Male (Suletud turniir) (2021-04-05T13:30:00+03:00 - 2021-04-05T16:16:33+03:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Rondo Mikko 48:2 30:2 33:2 28:2 10:2 9:2 6:1 13 55
2. Andrei Dudakov 61:2 24:2 19:2 11:2 3:2 6:0 12:2 12 62
3. Maria Ioanna Haapsal 25:2 34:2 32:2 13:2 2:0 29:2 9:2 12 57
4. Mairon Moisto 9:0 42:2 36:2 18:2 51:2 13:2 10:2 12 56
5. Erik Johhanes Lehes 69:2 58:2 20:0 17:2 11:2 30:2 14:2 12 53
6. Tormi Kull 60:2 14:2 15:2 9:0 7:2 2:2 1:1 11 66
7. Gren Hõbemägi 64:1 81:2 8:2 21:2 6:0 24:2 28:2 11 54
8. Rasmus Pallum 51:2 21:1 7:0 48:2 50:2 20:2 30:2 11 51
9. Germo Liidemaa 4:2 59:2 50:2 6:2 29:2 1:0 3:0 10 63
10. Markus Sooväli 76:2 43:2 40:2 12:2 1:0 28:2 4:0 10 59
11. Martti Tarsalainen 83:2 31:2 45:2 2:0 5:0 23:2 21:2 10 58
12. Tuudur Jakob Padari 75:2 38:2 22:2 10:0 31:2 16:2 2:0 10 57
13. Vladimir Dukov 49:2 46:2 35:2 3:0 38:2 4:0 32:2 10 56
14. Kaur Källo 77:2 6:0 88:2 39:2 34:2 15:2 5:0 10 55
15. Oliver Hajanen 67:2 44:2 6:0 35:2 65:2 14:0 33:2 10 51
16. Karl Mattias Kokk 47:2 52:2 28:0 40:2 32:2 12:0 37:2 10 50
17. Artur Andreson - 64:2 83:2 5:0 36:2 35:2 34:2 10 47
18. Romet Rebane 63:0 68:2 60:2 4:0 43:2 59:2 31:2 10 46
19. Kristjan Link 55:2 63:2 2:0 49:0 66:2 60:2 29:2 10 46
20. Laureta Tammepõld 62:2 41:2 5:2 29:0 22:1 8:0 44:2 9 56
21. Sander Aasma 89:2 8:1 97:2 7:0 41:2 22:2 11:0 9 53
22. Hugo Tammepõld 72:2 56:2 12:0 33:2 20:1 21:0 49:2 9 50
23. Maron Mangusson 37:2 39:0 58:2 46:2 24:1 11:0 48:2 9 50
24. Svyatoslav Kirtjanov 105:2 2:0 107:2 53:2 23:1 7:0 54:2 9 49
25. Aramis Kaljuste 3:0 101:2 37:0 67:2 27:1 68:2 53:2 9 48
26. Illimar Kirss 106:2 28:0 62:0 55:2 61:2 49:1 50:2 9 41
27. Jaak Andero Aasav - - 103:2 74:2 25:1 52:2 59:2 9 31
28. Karl Erik Olde 74:2 26:2 16:2 1:0 44:2 10:0 7:0 8 61
29. Lem-Leonhard Roots 36:2 78:2 39:2 20:2 9:0 3:0 19:0 8 57
30. Karl Kompus 84:2 1:0 56:2 59:2 49:2 5:0 8:0 8 56
31. Anette Einmann 99:2 11:0 43:2 37:2 12:0 42:2 18:0 8 54
32. Thor Andreas Perv 107:2 65:2 3:0 45:2 16:0 51:2 13:0 8 53
33. Gregor Lääne 88:2 66:2 1:0 22:0 58:2 46:2 15:0 8 52
34. Leen Naestema 103:2 3:0 67:2 62:2 14:0 45:2 17:0 8 52
35. Aaron Tõnismaa 98:2 70:2 13:0 15:0 47:2 17:0 74:2 8 50
