Korraldaja Meikop
Mäng Sudoku (Kerge) (Suletud turniir)
Aeg 17.01.13 14:00 - 17.01.13 15:40
Ajakontroll 5 min
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass)
Koht Nimi Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9 Keskmine Aeg Reitingu muutus
1. Laura Olek 00:30 00:31 00:53 00:48 03:52 02:16 04:57 05:59 19:46 0
2. Eleonora Vaher 00:23 00:25 01:02 00:46 03:20 02:47 07:50 04:55 21:27 0
3. Merilin Kõrnas 00:38 00:27 00:53 00:42 09:43 02:27 03:45 03:34 22:09 0
4. Laura Laas 01:21 01:08 02:54 02:37 03:05 04:13 05:18 03:22 23:56 0
5. Josia Wüthrich 01:46 00:39 01:40 01:30 05:06 04:23 07:56 08:16 31:15 0
6. Martin Hõbemägi 00:42 01:42 03:06 00:51 07:26 03:48 08:57 06:37 33:10 0
7. Liisa Saariste 01:19 01:04 02:35 02:55 13:51 15:07 01:26 04:14 42:31 0
8. Kertu Süld 01:18 00:38 05:19 01:29 07:59 07:20 12:13 07:43 43:58 0
9. Kuno Kolk 00:24 00:23 00:49 00:50 18:49 04:04 10:09 17:06 52:33 0
10. Greteliis Terve 01:02 00:51 02:22 01:10 09:49 05:23 18:55 13:51 53:22 0
11. Karol Mustis 02:36 02:31 03:03 02:26 12:34 14:58 09:43 21:28 01:09:19 0
12. Eke Tominga 01:32 01:04 02:46 01:46 18:49 06:20 32:28 14:28 01:19:13 0
13. Gränty Reidla 02:03 00:54 02:48 01:35 13:50 08:50 23:29 28:14 01:21:43 0
14. Vladislav Priske 01:59 01:57 06:13 - 02:32 02:25 02:29 02:29 20:05 0
15. Markus Rene Pae 01:02 01:35 04:57 02:22 07:53 06:52 - 03:52 28:33 0
16. Helevi Jurjev 01:16 01:17 03:44 02:57 16:10 12:51 - 11:31 49:47 0
17. Brigita Kasemets 01:19 00:45 03:47 01:41 15:49 07:45 31:12 - 01:02:18 0
18. Stein-Marten Pool 00:56 00:45 03:18 01:40 17:03 13:37 26:47 - 01:04:06 0
19. Anne-Mai Raavik 01:08 01:07 03:27 01:39 16:33 06:33 41:49 - 01:12:16 0
20. Aadron Raudsepp 00:52 01:04 03:00 02:19 26:48 06:42 32:05 - 01:12:49 0
21. Kristina Mägi 02:29 01:37 04:18 02:48 29:39 18:22 31:41 - 01:30:54 0
22. Georg-Romet Topkin 00:55 00:42 01:57 01:35 11:29 04:45 - - 21:23 0
23. Tristan Vann 05:19 00:49 01:34 01:24 09:59 04:00 - - 23:04 0
24. Konstantin Matjuðinski 01:34 01:38 04:59 02:50 14:44 08:00 - - 33:44 0
25. Merilin Reinart 01:21 01:12 03:58 02:37 17:40 08:48 - - 35:35 0
26. Keidi Niit 01:49 01:50 05:01 02:50 11:29 12:52 - - 35:49 0
27. Rainer Vabrit 03:04 00:45 13:04 02:56 07:07 13:36 - - 40:32 0
28. Liisa Palits 01:50 01:37 13:22 03:07 07:03 13:34 - - 40:32 0
29. Oskar Heiter 02:58 01:10 12:44 03:05 08:17 12:19 - - 40:32 0
30. Argo Lillemaa 00:42 00:46 05:24 03:41 16:42 13:34 - - 40:49 0
31. Reimo Jaansalu 01:23 01:00 04:45 03:13 22:45 13:21 - - 46:27 0
32. Samuel Johannes Pitko 01:23 00:54 09:56 04:59 21:40 09:18 - - 48:10 0
