Male (Suletud turniir) (2021-04-05T13:00:00+03:00 - 2021-04-05T15:40:27+03:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Hans-Georg Köösel 79:2 15:2 2:1 23:2 3:2 6:2 7:2 13 66
2. Aaron Rajandu 24:2 34:2 1:1 8:2 22:2 5:2 10:2 13 63
3. Nikita Jarts 103:2 68:2 36:2 14:2 1:0 16:2 13:2 12 57
4. Lennart Reintam 91:2 27:2 21:0 39:2 33:2 12:2 11:2 12 54
5. Mikk Kaarel Õim 120:2 11:2 17:2 26:2 6:1 2:0 22:2 11 62
6. Ott Oskar Lehes 52:2 74:2 25:2 13:2 5:1 1:0 17:2 11 60
7. Karl Kristjan Reinholm 67:2 60:2 10:2 12:2 21:1 14:2 1:0 11 59
8. Roomet Puusepp 44:2 35:2 38:1 2:0 27:2 53:2 21:2 11 55
9. Aleksander Lillepruun 96:2 29:2 22:1 10:0 30:2 31:2 25:2 11 55
10. Aron Sild 106:2 18:2 7:0 9:2 50:2 21:2 2:0 10 62
11. Taavi Toompark 30:2 5:0 98:2 15:2 38:2 18:2 4:0 10 60
12. Meelis Markus Kaasik 92:2 19:2 33:2 7:0 43:2 4:0 38:2 10 57
13. Henri Mugur 56:2 47:2 40:2 6:0 71:2 19:2 3:0 10 56
14. Lukas Kojus 58:2 54:2 37:2 3:0 20:2 7:0 34:2 10 56
15. Erik Kuznetsov 85:2 1:0 48:2 11:0 77:2 47:2 37:2 10 53
16. Mart Vaar 72:2 28:2 59:2 21:0 42:2 3:0 33:2 10 53
17. Maksim Dotsenko 124:2 73:2 5:0 49:2 35:2 37:2 6:0 10 52
18. Ottomar Teder 94:2 10:0 104:2 28:2 23:2 11:0 40:2 10 51
19. Martin Rannaste 118:2 12:0 76:2 55:2 26:2 13:0 41:2 10 50
20. Mirko Münt 114:2 45:2 23:0 41:2 14:0 55:2 35:2 10 50
21. Daniel Efraim 116:2 57:2 4:2 16:2 7:1 10:0 8:0 9 61
22. Siimeon Vahter 43:2 49:2 9:1 40:2 2:0 24:2 5:0 9 60
23. Toomas Tüür 69:2 76:2 20:2 1:0 18:0 39:2 26:1 9 56
24. Mark Lipp 2:0 109:2 53:1 62:2 32:2 22:0 42:2 9 53
25. Uku Vili 66:2 46:2 6:0 77:2 31:1 52:2 9:0 9 53
26. Ramon Mägi 97:2 39:2 70:2 5:0 19:0 46:2 23:1 9 52
27. Robert Taaniel Ozols 109:2 4:0 54:2 57:1 8:0 63:2 53:2 9 51
28. Stig Sebastian Lõokene 83:2 16:0 29:2 18:0 73:2 54:1 58:2 9 49
29. Taago Mairold Jacobi 93:2 9:0 28:0 51:2 56:1 57:2 52:2 9 49
30. Gregor Oriehov 11:0 99:1 107:2 105:2 9:0 56:2 64:2 9 44
31. Kotre Kattai - 111:2 69:2 67:2 25:1 9:0 61:2 9 43
32. Jarek Jagomägi - 106:2 72:2 52:1 24:0 92:2 54:2 9 38
33. Markus Harald Meidra 110:2 62:2 12:0 44:2 4:0 36:2 16:0 8 55
34. Karoliina Karba 82:2 2:0 45:2 35:0 44:2 48:2 14:0 8 55
35. Sofia Dukova 41:2 8:0 74:2 34:2 17:0 50:2 20:0 8 55
36. Oskar Sai 50:2 48:2 3:0 56:2 37:0 33:0 67:2 8 51
37. Karl Astel 107:2 78:2 14:0 91:2 36:2 17:0 15:0 8 49
38. Ruudi Reinumägi 75:1 105:2 8:1 70:2 11:0 69:2 12:0 8 49
39. Kaarel Mere 63:2 26:0 73:2 4:0 95:2 23:0 75:2 8 49
40. Riko Jakobson 122:2 55:2 13:0 22:0 108:2 45:2 18:0 8 48
41. Patrik Sebastian Karilaid 35:0 82:2 100:2 20:0 84:2 43:2 19:0 8 48
