Värvi­vahetusega gomoku (Suletud turniir) (2021-01-30T11:00:00+02:00 - 2021-01-30T12:44:52+02:00)

Korraldaja
ants
Ajakontroll
3 min + 2 sek
Kirjeldus
Gomoku olympiade, Gr. B - mängijad sünd. 2006-2009 (players born 2006-2009)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Mikhail Sidorov 35:2 10:2 44:2 2:2 20:2 7:2 4:2 3:0 11:2 5:0 9:2 8:2 13:2 22 203
2. Oskar Kundla 39:2 21:2 29:2 1:0 12:2 3:2 9:2 7:2 10:2 4:0 5:0 18:2 8:2 20 206
3. Ekaterina Porokhina 36:2 18:2 22:2 34:2 7:0 2:0 21:2 1:2 14:2 10:2 4:2 5:0 11:2 20 202
4. Hendrik Tambla 46:0 25:2 36:2 26:2 5:2 20:2 1:0 9:2 7:2 2:2 3:0 10:2 15:2 20 201
5. Egor Stoyanov 45:2 14:2 34:2 20:0 4:0 18:1 16:2 33:2 12:2 1:2 2:2 3:2 7:1 20 200
6. Darya Yusupmurzina - - - - 0:2 59:2 48:2 37:2 45:2 27:2 44:2 20:2 10:2 18 94
7. Anna Fokicheva 24:2 49:2 8:2 33:2 3:2 1:0 11:2 2:0 4:0 18:2 10:0 21:2 5:1 17 205
8. Marta Link 47:2 62:2 7:0 9:0 18:0 32:2 23:2 22:2 16:2 13:2 11:2 1:0 2:0 16 189
9. Lev Strakulia - 27:2 37:2 8:2 49:2 44:2 2:0 4:0 24:2 14:2 1:0 15:0 18:2 16 185
10. Maksim Startsev 55:2 1:0 48:2 44:2 51:2 61:2 33:2 20:2 2:0 3:0 7:2 4:0 6:0 16 183
11. Mariia Popova 60:0 47:2 28:2 13:2 22:2 33:2 7:0 15:2 1:0 34:2 8:0 24:2 3:0 16 183
12. Mano Sandor Gyenei 32:2 16:2 15:0 45:2 2:0 51:2 24:2 14:0 5:0 23:2 25:0 37:2 26:2 16 179
13. Mikk Kaarel Õim 37:2 48:2 33:0 11:0 44:0 31:2 17:2 21:2 15:2 8:0 14:2 25:2 1:0 16 178
14. Daria Buslakova 31:2 5:0 18:2 51:0 23:2 46:2 47:2 12:2 3:0 9:0 13:0 35:2 25:2 16 177
15. Egor Fokichev 23:2 44:0 12:2 49:0 38:2 34:2 61:2 11:0 13:0 30:2 22:2 9:2 4:0 16 170
16. Daria Churikova 66:2 12:0 61:0 48:2 62:2 35:2 5:0 26:2 8:0 22:0 42:2 33:2 21:2 16 154
17. Ilya Marushev 48:0 67:2 45:0 37:2 29:2 24:0 13:0 36:2 21:0 52:2 47:2 34:2 23:2 16 148
18. Andrei Prokopiev 59:2 3:0 14:0 28:2 8:2 5:1 19:2 49:2 20:2 7:0 33:2 2:0 9:0 15 190
19. s6ren 65:2 38:2 20:0 32:1 34:0 42:2 18:0 40:2 25:0 44:0 46:2 45:2 24:2 15 148
20. Kermo Koppel 27:2 46:2 19:2 5:2 1:0 4:0 26:2 10:0 18:0 25:2 21:0 6:0 37:2 14 194
21. Olivia Valk 41:2 2:0 46:2 52:2 33:0 45:2 3:0 13:0 17:2 42:2 20:2 7:0 16:0 14 175
22. Sebastian Suppi 54:2 28:2 3:0 24:2 11:0 47:0 30:2 8:0 40:2 16:2 15:0 23:0 38:2 14 174
23. Dmitry Vereshchagin 15:0 32:0 27:2 60:2 14:0 39:2 8:0 50:2 44:2 12:0 29:2 22:2 17:0 14 167
24. Andrey Sokolov 7:0 55:2 50:2 22:0 31:2 17:2 12:0 61:2 9:0 47:2 34:2 11:0 19:0 14 166
25. Janka Balázsi 38:0 4:0 54:2 47:0 58:2 62:2 46:2 35:2 19:2 20:0 12:2 13:0 14:0 14 161
26. katerina papadaki 50:2 33:0 38:2 4:0 52:2 49:2 20:0 16:0 42:0 51:2 40:2 27:2 12:0 14 158
27. SanderSwe09 20:0 9:0 23:0 56:2 37:2 52:2 44:2 47:2 34:0 6:0 30:2 26:0 40:2 14 156
28. Maksim Lapin 63:2 22:0 11:0 18:0 48:2 30:0 41:2 46:2 33:0 29:0 32:2 39:2 44:2 14 152
29. Annabel Steinberg 56:2 60:2 2:0 35:0 17:0 50:0 54:2 42:0 46:2 28:2 23:0 49:2 33:2 14 150
30. Angeliki Aligizaki 61:0 59:2 39:0 36:0 43:2 28:2 22:0 31:2 35:2 15:0 27:0 44:2 45:2 14 148
31. Saskia08 14:0 65:2 35:0 41:2 24:0 13:0 62:2 30:0 50:2 40:0 59:2 53:2 34:2 14 142
32. Evelin Almási 12:0 23:2 42:2 19:1 46:0 8:0 39:2 44:0 36:2 45:0 28:0 41:2 35:2 13 155