33. Mark-Kirill Gubal 03:07 02:12 08:22 04:52 24:51 13:38 - - 57:01 0
34. Mari-Liis Paasma 04:26 01:17 02:05 09:08 23:18 18:26 - - 58:38 0
35. Kris Holtsman 02:09 01:47 04:16 04:38 16:19 39:50 - - 01:08:59 0
36. Arvo Vaher 01:53 02:16 05:18 04:46 46:07 11:46 - - 01:12:05 0
37. Tuuli Tiivel 01:45 01:31 03:42 02:29 33:49 38:03 - - 01:21:19 0
38. Robyn Hallmere 00:52 01:08 02:38 02:21 - 05:46 - - 12:44 0
39. Laura Jõe 00:42 00:35 02:53 01:43 - 07:31 - - 13:24 0
40. Helen Helmet 00:51 01:21 02:49 01:58 - 08:00 - - 15:00 0
41. Diana Migur 01:54 00:59 04:27 03:02 - 06:45 - - 17:06 0
42. Markus Hansson 00:42 00:52 03:11 01:41 - 13:02 - - 19:28 0
43. Janely Tähemaa 01:34 02:46 04:49 04:10 - 06:28 - - 19:47 0
44. Denis Petrov 01:55 01:05 02:49 02:17 - 12:12 - - 20:18 0
45. Georg Nero 01:56 01:49 07:03 02:43 10:28 - - - 23:57 0
46. Cristhel Kraav 01:43 01:11 05:00 02:50 - 13:41 - - 24:25 0
47. Doris Treiblut 05:11 02:30 05:48 03:18 - 15:41 - - 32:28 0
48. Sander Kornet 01:30 01:08 05:04 02:39 22:27 - - - 32:47 0
49. Thekla Talts 01:52 01:11 15:40 04:24 13:40 - - - 36:47 0
50. Johan Erik Pukk 02:22 01:32 05:04 03:25 25:13 - - - 37:34 0
51. Kertu Lille 02:08 02:27 18:13 06:29 - 10:51 - - 40:08 0
52. Aleksandr Špakovs 02:15 03:00 04:01 02:26 - - - - 11:41 0
53. Kadri Kase 03:42 01:05 01:29 11:50 - - - - 18:06 0
54. Adeel-Loreen Randoja - 01:45 09:31 02:24 - 16:23 - - 30:02 0
55. Oskar Tuvike 01:50 02:07 37:41 06:05 - - - - 47:43 0
56. Armas Jürgenson 03:44 02:16 - 09:18 - - - - 15:17 0
57. Karin Makkar 01:42 01:43 - 20:16 - - - - 23:40 0
58. Erkki Isand 03:02 02:21 - - - - - - 05:22 0
59. Annet Elisabeth - 03:30 - - - - - - 03:30 0
60. Gert Leppik 04:26 - - - - - - - 04:26 0
61. Romek Jõe - - - - - - - - 00:00 0
DNS Genert Karu 02:23 01:56 06:57 03:37 03:36 05:31 11:06 03:59 39:04 0
DNS Anna Kissametova 02:00 01:15 03:09 02:56 14:40 07:07 14:49 05:33 51:29 0
DNS Helen Lüüsalu 01:51 06:08 12:23 01:38 05:42 03:14 06:39 10:05 47:40 0
DNS Joosep Jantson 01:22 00:52 02:31 01:43 08:32 05:40 22:40 03:31 46:50 0
DNS Karel Paan 01:03 01:21 02:23 01:35 09:34 04:53 23:49 02:08 46:46 0
DNS Mumma Marten 02:47 01:54 04:19 03:36 05:40 02:25 24:20 03:05 48:05 0
DNS Kätlin Kase 01:29 01:28 14:30 05:48 21:59 10:12 10:22 03:21 01:09:08 0
DNS Heven Pilt 01:36 01:20 - 12:23 01:32 01:32 22:19 03:08 43:50 0
DNS Ariett Noppel 01:02 01:01 - 02:36 08:42 05:19 23:58 02:17 44:55 0
DNS Elin Hein 01:42 00:58 - 02:09 13:51 06:53 14:10 05:10 44:52 0
DNS Moona Küüts 02:04 01:03 05:33 03:13 18:50 13:31 - 07:47 52:01 0
DNS Kahro Koit Koitla 02:04 06:59 13:19 09:22 22:25 11:50 03:46 - 01:09:45 0