Turniiride otsing

Tulemused: 970
Mäng Kirjeldus Korraldaja Võitja Aeg Kestus Osalustasu Osavõtjate arv Turniiritabel
Male Puiching C Group sai2020 PC_Sunnie 2020-12-03T10:15:00+02:00 4min - 7 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee MarekMannu 2020-12-02T22:01:00+02:00 25min - 4 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-12-02T20:00:00+02:00 1h 46min - 38 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee lobiseja 2020-12-02T19:00:00+02:00 46min - 8 Ava
Male Paide Hillar Hanssoo
PK maleringi
Sariturniir 45
ToomasMihkel mõlvar 2020-12-02T16:15:00+02:00 54min - 6 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee UFOMEN 2020-12-01T22:01:00+02:00 1h 3min - 9 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-12-01T20:00:00+02:00 1h 43min - 43 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee n00bster 2020-12-01T19:00:00+02:00 28min - 6 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-12-01T13:00:00+02:00 36min - 7 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee UFOMEN 2020-11-30T22:01:00+02:00 58min - 8 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-30T20:00:00+02:00 1h 42min - 44 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-11-30T13:00:00+02:00 39min - 5 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee VolkTambovsk 2020-11-29T22:01:00+02:00 38min - 6 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-29T20:00:00+02:00 1h 41min - 37 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee antsuonu 2020-11-29T19:00:00+02:00 1h 22min - 15 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-11-29T13:00:00+02:00 48min - 7 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee UFOMEN 2020-11-28T19:00:00+02:00 1h 31min - 14 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-11-28T13:00:00+02:00 1h 5min - 13 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee UFOMEN 2020-11-27T22:01:00+02:00 1h 8min - 14 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee volinik 2020-11-27T19:00:00+02:00 30min - 4 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee Mets58 2020-11-27T13:00:00+02:00 30min - 6 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-26T20:00:00+02:00 1h 40min - 41 Ava
Male Järveküla
edasijõudnud
RainerRaud lobiseja 2020-11-26T16:20:00+02:00 1h 16min - 7 Ava
Male Järveküla algajad RainerRaud mariarein 2020-11-26T14:50:00+02:00 28min - 4 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-11-26T13:00:00+02:00 32min - 6 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee antsuonu 2020-11-25T22:01:00+02:00 47min - 6 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee tannuma 2020-11-25T20:00:00+02:00 1h 41min - 40 Ava
Male Paide Hillar Hanssoo
PK maleringi
Sariturniir 41
ToomasMihkel ToomasMihkel 2020-11-25T16:15:00+02:00 40min - 4 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee antsuonu 2020-11-25T13:00:00+02:00 47min - 7 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee antsuonu 2020-11-24T22:01:00+02:00 1h 9min - 12 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-24T20:00:00+02:00 1h 40min - 42 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee Vesinik 2020-11-24T19:00:00+02:00 33min - 4 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee VolkTambovsk 2020-11-24T13:00:00+02:00 1h 4min - 8 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee UFOMEN 2020-11-23T22:01:00+02:00 1h 3min - 7 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-23T20:00:00+02:00 1h 39min - 38 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee Miuksl 2020-11-23T19:00:00+02:00 51min - 6 Ava
Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- gümnaasium (10. -
12. klass)
Meikop umbesnii 2020-11-23T14:00:00+02:00 2h 32min - 38 Ava
Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop DionK 2020-11-23T13:30:00+02:00 2h 47min - 189 Ava
Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1. - 4.
klass)
Meikop HansGK 2020-11-23T13:00:00+02:00 2h 47min - 174 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee sircafee 2020-11-23T13:00:00+02:00 1h 7min - 20 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee pan 2020-11-22T22:01:00+02:00 28min - 4 Ava
Male Male turniirisari
2020
Vint.ee nordic 2020-11-22T20:00:00+02:00 1h 37min - 30 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee KrokuDundee 2020-11-22T19:00:00+02:00 1h 19min - 9 Ava
Male Eestimaa Spordiliit
JÕUD
meistrivõistlused
males
HendrikOlde HendrikOlde 2020-11-22T11:00:00+02:00 3h 57min - 18 Ava
Male 5 + 0 x 7 Vint.ee VolkTambovsk 2020-11-21T22:01:00+02:00 46min - 5 Ava
Male 7 vooru kell 7 Vint.ee VolkTambovsk 2020-11-21T19:00:00+02:00 1h 25min - 12 Ava
Male Lõunauinaku asemel Vint.ee UFOMEN 2020-11-21T13:00:00+02:00 34min - 6 Ava
Male Eestimaa Spordiliit
JÕUD
meistrivõistlused
males (kuni
10-aastased)
HendrikOlde ArtjomGv12 2020-11-21T11:00:00+02:00 3h 19min - 42 Ava
Male Eestimaa Spordiliit
JÕUD
meistrivõistlused
males (kuni
18-aastased)
HendrikOlde Ekaterina-S 2020-11-21T11:00:00+02:00 3h 40min - 11 Ava
Male Eestimaa Spordiliit
JÕUD
meistrivõistlused
males (kuni
14-aastased)
HendrikOlde rassu1 2020-11-21T11:00:00+02:00 3h 53min - 26 Ava