36. Nikolai Kharhan 29:0 80:2 4:0 82:2 17:0 70:2 66:2 8 48
37. Oskar Kundla 23:0 102:2 25:2 31:0 70:2 62:2 16:0 8 48
38. Elisabeth Vahtras 73:2 12:0 90:2 66:2 13:0 54:1 41:1 8 47
39. Hendrik Tambla 71:2 23:2 29:0 14:0 46:0 78:2 58:2 8 47
40. Andreas Kompus 68:2 90:2 10:0 16:0 42:0 75:2 62:2 8 46
41. Devis Nool 57:2 20:0 48:1 97:2 21:0 79:2 38:1 8 46
42. Juuta Juhkental-Rus 50:0 4:0 93:2 89:2 40:2 31:0 71:2 8 45
43. Markus Heiter 86:2 10:0 31:0 63:2 18:0 91:2 73:2 8 45
44. Henri Sireli 92:2 15:0 63:2 76:2 28:0 65:2 20:0 8 45
45. Uku Tominga 79:2 54:2 11:0 32:0 69:2 34:0 61:2 8 45
46. Sebastian Suppi 101:2 13:0 98:2 23:0 39:2 33:0 65:2 8 44
47. Marko Rannaste 16:0 105:2 53:0 91:2 35:0 72:2 60:2 8 41
48. Margareeta Käär 1:0 77:2 41:1 8:0 83:2 55:2 23:0 7 54
49. Ron Sebastian Puiestee 13:0 89:2 84:2 19:2 30:0 26:1 22:0 7 51
50. Juss Vilk 42:2 97:1 9:0 52:2 8:0 71:2 26:0 7 51
51. Karl Uukkivi 8:0 104:2 70:2 75:2 4:0 32:0 56:1 7 50
52. Annabel Joakit 104:2 16:0 55:1 50:0 85:2 27:0 82:2 7 44
53. Oskar Pukk 59:0 96:2 47:2 24:0 79:1 80:2 25:0 7 44
54. Sigrid Ojala 100:2 45:0 66:0 78:2 56:2 38:1 24:0 7 44
55. Susanna Kamarik 19:0 108:2 52:1 26:0 84:2 48:0 85:2 7 43
56. Karl Erik Kompus 80:2 22:0 30:0 87:2 54:0 89:2 51:1 7 42
57. Aveliin Post 41:0 72:2 61:0 58:0 95:2 64:1 88:2 7 36
58. Ilja Jekimenko 93:2 5:0 23:0 57:2 33:0 77:2 39:0 6 50
59. Rasmus Uljas 53:2 9:0 78:2 30:0 75:2 18:0 27:0 6 50
60. Ruuben Jaagant 6:0 103:2 18:0 88:2 76:2 19:0 47:0 6 49
61. Jasper Vähk 2:0 73:2 57:2 65:0 26:0 69:2 45:0 6 48
62. Kertu Akk 20:0 71:2 26:2 34:0 92:2 37:0 40:0 6 48
63. Aleksander Grigorjev 18:2 19:0 44:0 43:0 72:0 99:2 90:2 6 46
64. Aleksander Sergejenko 7:1 17:0 69:1 77:2 71:0 57:1 79:1 6 46
65. Helena Kolbin 85:2 32:0 82:2 61:2 15:0 44:0 46:0 6 46
66. Oliver Valk 102:2 33:0 54:2 38:0 19:0 92:2 36:0 6 45
67. Johannes Näkk 15:0 85:2 34:0 25:0 98:1 83:2 80:1 6 43
68. Oliver Luik 40:0 18:0 104:2 85:1 90:2 25:0 81:1 6 42
69. Oskar Treffner 5:0 86:1 64:1 102:2 45:0 61:0 94:2 6 41
70. Mihkel Möller 95:2 35:0 51:0 72:2 37:0 36:0 96:2 6 41
71. Chrislyn Liivat 39:0 62:0 73:2 100:2 64:2 50:0 42:0 6 41
72. Kaspar Molok 22:0 57:0 101:2 70:0 63:2 47:0 89:2 6 40
