menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Kabe tulemused

Loetud 38 kasutaja poolt

17:17 19.03.2019 Mõttespordi olümpiaad 2018/2019 - Kabe tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 3002
Tere,

Sellel õppeaastal osales Mõttespordi olümpiaadi kabeturniiridel 635 õpilast 49-st koolist.
Seda on 103 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!

Enim kabetajaid (37) oli Tallinna Pääsküla Koolist.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes:

Algkool.
Algkooli astmes osales võistlusel 287 õpilast 31-st koolist.
Täiseduga (4 võitu 4-st etapist) võitis Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Koolist.
Teise koha saavutas Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasiumist ning kolmandaks tuli Henri Mugur Tallinna Reaalkoolist.
Parimaks kooliks tuli kindlalt Tallinna Pääsküla Kool, keda esindas selles vanusegrupis 18 last.

Põhikool
Põhikooli astmes osales võistlusel 294 kabehuvilist 36-st koolist.
Esimese koha saavutas (kolme turniirivõiduga) Robert Antoi Tallinna Pääsküla Koolist.
Teise koha saavutas Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist ning kolmandaks tuli Karmen Kuusik Tallinna Nõmme Põhikoolist.
Selles vanusegrupis võitis parima kooli tiili Tallinna Reaalkool, keda esindas põhikooli astmes 14 õpilast

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 54 õpilast 10-st koolist.
Eelmise aasta võitu kordas Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasiumist. Teiseks koha saavutas Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist. Kolmanda koha saavutas Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasiumist.
Parimaks kooliks tunnistati Nõo Reaalgümnaasium, keda esindas selles vanuseastmes 15 õpilast.

Medalid ja karikad toimetatakse võitjatele aprilli esimestel nädalatel!

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2740
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2394
2. brenetikas 2325
3. DanielHab 1528
4. MihkelNormak 1430
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. kostja 2500
4. rong 2488
5. Rahumees07 2481

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3092
3. AlQaholic 2847
4. Rambo96 2494
5. allever 2408