menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - sudoku tulemused

Loetud 35 kasutaja poolt

18:55 13.04.2017 Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - sudoku tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 2852
Tere,

Täna avaldame kokkuvõtte sudokuturniiride tulemustest.

Sellel õppeaastal lahendas mõttespordi olümpiaadi raames sudokusid 225 õpilast 44-st koolist.
Enim lahendajaid (23) oli Peetri Lasteaed-Põhikoolist

Vanusegruppide tulemused:

Algkool
Algkooli arvestuses võitis ülekaalukalt Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasiumist (võites neljast etapist kolm), järgnesid Siim Saarse Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolist ja Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist
Koolide arvestuses oli parim Tallinna Pääsküla Gümnaasium.
Vaata siit kõiki algkooli tulemusi!

Põhikool
Põhikooli astmes võitis täiseduga (neljast etapist neli) Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkoolist, järgnes sama kooli õpilane Ardi Raag. Kolmanda koha saavutas Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikoolist.

Parimaks kooliks oli Peetri Lasteaed-Põhikool!
Vaata siit kõiki põhikooli tulemusi!

Gümnaasium
Selles vanusegrupis saavutasid võrdse tulemuse Laura Olek Tallinna Reaalkoolist ja Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist. Lisakoefitsient (kohtade summa - kusjuures otsustavaks sai paremuselt 4. tulemus) andis esikoha Laurale, Georg-Rometile teine koht.
Kolmanda koha saavutas Kuno Kolk, kes on samuti Tallinna Prantsuse Lütseumi õpilane.

Parimaks kooli tiitli võitis Saaremaa Ühisgümnaasium.
Vaata siit kõiki gümnaasiumi tulemusi!

Parimale kolmele individuaalarvestuses ning parimale koolile igas vanuseastmes paneb karikad ja medalid välja Eesti Mõttespordi Liit!

Suured tänud kõikidele osalejatele ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 2685
Ürituste kalender
15.12.2018
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 1. etapp (2. osa)
26.12.2018
Tallinn Open rendžus ja gomokus
03.01.2019
Peterburi rahvusvaheline võistkondlik rendžuturniir
19.01.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
26.01.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 2. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2427
2. AlQaholic 2118
3. aids 2103
4. allever 1989
5. muhvn 1983
Male TOP 5
1. meisterGM 2822
2. tellis53 2802
3. Tooresvana 2802
4. KAS 2706
5. antsuonu 2700

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2660
2. Rahumees07 2601
3. Karambuli9 2591
4. matumartin14 2574
5. hulkur 2522

Gomoku TOP 5
1. allever 3029
2. ants 2861
3. brenetikas 2851
4. AlQaholic 2486
5. qaismodo 2427

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3247
2. AlQaholic 3040
3. jzverina 3039
4. brigita 2948
5. Est 2615