Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2021-04-06T13:30:00+03:00 | 2h 20min | - | 123 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-03-09T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 161 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Ava |
Vene kabe | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | KristinaM | 2020-04-08T15:00:00+03:00 | 1h 29min | - | 20 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ArminAdemar | 2020-03-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 183 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 231 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2019-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 258 | Ava |
Vene kabe | Tallinna Saksa Gümnaasiumi turniir |
Meikop | Zeynep | 2019-11-21T20:00:00+02:00 | 44min | - | 10 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-03-12T13:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 199 | Ava |
Vene kabe | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Turniir |
Meikop | SigridO | 2019-03-05T14:10:00+02:00 | 46min | - | 10 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 199 | Ava |
Vene kabe | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | TormW | 2019-02-05T14:10:00+02:00 | 50min | - | 8 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 25min | - | 217 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-11-27T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 224 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 164 | Ava |
Vene kabe | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi kabeturniir |
Meikop | SanderV22 | 2018-02-06T13:15:00+02:00 | 45min | - | 12 | Ava |