73. Friida Treffner 38:0 61:0 71:0 81:2 100:2 76:2 43:0 6 40
74. Mergen Nemeev 28:0 84:0 86:2 27:0 106:2 88:2 35:0 6 39
75. Jarno Mononen 12:0 99:2 100:2 51:0 59:0 40:0 93:2 6 38
76. Hanna Ly Sandra Soomre 10:0 94:2 91:2 44:0 60:0 73:0 92:2 6 38
77. Kaisa Morgenson 14:0 48:0 95:2 64:0 94:2 58:0 91:2 6 37
78. Karl Johann Meikop 94:2 29:0 59:0 54:0 104:2 39:0 95:2 6 37
79. Kevin Randmäe 45:0 91:0 105:2 98:2 53:1 41:0 64:1 6 36
80. Ants Liivamägi 56:0 36:0 109:2 90:1 97:2 53:0 67:1 6 35
81. Kaur Mattias Kuuskme - 7:0 99:1 73:0 87:2 98:2 68:1 6 34
82. Alari Raudsepp 97:0 106:2 65:0 36:0 86:2 84:2 52:0 6 34
83. Mairo Kozlov 11:0 93:2 17:0 84:1 48:0 67:0 100:2 5 42
84. Siim Vatsfeld 30:0 74:2 49:0 83:1 55:0 82:0 102:2 5 39
85. Martin Pukk 65:0 67:0 106:2 68:1 52:0 97:2 55:0 5 35
86. Ida-Liisa Välli 43:0 69:1 74:0 99:1 82:0 100:1 98:2 5 32
87. Kevin Kuusk - - 0:2 56:0 81:0 102:1 106:2 5 18
88. Oliver Jäär 33:0 92:2 14:0 60:0 99:2 74:0 57:0 4 41
89. Dora Maria Käär 21:0 49:0 94:2 42:0 102:2 56:0 72:0 4 41
90. Eerik Rudometov 0:2 40:0 38:0 80:1 68:0 93:1 63:0 4 38
91. Laur Erik Laine - 79:2 76:0 47:0 107:2 43:0 77:0 4 36
92. Mia Varik 44:0 88:0 108:2 107:2 62:0 66:0 76:0 4 32
93. Ants-Alari Uljas 58:0 83:0 42:0 101:1 103:2 90:1 75:0 4 32
94. Robert  Põld 78:0 76:0 89:0 96:2 77:0 104:2 69:0 4 32
95. Britta Truu 70:0 107:0 77:0 0:2 57:0 101:2 78:0 4 30
96. Helir Hoop - 53:0 102:0 94:0 0:2 106:2 70:0 4 22
97. Vladislav Davõdov 82:2 50:1 21:0 41:0 80:0 85:0 - 3 41
98. Markus Preis 35:0 109:2 46:0 79:0 67:1 81:0 86:0 3 39
99. Tomi Siilbek 31:0 75:0 81:1 86:1 88:0 63:0 103:1 3 35
100. Mirjam Elisabet Tiidumaa 54:0 0:2 75:0 71:0 73:0 86:1 83:0 3 35
101. Oskar Link 46:0 25:0 72:0 93:1 105:1 95:0 104:1 3 34
102. Mariana Rudometov 66:0 37:0 96:2 69:0 89:0 87:1 84:0 3 34
103. Enriko Kimber 34:0 60:0 27:0 106:0 93:0 105:2 99:1 3 33
104. Rauno Lääne 52:0 51:0 68:0 105:2 78:0 94:0 101:1 3 33
105. Renate Kastein 24:0 47:0 79:0 104:0 101:1 103:0 0:2 3 32
106. Chris Ants Lumiste 26:0 82:0 85:0 103:2 74:0 96:0 87:0 2 35
107. Teor Talts 32:0 95:2 24:0 92:0 91:0 - - 2 29
108. Rannar Laup - 55:0 92:0 - - - - 0 11
109. Oskar Mäns - 98:0 80:0 - - - - 0 9