2 61:0 65:0 131:2 82:0 114:2 6 32
94. Leelo Leinberg 44:0 83:0 113:0 127:2 101:1 126:2 92:1 6 32
95. Johannes Näkk 35:0 122:0 114:2 83:0 86:0 118:2 112:2 6 32
96. Juuta Juhkental-Rus - 117:0 127:2 79:0 130:2 111:2 44:0 6 27
97. Sten Erik Lillemäe 7:0 120:2 91:0 55:2 98:1 70:0 69:0 5 44
98. Kaisa Ollikainen 31:0 129:1 109:2 84:1 97:1 46:0 71:0 5 40
99. Susanna Kamarik 59:0 109:1 70:0 106:2 123:2 31:0 60:0 5 40
100. Kaspar Molok 27:0 121:0 55:0 107:2 45:0 134:2 108:1 5 39
101. Enriko Kimber 74:0 18:0 85:0 132:2 94:1 120:2 65:0 5 39
102. Annabel Joakit 115:2 125:2 73:0 14:0 83:0 87:0 105:1 5 37
103. Ida-Liisa Välli 58:0 87:0 106:1 109:2 115:1 65:1 68:0 5 37
104. Markus Preis 54:0 136:1 123:1 22:0 112:1 71:0 128:2 5 36
105. Isabela Helena Viks 15:0 116:0 65:0 112:0 132:2 131:2 102:1 5 32
106. Juhan Ivask 17:0 80:0 103:1 99:0 124:1 125:1 126:2 5 32
107. Renate Kastein 81:0 82:0 69:0 100:0 127:2 129:2 111:1 5 31
108. Ants Liivamägi 79:0 90:1 115:0 129:1 114:0 130:2 100:1 5 28
109. Friida Treffner - 99:1 98:0 103:0 71:0 132:2 125:2 5 27
110. Kert Riispapp 121:2 4:0 81:2 8:0 56:0 67:0 88:0 4 50
111. Chris Ants Lumiste 64:2 59:1 23:0 70:0 68:0 96:0 107:1 4 44
112. Hannah Helene Metspalu 24:0 37:0 57:0 105:2 104:1 121:1 95:0 4 42
113. Dora Maria Käär 20:0 89:0 94:2 116:0 133:2 52:0 91:0 4 40
114. Ants-Alari Uljas 43:0 36:0 95:0 137:2 108:2 77:0 93:0 4 39
115. Oliver Luik 102:0 70:1 108:2 63:0 103:1 53:0 80:0 4 38
116. Aveliin Post - 105:2 54:0 113:2 61:0 84:0 85:0 4 36
117. Oskar Pukk 46:0 96:2 122:0 81:0 77:0 124:2 79:0 4 36
118. Rauno Lääne - 55:2 88:0 67:0 78:0 95:0 130:2 4 35
119. Robert  Põld 72:0 76:0 138:2 82:0 129:2 44:0 89:0 4 35
120. Mia Varik 45:0 97:0 139:2 121:1 31:0 101:0 123:1 4 35
121. Markus Metsoja 110:0 100:2 30:0 120:1 66:0 112:1 86:0 4 35
122. Vladislav Davõdov - 95:2 117:2 42:0 54:0 78:0 - 4 32
123. Mariana Rudometov - 131:1 104:1 68:1 99:0 69:0 120:1 4 30
124. Kaspar Teede 53:0 56:0 51:0 71:1 106:1 117:0 127:1 3 40
125. Kutt Kaarel Karner 56:2 102:0 43:0 53:0 85:0 106:1 109:0 3 40
126. Endel Pällin 38:0 66:1 136:2 60:0 92:0 94:0 106:0 3 39
127. Kaarel Saar 22:0 86:0 96:0 94:0 107:0 0:2 124:1 3 36
128. Tomi Siilbek - 88:0 92:1 130:1 69:1 80:0 104:0 3 32
129. Christofer Robin Aulik - 98:1 63:0 108:1 119:0 107:0 132:1 3 28
130. Erin Kampus 30:0 19:0 132:1 128:1 96:0 108:0 118:0 2 37
131. Kevin Kuusk 42:0 123:1 90:1 51:0 93:0 105:0 - 2 37
132. Eerik Rudometov - 93:0 130:1 101:0 105:0 109:0 129:1 2 26
133. Teor Talts - 69:2 49:0 76:0 113:0 - - 2 25
134. Aleksandra Šipulin - - 140:2 66:0 90:0 100:0 - 2 18
135. Kaur Mattias Kuuskme - 140:2 62:0 - - - - 2 7
136. Laur Erik Laine - 104:1 126:0 92:0 - - - 1 14
137. Mirjam Elisabet Tiidumaa - 52:0 25:0 114:0 - - - 0 22
138. Madis Erik Mežulis 60:0 64:0 119:0 - - - - 0 18
139. Robert Naarits - 14:0 120:0 - - - - 0 14
140. Susanna Elbrecht 23:0 135:0 134:0 - - - - 0 14