42. Paul Johann Mere 117:2 70:0 46:2 47:2 16:0 71:2 24:0 8 47
43. Taavi Saadla 22:0 93:2 61:2 59:2 12:0 41:0 71:2 8 47
44. Gregor Ööpik 8:0 113:2 51:2 33:0 34:0 101:2 68:2 8 46
45. Kaspar Vares 61:2 20:0 34:0 102:2 60:2 40:0 69:2 8 46
46. Mihkel Normak 53:2 25:0 42:0 68:2 104:2 26:0 65:2 8 46
47. Eva-Lotta Hertmann 101:2 13:0 78:2 42:0 94:2 15:0 80:2 8 45
48. Tristan Tormi Tuul 64:2 36:0 15:0 86:2 67:2 34:0 88:2 8 45
49. Sander Aavik 95:2 22:0 60:2 17:0 55:0 108:2 84:2 8 44
50. Mirko Reinhold 36:0 112:2 108:2 58:2 10:0 35:0 81:2 8 43
51. Roland Käär - 97:2 44:0 29:0 98:2 103:2 70:2 8 37
52. Jakop Vähk 6:0 81:2 84:2 32:1 75:2 25:0 29:0 7 50
53. Lennart Lehto 46:0 95:2 24:1 74:2 57:2 8:0 27:0 7 50
54. Kaspar Valk 80:2 14:0 27:0 81:2 101:2 28:1 32:0 7 49
55. Arthur Marti Animägi 87:2 40:0 68:2 19:0 49:2 20:0 63:1 7 49
56. Hannes Sõmer 13:0 94:2 119:2 36:0 29:1 30:0 93:2 7 46
57. Erik Tamleht 112:2 21:0 63:2 27:1 53:0 29:0 95:2 7 46
58. Annimari Viilup 14:0 125:2 102:2 50:0 80:1 66:2 28:0 7 45
59. Aleksandra Tralla 100:2 65:2 16:0 43:0 64:1 61:0 96:2 7 44
60. Kaspar Aviste 71:2 7:0 49:0 110:2 45:0 93:1 100:2 7 43
61. Serafin Šustrov 45:0 123:2 43:0 72:2 92:1 59:2 31:0 7 43
62. Sevastian Šustrov 81:2 33:0 75:1 24:0 65:0 115:2 94:2 7 41
63. Eva Liisa Kaare 39:0 103:2 57:0 115:2 91:2 27:0 55:1 7 40
64. Henri Lõhmus 48:0 96:2 92:0 97:2 59:1 78:2 30:0 7 40
65. Lisete Jakobson 105:1 59:0 99:2 75:0 62:2 91:2 46:0 7 38
66. Ago Tähepõld 25:0 98:0 93:1 99:2 105:2 58:0 92:2 7 36
67. Armin-Ademar Tiido 7:0 101:2 80:2 31:0 48:0 77:2 36:0 6 48
68. Reimo Reivelt 99:2 3:0 55:0 46:0 87:2 97:2 44:0 6 46
69. Mariuse Jõeorg 23:0 114:2 31:0 83:2 90:2 38:0 45:0 6 46
70. Markus-Robin Vahtrik 77:2 42:2 26:0 38:0 78:1 80:1 51:0 6 45
71. Kiur Kristjan Pero 60:0 79:2 120:2 92:2 13:0 42:0 43:0 6 44
72. Kaarel Liivsoo 16:0 121:2 32:0 61:0 83:2 89:1 86:1 6 44
73. Karl-Erik Ahven 86:2 17:0 39:0 121:2 28:0 81:0 108:2 6 43
74. Oskar Kirs 88:2 6:0 35:0 53:0 100:1 90:1 104:2 6 43
75. Maria Reinhold 38:1 108:1 62:1 65:2 52:0 88:1 39:0 6 43
76. Märten Uljas 115:2 23:0 19:0 95:0 82:2 86:1 89:1 6 42
77. Marie Raudsepp 70:0 122:2 83:2 25:0 15:0 67:0 107:2 6 41
78. Sander Krüger 104:2 37:0 47:0 89:2 70:1 64:0 85:1 6 41
79. Juhan Eerik Kook 1:0 71:0 89:1 90:0 106:1 102:2 110:2 6 40
80. Krete Riin Reinholm 54:0 87:2 67:0 100:2 58:1 70:1 47:0 6 40
81. Jakob Eelsaar 62:0 52:0 125:2 54:0 113:2 73:2 50:0 6 39
82. Aron Sarapu 34:0 41:0 96:2 104:0 76:0 113:2 109:2 6 35
83. Sandra Aasma 28:0 110:2 77:0 69:0 72:0 121:2 103:2 6 35
