Värvi­vahetusega gomoku (2020-11-21T13:30:00+02:00 - 2020-11-21T15:16:43+02:00)

Korraldaja
ants
Ajakontroll
5 min + 3 sek
Kirjeldus
Kullo sarjaturniiri 3. etapi turniir (Kullo serie 3. tournament, open for everyone!)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Alexandr Pinsky 6:2 3:0 34:2 12:2 11:2 4:2 2:2 5:0 10:2 14 98
2. Maxim Lavrik-Karmazin 19:2 14:2 13:2 4:0 10:2 3:2 1:0 12:2 5:2 14 96
3. beilli 33:2 1:2 23:2 10:2 4:2 2:0 5:0 11:2 12:2 14 94
4. Pamp 30:2 36:2 35:2 2:2 3:0 1:0 10:2 6:2 11:2 14 88
5. Georg-Romet Topkin 15:2 11:0 42:2 23:2 13:2 22:2 3:2 1:2 2:0 14 88
6. Egor Stoyanov 1:0 34:0 20:2 37:2 18:2 25:2 7:2 4:0 13:2 12 84
7. Kermo Koppel 11:0 33:0 24:2 27:2 28:2 32:2 6:0 22:2 16:2 12 72
8. taifuun - 31:2 25:2 28:2 17:2 10:0 16:0 24:2 14:2 12 72
9. Reiko Koppel 12:0 27:0 37:0 38:2 44:2 20:2 29:2 19:2 22:2 12 66
10. Anna Fokicheva 24:2 12:2 11:2 3:0 2:0 8:2 4:0 16:2 1:0 10 98
11. Darya Yusupmurzina 7:2 5:2 10:0 35:2 1:0 13:2 22:2 3:0 4:0 10 96
12. Oskar Kundla 9:2 10:0 27:2 1:0 36:2 14:2 15:2 2:0 3:0 10 92
13. Vladislav Vislovich 27:2 22:2 2:0 33:2 5:0 11:0 23:2 15:2 6:0 10 84
14. Yulia Vostriakova 25:2 2:0 15:0 30:2 33:2 12:0 35:2 17:2 8:0 10 78
15. Dmitri Kuzmin 5:0 20:2 14:2 29:2 22:0 23:2 12:0 13:0 24:2 10 78
16. Andrei Prokopiev 18:2 35:0 26:2 22:0 34:2 17:2 8:2 10:0 7:0 10 76
17. Mihkel Normak 26:0 24:2 18:2 39:2 8:0 16:0 36:2 14:0 23:2 10 72
18. Konstantin Kazantsev 16:0 37:2 17:0 26:2 6:0 24:0 33:2 35:2 25:2 10 68
19. Daria Churikova 2:0 40:2 22:0 36:0 42:2 34:2 25:2 9:0 26:2 10 67
20. Darina Nikitina - 15:0 6:0 43:2 40:2 9:0 42:2 29:2 31:2 10 63
21. Osiris - - - - 0:2 38:2 43:2 34:2 32:2 10 24
22. Sergei Mikriukov 37:2 13:0 19:2 16:2 15:2 5:0 11:0 7:0 9:0 8 88
23. Andreas Anijalg 34:2 26:2 3:0 5:0 35:2 15:0 13:0 32:2 17:0 8 80
24. Anastasia Simanovskaia 10:0 17:0 7:0 41:2 30:2 18:2 26:2 8:0 15:0 8 80
25. Egor Pavlovsky 14:0 38:2 8:0 31:2 29:2 6:0 19:0 36:2 18:0 8 76
26. Martin Pukk 17:2 23:0 16:0 18:0 31:2 28:2 24:0 37:2 19:0 8 72
27. Mariia Popova 13:0 9:2 12:0 7:0 37:0 31:0 40:2 33:2 35:2 8 70
28. Roman Chekanov 29:0 30:2 36:2 8:0 7:0 26:0 37:0 43:2 39:2 8 66
29. Artem Tikhomirov 28:2 42:2 33:0 15:0 25:0 39:2 9:0 20:0 37:2 8 66
30. Mikhail Nikolaev 4:0 28:0 38:2 14:0 24:0 41:2 31:0 42:2 36:2 8 65
31. Martin Kask - 8:0 43:2 25:0 26:0 27:2 30:2 39:2 20:0 8 64
32. Ida-Liisa Välli - - 40:2 44:2 39:2 7:0 34:2 23:0 21:0 8 49
33. Sergo Saard 3:0 7:2 29:2 13:0 14:0 35:0 18:0 27:0 42:2 6 78
34. Mattias Tanissaar 23:0 6:2 1:0 42:2 16:0 19:0 32:0 21:0 41:2 6 77
35. Random Barinov 38:2 16:2 4:0 11:0 23:0 33:2 14:0 18:0 27:0 6 76
36. Nikolay Stoianov 40:2 4:0 28:0 19:2 12:0 37:2 17:0 25:0 30:0 6 74
37. Natalia Zvezdina 22:0 18:0 9:2 6:0 27:2 36:0 28:2 26:0 29:0 6 74
38. Nikita Polyakov 35:0 25:0 30:0 9:0 41:0 21:0 44:2 44:2 43:2 6 55
39. Tõnis Puust - 43:2 44:2 17:0 32:0 29:0 41:2 31:0 28:0 6 53
40. s6ren 36:0 19:0 32:0 45:2 20:0 42:0 27:0 41:1 0:2 5 51
41. Madis Välli - - 0:2 24:0 38:2 30:0 39:0 40:1 34:0 5 39
42. Artem Nogovitsin 0:2 29:0 5:0 34:0 19:0 40:2 20:0 30:0 33:0 4 67
43. Stepan Pakholkov - 39:0 31:0 20:0 45:2 44:2 21:0 28:0 38:0 4 50
44. Oskar Piibur - 0:2 39:0 32:0 9:0 43:0 38:0 38:0 - 2 42
45. Jaagup Raivo - - - 40:0 43:0 - - - - 0 9