Korraldaja Meikop
Mäng Sudoku (Kerge) (Suletud turniir)
Aeg 2012-11-08T14:01:00+02:00 - 2012-11-08T15:41:00+02:00
Ajakontroll 5 min
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Koht Nimi Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9 Keskmine Aeg Reitingu muutus
1. Laura Olek 00:38 00:40 01:14 01:18 02:08 02:29 06:11 04:15 18:51 0
2. Eleonora Vaher 01:05 00:44 01:10 01:37 02:13 01:52 12:25 04:49 25:54 0
3. Merilin Kõrnas 00:50 00:34 01:04 01:35 07:46 01:41 09:05 10:56 33:29 0
4. Greteliis Terve 01:16 01:49 04:30 04:42 05:06 03:23 12:36 17:10 50:31 0
5. Martin Hõbemägi 00:53 00:35 00:46 05:12 02:46 03:13 08:47 29:55 52:05 0
6. Tristan Vann 01:02 01:03 03:19 03:24 06:24 04:03 18:18 15:02 52:33 0
7. Allan Rist 02:01 03:58 09:08 09:43 11:55 03:29 09:36 06:32 56:20 0
8. Laura Laas 01:59 08:07 02:45 27:09 04:06 03:45 08:29 05:35 01:01:54 0
9. Joosep Jantson 02:17 01:17 02:15 01:47 16:51 04:47 16:09 17:20 01:02:44 0
10. Mumma Marten 03:10 02:12 04:12 02:55 09:21 12:39 13:32 15:11 01:03:12 0
11. Helen Lüüsalu 01:17 02:14 06:48 09:51 08:00 08:58 09:58 19:55 01:07:01 0
12. Helevi Jurjev 05:29 02:23 04:01 05:32 06:19 05:44 23:26 14:20 01:07:14 0
13. Anne-Mai Raavik 01:36 01:26 06:12 07:54 06:34 09:12 19:09 15:31 01:07:33 0
14. Robyn Hallmere 01:25 01:18 06:26 03:42 05:12 06:37 24:40 21:39 01:10:57 0
15. Gränty Reidla 11:01 02:39 02:45 03:39 09:25 04:59 14:20 24:18 01:13:05 0
16. Genert Karu 02:37 34:52 04:31 11:27 09:05 02:25 02:58 05:12 01:13:07 0
17. Markus Hansson 03:34 01:31 03:21 02:29 10:03 07:48 22:16 23:13 01:14:14 0
18. Aadron Raudsepp 02:11 02:08 03:40 03:18 16:31 05:02 26:38 15:58 01:15:26 0
19. Argo Lillemaa 01:48 01:20 06:02 03:11 04:55 06:49 - 14:25 38:29 0
20. Helen Helmet 01:08 01:18 07:28 03:27 07:37 06:09 - 14:57 42:04 0
21. Rainer Vabrit 03:13 03:15 11:06 - 04:54 11:33 08:00 09:28 51:29 0
22. Vladislav Priske 02:41 05:25 05:08 - 28:04 07:14 03:42 03:25 55:38 0
23. Karel Paan 01:41 01:49 04:32 08:29 - 13:11 09:57 18:16 57:54 0
24. Brigita Kasemets 01:26 01:30 03:16 05:20 06:04 05:40 37:50 - 01:01:07 0
25. Oskar Heiter 21:52 01:52 01:29 - 06:26 11:36 08:26 09:47 01:01:28 0
26. Georg-Romet Topkin 02:17 01:10 01:21 05:38 20:38 06:37 - 32:56 01:10:37 0
27. Stein-Marten Pool 02:47 01:47 04:45 04:54 18:51 05:51 33:57 - 01:12:51 0
28. Mark-Kirill Gubal 04:14 03:10 12:00 06:35 27:31 14:46 - 05:22 01:13:37 0
29. Kristina Mägi 02:44 02:20 10:26 05:43 10:49 07:57 37:54 - 01:17:51 0
30. Samuel Johannes Pitko 01:57 01:59 04:59 10:40 13:09 06:29 44:49 - 01:24:00 0
31. Konstantin Matjuðinski 01:57 02:21 08:56 05:46 13:37 05:51 47:18 - 01:25:45 0
32. Christo Sillastu 03:35 02:49 05:00 04:22 14:23 11:21 48:21 - 01:29:50 0
33. Kris Holtsman 01:56 03:04 03:44 08:16 28:46 12:53 37:57 - 01:36:33 0
34. Reimo Jaansalu 02:18 02:22 04:31 12:11 14:45 08:49 54:38 - 01:39:33 0