84. Otto Linke 111:1 119:1 52:0 117:2 41:0 104:2 49:0 6 34
85. Stefan Kononov 15:0 104:0 106:1 116:2 93:1 94:1 78:1 6 34
86. Raheli Vahkal 73:0 120:0 103:2 48:0 114:2 76:1 72:1 6 33
87. Mart Linke 55:0 80:0 90:0 112:2 68:0 123:2 105:2 6 33
88. Elise Marie Meikop 74:0 91:0 114:1 107:2 120:2 75:1 48:0 6 32
89. Johan Kristofer Kaasik - 107:1 79:1 78:0 121:2 72:1 76:1 6 30
90. Kaspar Tamm - - 87:2 79:2 69:0 74:1 91:1 6 29
91. Johannes Ots 4:0 88:2 115:2 37:0 63:0 65:0 90:1 5 46
92. Liisi Miil 12:0 117:2 64:2 71:0 61:1 32:0 66:0 5 46
93. Robert Kuklev 29:0 43:0 66:1 106:2 85:1 60:1 56:0 5 44
94. Laur Jakob Jänt 18:0 56:0 113:2 98:2 47:0 85:1 62:0 5 43
95. Tõnis Metsis 49:0 53:0 116:2 76:2 39:0 96:1 57:0 5 41
96. Säde Lee Jürisson 9:0 64:0 82:0 118:2 117:2 95:1 59:0 5 39
97. Artur Nõmmemaa 26:0 51:0 109:2 64:0 123:2 68:0 101:1 5 39
98. Ilja Pareiko - 66:2 11:0 94:0 51:0 99:1 115:2 5 38
99. Karl Miko Põdra 68:0 30:1 65:0 66:0 107:1 98:1 119:2 5 38
100. Joosep Vares 59:0 118:2 41:0 80:0 74:1 111:2 60:0 5 38
101. Kaur Kristjan Meikop 47:0 67:0 123:2 119:2 54:0 44:0 97:1 5 37
102. Natali Kulaga - 116:2 58:0 45:0 110:1 79:0 114:2 5 31
103. Randel Prangli 3:0 63:0 86:0 109:2 119:2 51:0 83:0 4 43
104. Jan-Erik Jakobson 78:0 85:2 18:0 82:2 46:0 84:0 74:0 4 42
105. Theodor Filipozzi 65:1 38:0 111:2 30:0 66:0 110:1 87:0 4 41
106. Kaisa Kindlam 10:0 32:0 85:1 93:0 79:1 119:1 111:1 4 40
107. Kreete Meus 37:0 89:1 30:0 88:0 99:1 117:2 77:0 4 40
108. Helena Karu 119:1 75:1 50:0 120:2 40:0 49:0 73:0 4 39
109. Kaila Mätas 27:0 24:0 97:0 103:0 116:2 122:2 82:0 4 36
110. Joakim Albert 33:0 83:0 118:2 60:0 102:1 105:1 79:0 4 36
111. Reito Kenori Rikkand 84:1 31:0 105:0 114:1 115:1 100:0 106:1 4 31
112. Oliver Pintšuk 57:0 50:0 121:0 87:0 118:2 114:1 117:1 4 30
113. Ott Keerutaja - 44:0 94:0 122:2 81:0 82:0 123:2 4 29
114. Marten Pärna 20:0 69:0 88:1 111:1 86:0 112:1 102:0 3 37
115. Roland Palomino 76:0 124:2 91:0 63:0 111:1 62:0 98:0 3 34
116. Erik Leemet 21:0 102:0 95:0 85:0 109:0 118:1 122:2 3 32
117. Laura Pukk 42:0 92:0 122:2 84:0 96:0 107:0 112:1 3 32
118. Mairin Palusoo 19:0 100:0 110:0 96:0 112:0 116:1 0:2 3 31
119. Holger Jakob Kundla 108:1 84:1 56:0 101:0 103:0 106:1 99:0 3 31
120. Madis Välli 5:0 86:2 71:0 108:0 88:0 - - 2 33
121. Daniel Väli - 72:0 112:2 73:0 89:0 83:0 - 2 28
122. Stella Jurs 40:0 77:0 117:0 113:0 0:2 109:0 116:0 2 28
123. Iti Piht - 61:0 101:0 0:2 97:0 87:0 113:0 2 27
124. Andreas Laurberg 17:0 115:0 - - - - - 0 13
125. Simona Pranstibel - 58:0 81:0 - - - - 0 13