menu_top
menu_bottom


Korraldaja Meikop
Mäng Sudoku (Kerge) (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 09.05.13 14:01 - 09.05.13 15:41
Ajakontroll 5 min
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass).
Koht Nimi Riik 6x6 Kerge 6x6 Kerge 6x6 Keskm 6x6 Keskm 9x9 Kerge 9x9 Kerge 9x9 Keskm 9x9 Keskm Aeg Reitingu muutus
1. Merilin Kõrnas 00:38 00:38 00:32 00:38 02:06 01:57 06:20 04:13 17:01 0
2. Laura Olek 00:31 00:44 00:57 00:48 02:00 02:27 07:27 07:35 22:29 0
3. Laura Laas 01:17 05:55 01:54 01:43 05:29 03:06 05:05 07:41 32:08 0
4. Josia Wüthrich 01:04 00:49 01:52 01:29 02:34 03:45 11:09 10:47 33:28 0
5. Vladislav Priske 01:50 01:51 03:18 09:42 05:33 02:48 02:53 05:54 33:47 0
6. Greteliis Terve 00:48 01:10 01:24 01:45 02:50 05:53 15:02 17:54 46:46 0
7. Argo Lillemaa 00:47 03:44 02:18 02:50 04:30 05:43 23:15 07:47 50:55 0
8. Martin Hõbemägi 01:27 00:46 00:58 01:03 02:59 07:23 23:36 13:26 51:36 0
9. Joosep Jantson 01:12 00:59 01:39 04:36 04:46 10:05 12:58 15:34 51:48 0
10. Mumma Marten 01:39 01:56 03:10 03:56 07:44 04:11 14:36 14:49 52:00 0
11. Heven Pilt 02:00 01:41 03:33 03:19 05:03 06:49 16:29 16:43 55:36 0
12. Gränty Reidla 01:17 01:28 02:44 02:36 04:19 13:01 - 21:01 46:25 0
13. Kris Holtsman 03:22 02:12 02:38 03:04 18:48 15:41 49:34 - 01:35:17 0
14. Kuno Kolk 00:19 00:29 00:47 02:57 02:12 02:51 - - 09:34 0
15. Aadron Raudsepp 01:01 01:18 02:08 03:10 04:15 04:42 - - 16:34 0
16. Anne-Mai Raavik 01:09 01:30 01:38 02:31 05:55 09:51 - - 22:33 0
17. Markus Hansson 00:48 01:01 01:23 03:01 07:58 10:17 - - 24:28 0
18. Konstantin Matjuðinski 02:22 01:13 02:14 03:26 06:41 09:14 - - 25:10 0
19. Merilin Reinart 02:41 01:49 03:20 03:19 05:39 08:47 - - 25:34 0
20. Sander Kornet 01:28 01:48 02:46 04:00 06:36 09:47 - - 26:24 0
21. Samuel Johannes Pitko 01:40 02:19 01:42 02:57 12:59 05:14 - - 26:51 0
22. Robyn Hallmere 02:34 05:11 02:37 03:03 06:09 07:19 - - 26:52 0
23. Tuuli Tiivel 02:48 02:09 02:29 02:34 07:33 09:41 - - 27:12 0
24. Reimo Jaansalu 01:39 02:15 02:19 04:20 08:54 09:43 - - 29:10 0
25. Liisa Saariste 01:03 01:10 08:58 03:53 05:23 17:30 - - 37:56 0
26. Stein-Marten Pool 01:34 03:50 03:35 04:12 08:51 16:08 - - 38:09 0
27. Adeel-Loreen Randoja 02:01 03:41 03:51 03:28 13:53 16:34 - - 43:28 0
28. Doris Treiblut 01:42 01:19 04:12 05:05 10:25 20:51 - - 43:34 0
29. Mari-Liis Paasma 01:34 02:45 09:19 04:21 20:10 30:16 - - 01:08:23 0
30. Keidi Niit 01:29 01:18 01:45 02:28 05:51 - - - 12:50 0
31. Thekla Talts 01:23 02:13 07:07 05:53 - 15:03 - - 31:39 0
32. Karin Makkar 01:36 11:06 04:35 12:19 24:21 - - - 53:57 0
33. Armas Jürgenson 01:23 02:16 04:48 04:33 - - - - 13:00 0
34. Georg Nero 15:22 02:20 - - - - - - 17:42 0
35. Annet Elisabeth - 04:51 - - - - - - 04:51 0
36. Kertu Süld - - - - - - - - 00:00 0