Korraldaja Meikop
Mäng Vene kabe (Suletud turniir)
Aeg 17.11.15 14:00 - 17.11.15 16:10
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Punktid Progress
1. Karel Paan 23:2 5:0 14:2 15:2 3:2 4:2 2:1 9:2 6:2 7:2 10:2 19 107
2. Reivo Vinter 24:2 21:2 4:2 3:2 10:2 5:2 1:1 6:1 7:0 8:2 9:2 18 117
3. Rene Lumiste 18:2 19:2 9:1 2:0 1:0 11:2 13:2 8:2 4:2 5:2 7:1 16 92
4. Anton Laagemann DNS:2 11:2 2:0 13:2 6:2 1:0 9:2 5:2 3:0 10:1 8:0 13 92
5. Kristofer Lõhmus 22:2 1:2 6:0 20:2 7:2 2:0 10:2 4:0 9:1 3:0 13:2 13 87
6. Martin Hõbemägi 8:2 13:0 5:2 18:2 4:0 10:2 7:2 2:1 1:0 9:0 14:2 13 84
7. Henrik Haavamäe 13:0 8:2 16:2 21:2 5:0 18:2 6:0 19:2 2:2 1:0 3:1 13 81
8. Karl Aleksander Sirp 6:0 7:0 12:1 27:2 14:2 16:2 20:2 3:0 23:2 2:0 4:2 13 69
9. Tanel Riivik 15:2 16:2 3:1 10:0 13:2 20:2 4:0 1:0 5:1 6:2 2:0 12 84
10. Alari Hommik 17:2 20:2 13:1 9:2 2:0 6:0 5:0 18:2 14:2 4:1 1:0 12 83
11. Hanna-Kai Reimand 14:2 4:0 15:0 26:2 19:2 3:0 21:0 17:2 18:2 13:0 22:2 12 68
12. Anete Düüna 21:0 26:0 8:1 24:0 DNS:2 14:0 27:2 25:2 17:1 20:2 18:2 12 50
13. Mihkel Pae 7:2 6:2 10:1 4:0 9:0 17:2 3:0 14:0 19:2 11:2 5:0 11 73
14. Mai Narva 11:0 DNS:2 1:0 23:1 8:0 12:2 25:2 13:2 10:0 16:2 6:0 11 62
15. Alari-Fedi Liik 9:0 24:2 11:2 1:0 20:0 25:2 18:0 16:0 27:2 17:1 19:2 11 60
16. Sten Leinasaar 0:2 9:0 7:0 17:1 22:2 8:0 19:0 15:2 21:2 14:0 23:2 11 60
17. Karoline Malk 10:0 27:2 20:0 16:1 23:2 13:0 22:2 11:0 12:1 15:1 24:2 11 59
18. Daniil Petrof 3:0 25:2 19:2 6:0 21:2 7:0 15:2 10:0 11:0 22:2 12:0 10 66
19. Sergei Saal 25:2 3:0 18:0 22:2 11:0 24:2 16:2 7:0 13:0 23:2 15:0 10 64
20. Aleks Hansar 27:2 10:0 17:2 5:0 15:2 9:0 8:0 22:0 24:1 12:0 25:2 9 59
21. Argo Lillemaa 12:2 2:0 26:2 7:0 18:0 22:1 11:2 23:0 16:0 24:0 0:2 9 58
22. Robin Gross 5:0 23:2 24:2 19:0 16:0 21:1 17:0 20:2 25:2 18:0 11:0 9 58
23. Kristjan Raud 1:0 22:0 25:2 14:1 17:0 27:2 24:2 21:2 8:0 19:0 16:0 9 56
24. Sevastjan Gretšits 2:0 15:0 22:0 12:2 26:2 19:0 23:0 27:2 20:1 21:2 17:0 9 45
25. SIMON GRIGORJEV 19:0 18:0 23:0 DNS:2 27:2 15:0 14:0 12:0 22:0 0:2 20:0 6 34
26. Pavel Kornyshev - 12:2 21:0 11:0 24:0 DNS:2 - - - - - 4 12
27. Karl Jakob Levin 20:0 17:0 DNS:2 8:0 25:0 23:0 12:0 24:0 15:0 - - 2 14
DNS Kreete Kivirand 4:0 14:0 27:0 25:0 12:0 26:0 - - - - - 0 0