World Renju and Gomoku Youth Cup (online)
- Type: Concours de jeux multiples
- Event entered by: ants
- Organisateur
- Huvikeskus Kullo, Eesti Rendžuliit, Laagri Kool, vint.ee, RIF
- Date
- 2022-07-15T13:00:00+03:00 - 2022-07-21T16:57:00+03:00
- Description
- Playing site is vint.ee
Everything is similar with last 2 years programs. We use zoom for connection
Orienteeruv programm:
15.07. Võistluste avamine kell 13:00 (Opening Ceremony)
16.-18.07. - Rendžuturniirid (9 rounds - vooru)
16. 07.
8:30 - Gr. D ja H 1.voor
8:45 - Gr. C ja G 1.voor
9:00 Gr. B ja E+F 1.voor
9:15 Gr. A 1.voor
10:00 - Gr. D ja H 2.voor
10:15 - Gr. C ja G 2.voor
10:30 Gr. B ja E+F 2.voor
10:45 Gr. A 2.voor
11:30 - Gr. D ja H 3. voor
11:45 - Gr. C ja G 3. voor
12:00 Gr. B jaE+ F 3. voor
12:15 Gr. A 3. voor
July 17.
8:30 - kõik grupid (all groups) 4. voor
10:00 - kõik grupid 5. voor
11:30 - kõik grupid 6. voor
July 18.
8:30 - kõik grupid 7. voor
10:00 - kõik grupid 8. voor
11:30 - kõik grupid 9. voor
19.-21.07. - Gomokuturniirid (9 rounds - vooru)
NB! Kui tuleb mõni grupp teisega liita, siis võib väheke ajakava 1. päeval muutuda.
(schedule may change slightly on 1-st day, if you need to connect any groups)
19.07. 9:00 - Gr. D ja H 1. voor
9:15 - Gr. C ja E+,F+G 1. voor
9:30 Gr. A+B 1. voor
10:30 - Gr. D ja H 2. voor
10:45 - Gr. C ja G 2. voor
11:00 Gr. B ja F 2. voor
12:00 - Gr. D ja H 3. voor
12:15 - Gr. C ja G 3. voor
12:30 Gr. B ja F 3. voor
July 20.
9:00 - kõik grupid (all groups) 4. voor
10:30 - kõik grupid 5. voor
12:00 - kõik grupid 6. voor
July 21.
9:00 - kõik grupid 7. voor
10:30 - kõik grupid 8. voor
12:00 - kõik grupid 9. voor
Võistluste lõpetamine (Closing ceremony) - 19.07. kell 15:00
Preliminary list of players:
Renju:
Gr. A (): men, born. 1997 and later:
Kristofer Lõhmus
Gr. B (): boys, b. 2002 and later: Kaur Kaljola, Jaan Oskar Narva
Gr. C (): boys, b. 2007 and later : Mihkel Normak, Dmitri Kuzmin, Andreas-Gert Kütt, Kristjan Lääne, Rauno Lääne, Karl Peeter Peri, Rasmus Murumaa, Karl Johann Meikop
Gr. D (): boys, b. 2011 and later: Tristan Tormi Tuul, Ronan Thor Tuul, Mark-Erik Maranik, Paul Johann?
Gr. E(): Ladies, b. 1997 and later :
Gr. F (): Ladiers b. 2002 and later:
Gr. G (14): Girls, b. 2007 and later : Kristina Maranik?
Gr. H (17): girls, b. 2011 and later
Laura Pukk
Gomoku:
Gr. A (): men, born. 1997 and later:
Gr. B (): boys, b. 2002 and later: Markus Ikla, Kaur Kaljola
Gr. C (): boys, b. 2007 and later : Mihkel Normak, Dmitri Kuzmin Taavi Tammaru, Andreas-Gert Kütt, Kristjan Lääne, Rauno Lääne, Karl Peeter Peri, Karl Johann Meikop, Andres Juht, Rasmus Murumaa? Karl Lukas Kaljurand?,
Gr. D (): boys, b. 2011 and later: Jesper Kond, Tristan Tormi Tuul, Ronan Thor Tuul, Mark-Erik Maranik, Kaur Kristjan Meikop, Karl Miko Põdra, Gren Andre, Paul Johann?
Gr. E(): Ladies, b. 1997 and later :
Gr. F(): Ladies b. 2002 and later:
Gr. G (): Girls, b. 2007 and later : Ida-Liisa Välli, Kristina Maranik
Gr. H (): girls, b. 2011 and later
Laura Pukk, Eliise Marie Meikop
For Estonian team:
NB! Seoses praeguse olukorra on koguneme klubide kaupa ja mängime vint.ee kaudu, kasutades võimalusel enda sülearvuteid. Eesti koondise peamine kogunemiskoht on Laagri Kool (Veskitammi 22, Laagri)
Turniirimaks on 13 eurot kummagi turniiri eest (mis muuhulgas sisaldab snäkke) või kahe turniiri eest koos makstes 25 eurot (maksta saab nii sulas, kui Eesti Rendžuliidu kontole - EE162200221024139765
Võistluste staap: Ando, Ants,
Ajakontroll on 30 min partiile +5 sek. käigule - Emplacement
- Informations d'inscription
- Résultats
Nombre de participants : 9
Nom d'utilisateur | Heure de l'inscription | Commentaire |
---|---|---|
zhangxinde | 2022-06-04T12:36:10+03:00 | |
alpalikirkan | 2022-06-29T21:37:15+03:00 | alpalikirkan |
karlmiko55 | 2022-07-09T23:49:20+03:00 | gomoku |
sergos | 2022-07-13T18:47:37+03:00 | Sergo Saard - Rendžu ja gomoku |
markerik1234 | 2022-07-14T08:48:36+03:00 | Mark Erik Maranik |
Csh568 | 2022-07-14T16:06:22+03:00 | |
小老菲呀 | 2022-07-15T10:35:38+03:00 | |
朗朗0907 | 2022-07-16T08:08:52+03:00 | |
Zhang Tianyu | 2022-07-16T08:10:02+03:00 |