menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - sudoku tulemused

Loetud 35 kasutaja poolt

18:55 13.04.2017 Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - sudoku tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 2818
Tere,

Täna avaldame kokkuvõtte sudokuturniiride tulemustest.

Sellel õppeaastal lahendas mõttespordi olümpiaadi raames sudokusid 225 õpilast 44-st koolist.
Enim lahendajaid (23) oli Peetri Lasteaed-Põhikoolist

Vanusegruppide tulemused:

Algkool
Algkooli arvestuses võitis ülekaalukalt Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasiumist (võites neljast etapist kolm), järgnesid Siim Saarse Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolist ja Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist
Koolide arvestuses oli parim Tallinna Pääsküla Gümnaasium.
Vaata siit kõiki algkooli tulemusi!

Põhikool
Põhikooli astmes võitis täiseduga (neljast etapist neli) Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkoolist, järgnes sama kooli õpilane Ardi Raag. Kolmanda koha saavutas Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikoolist.

Parimaks kooliks oli Peetri Lasteaed-Põhikool!
Vaata siit kõiki põhikooli tulemusi!

Gümnaasium
Selles vanusegrupis saavutasid võrdse tulemuse Laura Olek Tallinna Reaalkoolist ja Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist. Lisakoefitsient (kohtade summa - kusjuures otsustavaks sai paremuselt 4. tulemus) andis esikoha Laurale, Georg-Rometile teine koht.
Kolmanda koha saavutas Kuno Kolk, kes on samuti Tallinna Prantsuse Lütseumi õpilane.

Parimaks kooli tiitli võitis Saaremaa Ühisgümnaasium.
Vaata siit kõiki gümnaasiumi tulemusi!

Parimale kolmele individuaalarvestuses ning parimale koolile igas vanuseastmes paneb karikad ja medalid välja Eesti Mõttespordi Liit!

Suured tänud kõikidele osalejatele ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 1630
Ürituste kalender
19.10.2018
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
20.10.2018
Sudokusõprade turniir Veneveres
27.10.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp
03.11.2018
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
10.11.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2350
2. sink 1894
3. AlQaholic 1837
4. emili 1176
Male TOP 5
1. Tooresvana 2800
2. vutimees 2735
3. KAS 2659
4. tellis53 2620
5. sokrates 2617

Vene kabe TOP 5
1. Vilhelmiine7 2622
2. matumartin14 2601
3. hulkur 2544
4. Ruut 2469
5. sink 2465

Gomoku TOP 5
1. ants 2903
2. AlQaholic 2494
3. Tooresvana 2324
4. Rauno1003 2257
5. 2ez4rtz 2194

Sudoku TOP 5
1. jaku111 3407
2. TiiT 3234
3. jzverina 3165
4. brigita 3007
5. AlQaholic 2962