Sudoku (Varia) (Suletud turniir) (2014-01-23T13:30:00+02:00 - 2014-01-23T15:10:07+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
5 min
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass)
Koht Nimi Sudoku 6x6 Kerge Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 6x6 Keskmine Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Kerge Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9 Keskmine Sudoku 9x9Diagonaal Kerge Aeg Reitingu muutus
1. Laura Olek 00:35 00:59 00:52 03:13 01:45 04:32 04:55 04:59 21:48 0
2. Mark Basarab 01:02 02:10 02:47 05:45 03:17 07:16 12:39 10:13 45:08 0
3. Joosep Jantson 00:52 01:07 01:40 04:05 03:55 09:46 13:31 13:05 48:00 0
4. Kuno Kolk 00:24 00:41 01:19 03:24 02:10 11:58 09:39 19:04 48:38 0
5. Helen Lüüsalu 01:31 01:46 01:59 03:11 04:05 10:44 12:42 13:53 49:48 0
6. Heven Pilt 00:59 01:57 02:03 04:15 05:31 07:13 13:25 14:45 50:07 0
7. Martin Hõbemägi 02:42 01:36 01:45 04:27 04:25 09:28 16:57 26:49 01:08:08 0
8. Karol Mustis 01:01 01:42 03:37 10:48 10:14 10:34 12:22 18:50 01:09:07 0
9. Robin Tukia 01:55 09:50 08:14 10:52 14:33 10:18 13:01 08:45 01:17:26 0
10. Laura Jõgar 01:03 01:43 03:22 10:48 05:58 16:08 20:25 18:21 01:17:45 0
11. Denis Petrov 03:34 02:28 03:50 09:33 09:08 36:09 18:56 11:27 01:35:04 0
12. Kaie Ennemuist 02:56 02:16 03:40 13:59 05:44 21:49 28:13 20:19 01:38:54 0
13. Tristan Vann 00:57 02:02 02:14 03:59 03:37 09:00 - 12:56 34:43 0
14. Darja Fominõhh 01:19 03:34 04:42 07:40 07:35 17:09 20:56 - 01:02:54 0
15. Stein-Marten Pool 01:43 02:59 05:33 11:14 07:37 25:37 29:16 - 01:23:57 0
16. Konstantin Matjuðinski 01:10 02:52 04:25 - 13:38 19:46 16:25 26:36 01:24:52 0
17. Eidi Armas 02:03 04:02 06:54 26:12 12:35 22:16 18:47 - 01:32:47 0
18. Hanna-Riia Allas 01:40 02:52 03:35 09:41 05:32 39:27 32:10 - 01:34:55 0
19. Reimo Jaansalu 01:53 01:51 03:03 07:20 05:57 - 13:04 - 33:06 0
20. Georg-Romet Topkin 03:51 01:31 01:38 05:23 04:13 17:45 - - 34:19 0
21. Samuel Johannes Pitko 01:15 02:20 02:44 07:20 10:02 - 12:32 - 36:11 0
22. Aadron Raudsepp 01:15 02:58 07:35 05:33 05:26 14:48 - - 37:35 0
23. Robyn Hallmere 01:08 02:19 02:44 06:02 07:53 - 20:46 - 40:50 0
24. Tuuli Tiivel 01:36 01:56 04:07 07:02 07:59 41:06 - - 01:03:44 0
25. Kris Holtsman 01:18 03:19 05:37 15:01 08:59 29:51 - - 01:04:03 0
26. Meeri Jakobson 02:45 04:58 05:38 10:09 11:59 32:17 - - 01:07:45 0
27. Robert Kuks 01:39 03:13 05:35 17:32 06:49 49:38 - - 01:24:25 0
28. Melissija Joosu 02:20 06:17 10:22 26:44 09:02 39:48 - - 01:34:32 0
29. Martin Jaani 01:47 02:22 03:38 05:07 04:57 - - - 17:50 0
30. Roland Käsi 02:01 01:57 03:43 05:27 05:18 - - - 18:25 0
31. Kristen Loid 01:23 01:41 04:01 08:07 05:33 - - - 20:45 0
32. Markus Hansson 00:51 01:41 03:23 06:25 - 26:56 - - 39:14 0
33. Sirle Allikivi 03:02 07:20 11:00 10:44 11:47 - - - 43:52 0
34. Doris Treiblut 03:39 07:27 08:08 16:22 08:44 - - - 44:20 0
35. Thekla Talts 02:05 06:53 11:27 14:11 10:49 - - - 45:23 0
36. Carmen Saareoks 01:36 03:21 08:07 10:57 30:16 - - - 54:16 0
37. Raido Laansalu 01:49 03:31 04:04 - 08:30 39:06 - - 57:00 0
38. Eva Limbak 03:40 02:58 06:26 51:54 05:43 - - - 01:10:41 0
39. Iris Peterson 01:16 06:14 09:09 49:03 05:59 - - - 01:11:40 0
40. Tanel Rehemaa 01:39 - 02:41 08:34 05:57 - - - 18:50 0
41. Mälton Gabriel 01:40 - 04:19 07:07 06:07 - - - 19:11 0
42. Adeel-Loreen Randoja 02:27 04:39 04:16 - 08:48 - - - 20:09 0
43. Mumma Marten 01:24 03:18 06:02 - 13:03 - - - 23:46 0
44. Tõnis-Tanel Palmipuu 01:53 10:32 10:50 10:40 - - - - 33:53 0
45. Artur Tuttar 04:20 07:37 - - 18:05 - - - 30:01 0
46. Georg Nero 02:15 02:41 - - - - - - 04:56 0
47. Henry Noah Mägi 02:31 24:43 - - - - - - 27:13 0
48. Annet Elisabeth Laanepõld 05:30 - - - - - - - 05:29 0
49. Tony Aasalaid 29:58 - - - - - - - 29:57 0
50. Oskar Heiter - - - - - - - - 00:00 0
51. Erkki Isand - - - - - - - - 00:00 0
DNS Agor Aasa 01:02 02:14 01:30 10:19 04:49 04:24 13:25 11:43 49:25 0
DNS Ariett Noppel 00:50 01:39 02:13 04:40 03:52 08:49 14:04 14:09 50:15 0
DNS Markus Meiner 04:34 02:00 01:48 03:48 03:50 04:25 05:47 39:50 01:06:01 0
DNS Karel Paan 01:19 01:39 01:45 10:11 03:03 09:16 09:40 15:53 52:44 0
DNS Karlo Leok 02:50 01:35 01:35 03:40 04:07 03:57 02:59 51:03 01:11:45 0
DNS Villem Madisson 02:04 04:45 05:16 05:43 05:08 02:48 42:01 16:12 01:23:55 0
DNS Kevin Järvet 02:36 02:17 01:44 12:49 04:27 04:47 04:17 - 32:55 0
DNS Helar Oolberg 02:19 04:34 04:12 04:08 03:46 04:50 - 26:36 50:23 0
DNS Egert Rumjantsev 01:45 04:40 05:50 14:17 14:40 07:01 19:44 - 01:07:56 0
DNS Kristjan Kattus 02:28 04:06 06:29 13:00 15:10 07:20 19:22 - 01:07:54 0
DNS Karlis-Dimo Mamedov 02:40 11:41 02:01 10:30 01:33 03:24 - - 31:47 0
DNS Karlis Kattus 06:35 02:21 03:43 02:32 04:18 - - - 19:28 0
DNS Johan Erik Pukk 02:04 05:04 07:51 - 16:09 - 16:00 - 47:07 0
DNS Aare Peeker 02:56 - - 14:43 - 03:37 - - 21:15 0