menu_top
menu_bottom


Korraldaja Meikop
Mäng Sudoku (Kerge) (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 07.03.13 14:01 - 07.03.13 15:41
Ajakontroll 5 min
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi III etapp - Põhikool (5. - 9. klass)
Koht Nimi Riik 6x6 Kerge 6x6 Kerge 6x6 Keskm 6x6 Keskm 9x9 Kerge 9x9 Kerge 9x9 Keskm 9x9 Keskm Aeg Reitingu muutus
1. Eleonora Vaher 00:28 01:20 00:45 00:44 02:22 01:29 03:11 05:54 16:12 0
2. Laura Olek 00:44 00:37 01:18 01:02 02:12 02:11 04:43 03:32 16:18 0
3. Merilin Kõrnas 00:40 00:31 00:43 00:52 02:06 01:42 04:48 09:12 20:34 0
4. Kuno Kolk 00:20 00:25 01:22 00:53 03:59 01:51 06:58 06:50 22:38 0
5. Martin Hõbemägi 00:47 00:38 03:48 01:02 04:21 03:07 09:47 15:15 38:47 0
6. Joosep Jantson 01:38 01:54 01:27 01:49 04:17 05:14 15:00 10:58 42:17 0
7. Laura Laas 06:42 02:23 01:59 01:11 06:28 05:17 06:14 12:25 42:37 0
8. Anne-Mai Raavik 00:54 01:09 02:02 01:50 06:26 04:49 11:18 14:33 43:00 0
9. Tristan Vann 00:42 00:46 01:24 01:33 07:12 02:48 22:17 14:23 51:05 0
10. Georg-Romet Topkin 00:54 00:58 01:40 01:51 07:49 05:09 12:50 24:14 55:23 0
11. Samuel Johannes Pitko 01:26 01:48 08:13 03:39 10:46 08:39 19:20 03:19 57:09 0
12. Reimo Jaansalu 01:52 01:20 03:37 04:23 12:31 12:11 17:58 03:38 57:29 0
13. Markus Hansson 01:05 01:37 02:03 02:57 08:07 08:53 16:01 17:19 58:01 0
14. Karol Mustis 00:56 01:07 03:07 02:26 06:59 04:15 17:13 22:40 58:42 0
15. Heven Pilt 01:45 02:34 04:23 03:19 08:01 16:54 11:33 16:32 01:05:02 0
16. Gränty Reidla 01:20 01:34 02:09 02:19 12:03 09:43 23:58 38:04 01:31:11 0
17. Robyn Hallmere 01:15 01:09 02:37 04:38 14:45 06:22 - 03:17 34:04 0
18. Aadron Raudsepp 01:01 01:05 02:29 02:58 07:45 09:22 13:12 - 37:50 0
19. Tuuli Tiivel 01:27 01:25 03:06 05:23 17:01 08:57 20:22 - 57:40 0
20. Kätlin Kase 02:11 01:35 03:01 03:02 23:09 07:30 - 24:26 01:04:54 0
21. Moona Küüts 01:40 01:19 03:33 05:59 24:33 06:43 - 22:20 01:06:07 0
22. Kris Holtsman 04:32 02:31 06:00 05:08 11:58 13:15 33:22 - 01:16:45 0
23. Aleksandr Špakovs 01:29 02:14 04:45 04:42 15:09 14:42 35:00 - 01:18:01 0
24. Kertu Lille 01:29 01:10 02:00 19:02 34:03 13:13 17:11 - 01:28:08 0
25. Arnold Haidma 02:21 03:18 04:49 09:48 17:44 13:18 47:35 - 01:38:52 0
26. Brigita Kasemets 01:06 00:52 02:16 01:58 06:19 04:19 - - 16:50 0
27. Rainer Vabrit 01:43 02:09 04:57 - 05:52 - 03:51 06:39 25:11 0
28. Kadri Kase 00:49 01:02 05:41 03:46 18:46 03:32 - - 33:35 0
29. Stein-Marten Pool 01:41 02:26 04:22 - - 08:37 16:31 02:44 36:20 0
30. Konstantin Matjuðinski 01:19 01:17 02:11 02:33 16:29 15:47 - - 39:36 0
31. Mumma Marten 01:29 01:40 07:32 03:28 19:35 11:03 - - 44:47 0
32. Thekla Talts 01:57 02:15 02:24 06:17 14:57 19:24 - - 47:15 0
33. Elin Hein 01:32 01:12 03:35 03:37 - 07:38 33:33 - 51:06 0
34. Eidi Armas 02:02 02:17 03:39 13:47 33:45 11:35 - - 01:07:05 0
35. Christo Sillastu 02:32 04:27 05:33 16:36 17:21 23:17 - - 01:09:45 0
36. Mark-Kirill Gubal 02:28 01:40 04:47 25:38 20:30 16:17 - - 01:11:20 0
37. Denis Petrov 01:17 01:28 02:55 04:05 - 06:28 - - 16:12 0
38. Argo Lillemaa 01:24 02:58 02:01 01:51 09:40 - - - 17:54 0
39. Karin Makkar 01:30 02:14 03:21 07:57 - 05:53 - - 20:55 0
40. Genert Karu 01:22 02:03 04:28 03:44 - 10:12 - - 21:50 0
41. Sander Kornet 01:59 01:18 03:23 04:52 - 10:19 - - 21:51 0
42. Kristo Saaliste - 01:34 06:08 09:15 09:19 04:46 - - 31:00 0
43. Vladislav Priske 02:03 02:11 04:55 03:47 - - - - 12:57 0
44. Johan Erik Pukk 02:28 02:51 06:08 06:57 - - - - 18:23 0
45. Keidi Niit 01:42 02:51 08:42 06:54 - - - - 20:09 0
46. Aaron Kants 01:58 03:58 03:24 10:53 - - - - 20:13 0
47. Adeel-Loreen Randoja 01:36 02:19 - 05:53 - 20:05 - - 29:52 0
48. Doris Treiblut 01:31 02:14 03:57 - 22:33 - - - 30:15 0
49. Diana Migur 00:57 02:18 - - - 06:29 - - 09:44 0
50. Armas Jürgenson 02:36 01:31 11:49 - - - - - 15:56 0
51. Georg Nero 01:00 01:49 21:49 - - - - - 24:38 0
52. Kahro Koit Koitla 20:15 04:15 - - - - - - 24:29 0
53. Gert Leppik - 06:08 - - - - - - 06:06 0
54. Erkki Isand - - - - - - - - 00:00 0
55. Oskar Heiter - - - - - - - - 00:00 0
56. Annet Elisabeth - - - - - - - - 00:00 0