Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Ava |
Male | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Ava |
Male | Tallinna Kesklinna Põhikooli turniir |
Meikop | m-rannaste | 2020-06-04T10:00:00+03:00 | 1h 19min | - | 6 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Ava |
Male | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Firehand | 2019-11-26T20:00:00+02:00 | 1h 41min | - | 25 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | pomakako | 2019-11-26T19:00:00+02:00 | 45min | - | 5 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | ninasarvik | 2019-02-05T19:00:00+02:00 | 28min | - | 4 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | volinik | 2019-02-04T19:00:00+02:00 | 1h 4min | - | 8 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2019-02-03T19:00:00+02:00 | 1h 12min | - | 7 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | ninasarvik | 2019-02-02T19:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 9 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | pomakako | 2019-01-29T19:00:00+02:00 | 1h 10min | - | 7 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | KrokuDundee | 2019-01-27T19:00:00+02:00 | 54min | - | 8 | Ava |
Male | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2019-01-25T22:01:00+02:00 | 1h 8min | - | 11 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-12-01T19:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 10 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-11-29T19:00:00+02:00 | 1h 8min | - | 8 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-11-26T19:00:00+02:00 | 53min | - | 5 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-11-22T19:00:00+02:00 | 36min | - | 6 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2018-11-21T19:00:00+02:00 | 52min | - | 5 | Ava |