35. Laura Jõe 01:03 01:16 04:32 04:24 06:42 04:00 - - 21:57 0
36. Marili Loorents 00:52 01:26 05:41 03:17 07:15 05:19 - - 23:49 0
37. Roland Käsi 01:32 01:24 06:37 02:49 09:12 04:05 - - 25:39 0
38. Magnus Paumees 02:57 01:49 04:13 03:28 08:13 08:05 - - 28:43 0
39. Kristen Loid 02:40 01:45 05:21 04:23 08:58 06:31 - - 29:37 0
40. Kertu Süld 01:23 01:02 02:36 07:02 - 07:09 - 16:07 35:17 0
41. Denis Petrov 02:03 02:39 03:47 10:28 - 05:34 - 27:10 51:41 0
42. Janely Tähemaa 03:28 02:54 - 03:58 - 22:16 12:28 08:51 53:55 0
43. Keidi Niit 02:07 02:10 04:21 23:04 18:13 07:01 - - 56:55 0
44. Thekla Talts 03:01 03:42 16:36 06:46 18:05 09:20 - - 57:30 0
45. Liisbeth Sikk 02:27 02:44 14:58 02:49 17:33 18:54 - - 59:25 0
46. Merilin Reinart 02:40 02:47 03:28 03:48 41:56 06:29 - - 01:01:08 0
47. Liisa Palits 06:54 02:19 - - 20:40 26:01 07:26 08:41 01:12:01 0
48. Tuuli Tiivel 02:08 02:01 07:04 06:16 13:35 - 41:20 - 01:12:24 0
49. Birgit Pärna 05:01 07:41 21:00 07:43 15:20 21:21 - - 01:18:05 0
50. Kadri Kase 04:06 01:27 02:17 09:16 08:48 - - - 25:54 0
51. Raivo Moorlat 11:42 04:44 02:57 06:34 - 10:03 - - 36:00 0
52. Alex Tähemaa 04:00 01:18 - - - 16:17 17:57 08:53 48:25 0
53. Maris Mändmets 13:00 04:29 14:52 - 11:16 10:03 - - 53:40 0
54. Mari-Liis Paasma 07:45 02:28 19:10 14:58 17:43 - - - 01:02:04 0
55. Magnus Lehiste 01:42 02:07 1:00:36 09:27 10:32 - - - 01:24:23 0
56. Kaspar Hiis 02:16 01:58 02:35 - - 05:18 - - 12:07 0
57. Ats Kaldma 04:39 01:09 03:39 04:30 - - - - 13:57 0
58. Sander Kornet 02:04 02:31 - 04:55 - 06:37 - - 16:07 0
59. Liisa Saariste 01:33 01:44 - 07:37 07:34 - - - 18:29 0
60. Oskar Tuvike 02:50 03:30 04:03 11:16 - - - - 21:38 0
61. Indrek Kuusk 12:28 03:41 03:39 05:16 - - - - 25:03 0
62. Tanel Rehemaa 06:40 08:23 06:13 05:54 - - - - 27:09 0
63. Doris Treiblut 02:55 08:23 06:18 - - 10:15 - - 27:50 0
64. Karro Soosaar 03:36 02:15 - - 11:13 14:39 - - 31:43 0
65. Armas Jürgenson 03:09 07:32 09:23 13:13 - - - - 33:16 0
66. Eidi Armas 06:52 02:05 44:30 10:54 - - - - 01:04:20 0
67. Arnold Haidma 05:31 04:07 48:20 16:18 - - - - 01:14:16 0
68. Annet Elisabeth 07:24 06:24 12:06 - - - - - 25:54 0
69. Egge-Ly Parts 20:24 09:02 - - - - - 07:00 36:26 0
70. Cristhel Kraav - 02:40 03:46 - - - 53:46 - 01:00:12 0
71. Erkki Isand 03:17 02:15 - - - - - - 05:32 0
72. Anneriin Isand 04:20 02:18 - - - - - - 06:38 0
73. Kaisa-Liis Riisalu 01:57 05:06 - - - - - - 07:03 0
74. Marko Pruunlepp 05:24 01:46 - - - - - - 07:09 0
75. Kaile Vahtmeister 04:56 02:37 - - - - - - 07:32 0
76. Gert Leppik 03:36 05:02 - - - - - - 08:38 0
77. Mark Solovjov - 03:28 - 08:32 - - - - 11:59 0
78. Adeel-Loreen Randoja 02:30 - - - - 11:22 - - 13:52 0
79. Hanna-Mary Algpeus 03:08 - - - - - - - 03:07 0
80. Daimar Kiviselg - - - - - - - - 00:00 0
81. Kaur Karp - - - - - - - - 00:00 0
DNS Kahro Koit Koitla 29:09 05:49 08:25 09:17 10:14 04:47 08:49 01:59 01:18:28 0