Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males |
HendrikOlde | pataljon | 2022-03-10T13:00:00+02:00 | 2h 59min | - | 84 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Ava |
Male | VHK ja PMK 2. meistrivõistlused males 2021 - turniir B (4-9 klass) |
RainerRaud | sigma | 2021-04-15T16:00:00+03:00 | 2h 19min | - | 11 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Ava |
Male | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Ava |
Male | VHK ja PMK meistrivõistlused males 2020 - turniir B (4-9 klass) |
RainerRaud | sigma | 2020-05-08T16:00:00+03:00 | 2h 12min | - | 15 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-03-16T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 135 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2020-02-10T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 159 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-01-13T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 191 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-03-19T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 190 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 171 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 181 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-20T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 188 | Ava |