Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 5 | EikiLehemets | HansGK | 2021-04-29T17:30:00+03:00 | 1h 27min | - | 7 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 13 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-04-10T18:00:00+03:00 | 3h 17min | - | 86 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 3 | EikiLehemets | anette8 | 2021-04-01T17:30:00+03:00 | 1h 52min | - | 14 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 2 | EikiLehemets | randar | 2021-03-25T17:30:00+02:00 | 1h 48min | - | 12 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 1 | EikiLehemets | henri1 | 2021-03-18T17:30:00+02:00 | 1h 41min | - | 13 | Ava |
Male | Kilingi-Nõmme G 1 | EikiLehemets | rauno10 | 2021-03-07T11:30:00+02:00 | 30min | - | 6 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2019-03-11T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 148 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Herts005 | 2019-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 152 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Albert007 | 2019-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 178 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2018-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 181 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 40min | - | 127 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 122 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2018-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 144 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2017-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 147 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2017-04-03T13:30:00+03:00 | 2h 44min | - | 113 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | greeta | 2017-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 136 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Margareth | 2017-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 149 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2016-11-28T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 134 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Nikita05 | 2014-03-31T13:00:00+03:00 | 2h 39min | - | 75 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | julijab | 2014-02-17T13:00:00+02:00 | 2h 31min | - | 63 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | kriaum | 2014-01-20T13:00:00+02:00 | 2h 38min | - | 65 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | julijab | 2013-12-09T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 60 | Ava |