Sudoku (Varia) (Suletud turniir) (2013-12-12T13:30:00+02:00 - 2013-12-12T15:10:03+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
5 min
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass)
Koht Nimi Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9Diagonaal Kerge Aeg Reitingu muutus
1. Laura Olek 00:33 00:42 01:03 03:02 03:10 07:46 09:49 03:11 29:15 0
2. Kuno Kolk 00:19 00:40 00:43 03:18 03:36 13:30 14:07 03:59 40:11 0
3. Martin Hõbemägi 00:47 00:58 01:26 04:43 10:22 07:58 13:23 11:15 50:51 0
4. Heven Pilt 01:22 01:49 02:23 08:21 04:10 14:26 07:52 15:26 55:49 0
5. Karel Paan 01:15 02:25 01:35 08:27 06:07 10:22 09:55 16:06 56:10 0
6. Mumma Marten 01:24 01:50 02:18 07:48 04:45 13:57 08:20 15:56 56:17 0
7. Joosep Jantson 01:03 01:39 02:32 07:58 04:27 14:20 07:59 16:31 56:26 0
8. Ariett Noppel 01:03 02:16 02:12 08:46 04:01 14:02 09:06 15:15 56:40 0
9. Laura Jõgar 01:13 01:44 02:51 08:05 05:41 19:42 20:31 07:30 01:07:15 0
10. Samuel Johannes Pitko 01:56 03:13 02:58 09:01 08:05 16:37 12:47 12:50 01:07:25 0
11. Robyn Hallmere 01:49 03:14 02:59 08:59 08:12 16:35 12:04 13:35 01:07:26 0
12. Konstantin Matjuðinski 01:48 03:29 03:36 14:57 06:31 14:54 12:01 12:39 01:09:53 0
13. Karol Mustis 00:51 03:47 05:22 07:16 05:13 22:29 11:31 14:37 01:11:05 0
14. Helen Lüüsalu 01:46 06:35 06:02 23:48 08:30 06:01 08:31 10:07 01:11:18 0
15. Agor Aasa 01:44 03:15 06:22 27:12 06:25 09:57 07:11 09:34 01:11:39 0
16. Matz Topkin 01:02 02:10 02:32 14:38 09:11 29:11 10:37 12:27 01:21:46 0
17. Denis Petrov 01:57 09:26 06:45 14:27 11:37 23:19 14:35 11:04 01:33:11 0
18. Sander Kornet 01:34 03:32 03:50 19:57 09:04 23:34 19:57 14:52 01:36:19 0
19. Rene Lumiste 01:16 01:46 02:48 09:15 09:01 33:40 32:31 08:54 01:39:12 0
20. Robert Kuks 01:28 01:45 02:42 09:13 09:07 33:33 32:31 08:56 01:39:14 0
21. Gerda-Triin Linn 01:51 03:38 03:32 16:26 11:38 19:11 26:37 16:26 01:39:18 0
22. Artur Tuttar 02:03 - 02:57 25:32 07:33 06:55 07:38 09:56 01:02:33 0
23. Tristan Vann 01:04 01:24 02:15 05:50 09:14 - - 10:47 30:33 0
24. Stein-Marten Pool 01:33 02:31 04:09 09:57 24:54 - - 08:34 51:38 0
25. Tuuli Tiivel 01:20 02:01 02:29 13:12 11:00 54:03 - - 01:24:05 0
26. Kaie Ennemuist 02:03 03:22 04:52 - 12:11 - 29:39 - 52:06 0
27. Henri Johann Norden 01:19 03:19 09:50 24:17 18:12 - - - 56:57 0
28. Kris Holtsman 01:51 02:56 03:09 38:07 34:36 - - - 01:20:38 0
29. Markus Hansson 01:13 02:21 03:39 11:02 - - - - 18:13 0
30. Hinnar Vilkre 05:40 - 02:53 07:01 07:17 - - - 22:50 0
31. Johan Erik Pukk 03:51 03:43 05:12 - - - - 15:50 28:35 0
32. Georg-Romet Topkin 03:13 02:38 00:58 - - - - - 06:49 0
33. Helar Oolberg 02:14 04:16 05:48 - - - - - 12:17 0
34. Henry Noah Mägi 03:23 21:40 06:15 - - - - - 31:17 0
35. Georg Nero 01:08 - - - - - - 05:54 07:01 0
36. Marko Kaljula 01:17 - - - - - - - 01:17 0
37. Carmen Saareoks 01:39 - - - - - - - 01:38 0
38. Karlis Kattus 01:43 - - - - - - - 01:43 0
39. Raido Laansalu 02:09 - - - - - - - 02:08 0
40. Ott Andreas Mihkelstein 02:46 - - - - - - - 02:46 0
41. Alari Aaste 05:01 - - - - - - - 05:00 0
42. Kevin Järvet - - - - - - - - 00:00 0
43. Tony Aasalaid - - - - - - - - 00:00 0