33. Ciaran Lucey 57:2 26:2 13:2 7:0 21:2 11:0 10:0 5:0 28:2 49:2 18:0 16:0 29:0 12 182
34. Martin Pukk 67:2 61:2 5:0 3:0 19:2 15:0 50:2 45:2 27:2 11:0 24:0 17:0 31:0 12 173
35. Maksim Orlov 1:0 40:2 31:2 29:2 61:0 16:0 51:2 25:0 30:0 38:2 45:2 14:0 32:0 12 167
36. Renate Kastein 3:0 41:2 4:0 30:2 47:0 38:2 40:0 17:0 32:0 53:0 43:2 52:2 56:2 12 161
37. Zsombor Dániel Hajdú 13:0 58:2 9:0 17:0 27:0 63:2 43:2 6:0 53:2 59:2 49:2 12:0 20:0 12 160
38. Yulia Vostriakova 25:2 19:0 26:0 43:2 15:0 36:0 53:0 57:2 54:2 35:0 48:2 42:2 22:0 12 151
39. Nikos Georgikakis 2:0 57:2 30:2 61:0 42:0 23:0 32:0 41:0 63:2 54:2 52:2 28:0 47:2 12 147
40. Emma Körhegyi 44:0 35:0 53:2 59:2 45:0 54:2 36:2 19:0 22:0 31:2 26:0 47:2 27:0 12 145
41. Rain Ilves 21:0 36:0 67:2 31:0 50:0 48:2 28:0 39:2 43:0 55:2 51:2 32:0 49:2 12 141
42. Viktoria Boltinskaya - 66:2 32:0 55:2 39:2 19:0 45:0 29:2 26:2 21:0 16:0 38:0 46:2 12 140
43. Roman Chekanov - - 0:2 38:0 30:0 60:2 37:0 62:2 41:2 46:0 36:0 48:2 50:2 12 106
44. Kristin Zenkevics 40:2 15:2 1:0 10:0 13:2 9:0 27:0 32:2 23:0 19:2 6:0 30:0 28:0 10 188
45. Heleri Kuhi 5:0 53:2 17:2 12:0 40:2 21:0 42:2 34:0 6:0 32:2 35:0 19:0 30:0 10 174
46. Karl-Martin Kruusamägi 4:2 20:0 21:0 50:2 32:2 14:0 25:0 28:0 29:0 43:2 19:0 51:2 42:0 10 168
47. Nikita Polyakov 8:0 11:0 66:2 25:2 36:2 22:2 14:0 27:0 51:2 24:0 17:0 40:0 39:0 10 166
48. luca körhegyi 17:2 13:0 10:0 16:0 28:0 41:0 6:0 60:2 56:2 57:2 38:0 43:0 53:2 10 162
49. Aaron Tõnismaa 53:2 7:0 60:2 15:2 9:0 26:0 55:2 18:0 52:2 33:0 37:0 29:0 41:0 10 158
50. Andrey Parshenok 26:0 63:2 24:0 46:0 41:2 29:2 34:0 23:0 31:0 58:2 53:0 57:2 43:0 10 146
51. Ádam Somló - 56:2 65:2 14:2 10:0 12:0 35:0 53:2 47:0 26:0 41:0 46:0 60:2 10 134
52. Aleksey Apanasenko - 54:2 62:2 21:0 26:0 27:0 57:2 55:2 49:0 17:0 39:0 36:0 63:2 10 134
53. Tarvi Imala 49:0 45:0 40:0 57:2 59:2 55:0 38:2 51:0 37:0 36:2 50:2 31:0 48:0 10 132
54. Dmitry Suslonov 22:0 52:0 25:0 66:2 60:2 40:0 29:0 56:2 38:0 39:0 58:0 0:2 59:2 10 124
55. Stepan Pakholkov 10:0 24:0 57:2 42:0 63:2 53:2 49:0 52:0 59:0 41:0 56:0 62:2 0:2 10 124
56. Mariana Ostapchuk 29:0 51:0 59:0 27:0 57:0 0:2 63:2 54:0 48:0 62:2 55:2 58:2 36:0 10 120
57. Madis Erik Mežulis 33:0 39:0 55:0 53:0 56:2 58:2 52:0 38:0 62:2 48:0 0:2 50:0 64:2 10 116
58. Anatoly Kulemin - 37:0 63:0 65:2 25:0 57:0 0:2 59:0 60:2 50:0 54:2 56:0 62:2 10 94
59. Artem Kulagin 18:0 30:0 56:2 40:0 53:0 6:0 60:2 58:2 55:2 37:0 31:0 63:0 54:0 8 143
60. Carmen-Liis 11:2 29:0 49:0 23:0 54:0 43:0 59:0 48:0 58:0 0:2 63:2 64:2 51:0 8 124
61. Augustus Kasak 30:2 34:0 16:2 39:2 35:2 10:0 15:0 24:0 - - - - - 8 112
62. Emir Sanuesa 0:2 8:0 52:0 63:2 16:0 25:0 31:0 43:0 57:0 56:0 64:2 55:0 58:0 6 132
63. Natali Kulaga 28:0 50:0 58:2 62:0 55:0 37:0 56:0 0:2 39:0 64:0 60:0 59:2 52:0 6 114
64. Veronika Stulova - - - - - - - - 0:2 63:2 62:0 60:0 57:0 4 30
65. Ralf Maapalu 19:0 31:0 51:0 58:0 - - - - - - - - - 0 49
66. Lev Sizov 16:0 42:0 47:0 54:0 - - - - - - - - - 0 48
67. Ilya Nefedyev 34:0 17:0 41:0 - - - - - - - - - - 0 40