Rendžu (2020-11-21T10:30:00+02:00 - 2020-11-21T12:20:34+02:00)

Korraldaja
ants
Ajakontroll
5 min + 3 sek
Kirjeldus
Kullo sarjaturniiri 3. etapi turniir (Kullo serie 3. tournament, open for everyone)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Timo I 3:2 5:2 32:2 4:2 11:2 10:2 2:1 12:2 7:2 17 95
2. beilli 19:2 22:0 15:2 35:2 12:2 6:2 1:1 3:2 4:2 15 93
3. Georg-Romet Topkin 1:0 38:2 16:2 23:2 32:2 11:2 10:2 2:0 12:2 14 86
4. Pavel Noskov 14:2 6:2 22:2 1:0 10:0 18:2 11:2 5:2 2:0 12 96
5. AlQaholic 12:2 1:0 6:0 28:2 23:2 32:2 13:2 4:0 15:2 12 87
6. Pestov Arseny 24:2 4:0 5:2 22:2 13:2 2:0 12:0 11:2 10:2 12 87
7. Mariia Popova 25:2 11:0 17:2 13:0 22:2 24:2 15:2 8:2 1:0 12 85
8. Yulia Vostriakova 41:0 42:2 26:0 30:2 27:2 17:2 18:2 7:0 14:2 12 70
9. Anna Fokicheva 10:0 14:0 36:0 34:2 29:2 39:2 20:2 17:2 16:2 12 70
10. Egor Stoyanov 9:2 13:2 20:2 11:0 4:2 1:0 3:0 22:2 6:0 10 97
11. Sergei Mikriukov 34:2 7:2 23:2 10:2 1:0 3:0 4:0 6:0 21:2 10 95
12. Darya Yusupmurzina 5:0 28:2 29:2 26:2 2:0 25:2 6:2 1:0 3:0 10 94
13. Kristofer Lõhmus 28:2 10:0 14:2 7:2 6:0 16:2 5:0 15:0 22:2 10 84
14. Dmitri Kuzmin 4:0 9:2 13:0 36:2 16:0 27:2 19:2 18:2 8:0 10 84
15. Egor Fokichev 22:0 39:2 2:0 33:2 26:2 19:2 7:0 13:2 5:0 10 81
16. Maksim Startsev 33:2 35:2 3:0 18:0 14:2 13:0 25:2 26:2 9:0 10 78
17. Oskar Kundla 27:2 20:0 7:0 37:2 39:2 8:0 33:2 9:0 25:2 10 74
18. 2006e2007n 40:2 23:0 33:2 16:2 25:2 4:0 8:0 14:0 24:2 10 74
19. Anastasia Simanovskaia 2:0 24:0 40:2 29:2 35:2 15:0 14:0 27:2 26:2 10 73
20. Egor Pavlovsky 39:2 17:2 10:0 32:0 24:0 28:2 9:0 33:2 30:2 10 68
21. Natalia Zvezdina 32:0 37:0 34:2 27:0 41:2 36:2 30:2 23:2 11:0 10 58
22. Andrei Prokopiev 15:2 2:2 4:0 6:0 7:0 23:2 32:2 10:0 13:0 8 89
23. Denis Ozerov 31:2 18:2 11:0 3:0 5:0 22:0 28:2 21:0 32:2 8 80
24. Polina Yudina 6:0 19:2 27:2 25:0 20:2 7:0 26:0 29:2 18:0 8 78
25. katerina papadaki 7:0 31:2 37:2 24:2 18:0 12:0 16:0 32:2 17:0 8 74
26. Sergo Saard 42:2 29:0 8:2 12:0 15:0 40:2 24:2 16:0 19:0 8 72
27. Konstantin Kazantsev 17:0 40:2 24:0 21:2 8:0 14:0 35:2 19:0 33:2 8 72
28. Nastja Buslakova 13:0 12:0 38:2 5:0 36:2 20:0 23:0 35:2 37:2 8 68
29. Andreas Anijalg - 26:2 12:0 19:0 9:0 37:2 39:2 24:0 34:2 8 64
30. Osiris - - 42:2 8:0 43:2 34:2 21:0 36:2 20:0 8 50
31. Mikhail Nikolaev 23:0 25:0 39:0 38:2 40:0 41:2 34:0 42:2 36:2 8 46
32. Daria Buslakova 21:2 41:2 1:0 20:2 3:0 5:0 22:0 25:0 23:0 6 87
33. Alisa Stulova 16:0 34:2 18:0 15:0 37:2 35:2 17:0 20:0 27:0 6 70
34. Nikolay Stoianov 11:0 33:0 21:0 9:0 38:2 30:0 31:2 39:2 29:0 6 68
35. Mihkel Normak 37:2 16:0 41:2 2:0 19:0 33:0 27:0 28:0 40:2 6 67
36. Angeliki Aligizaki - 0:2 9:2 14:0 28:0 21:0 40:2 30:0 31:0 6 60
37. Darina Nikitina 35:0 21:2 25:0 17:0 33:0 29:0 41:2 40:2 28:0 6 60
38. Stepan Pakholkov - 3:0 28:0 31:0 34:0 42:2 42:0 41:2 42:2 6 52
39. Mattias Tanissaar 20:0 15:0 31:2 41:2 17:0 9:0 29:0 34:0 - 4 68
40. annamotaki 18:0 27:0 19:0 42:2 31:2 26:0 36:0 37:0 35:0 4 62
41. Emir Sanhueza 8:2 32:0 35:0 39:0 21:0 31:0 37:0 38:0 0:2 4 58
42. DINOS 26:0 8:0 30:0 40:0 0:2 38:0 38:2 31:0 38:0 4 58
43. Holger Jakob Kundla - - - 0:2 30:0 - - - - 2 8